Opinie o Dom Dziecka w Słońcu Zgromadzenia Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego w Lipnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dom Dziecka w Słońcu Zgromadzenia Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dom Dziecka w Słońcu Zgromadzenia Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom Dziecka w Słońcu Zgromadzenia Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego w Lipnica

@ Nowy wpis

To były czasy jak była dyrektorka siostra Weronika a wiarysach była siostra Mariola z Beata a w Żakach siosra Mariola i pielęgniarka była siostra Teresa a ja byłem w Orlentach i była Pani Dorota potem jakas z Grodziska wlkp a ja potem poszedłem do wiarusów i mnie przeniosły do innego dziecka jak tych co niby okradli dom dziecka a tak naprawdę pewnie sobie wymyśliły historyjkę żeby wyrzucić tych co im nie pasowały ,ulatowski itd.Dzisiaj bym tylko chciał spojrzeć siostrze Weronice w oczy

Czy nowo zatrudnione osoby w Dom Dziecka w Słońcu Zgromadzenia Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Kaszuba Nowy wpis

Pytanie kto ci odpisze? Nie myśl ze tu siedzą pracownicy !????

Pascal Kaszuba

Kajetanek czy jak tam masz naimie . Widzę ze dzieciakom z takzwanego bidula wola się nie ujawniać katastrofa . Ja byłem w latach 80 i 90,nie było tak wcale zle kto potrafił to skorzystał z domu zastępczego bo co niektórzy w domach Sodomę mieli a wstydzili się przyznać ale nie zaprzeczam ze siostry robiły co mogły teraz maja gorzej o wiele . I nie żyjcie ludzie nie nawiscia poszukajcie w tym pozytywnych cech . Żeby nie tak zwane (Pituchy) to wiele dzieciaków w kryminale by wyładowało .Takie były czasy i już .Pozdrawiam wszystkie zakonnice i wychowanków z domu dziecka i nie zapomnijmy o naszych nauczycielach z Brodziszewa

Wychownek84 Nowy wpis
@Pascal Kaszuba

Ja chodziłem do Otorowie. Fak jest taki ze może nie zawsze było cukierkowo. Ale ja na pewno bym skończył albo w więzieniu albo zadźgany w jakiejś bramie. Nie zawsze metody były super ale większość w Nas inaczej nie dała na siebie wpłynąć a przy tym co mieliśmy w domach to placówka była zbawieniem. Wiele ocen jest przez pryzmat buntu tamtych czasów, złości związanej z bezsilnością jednak metody były do przyjęcia.

Pascal Kaszuba

Proszę się przedstawić ?? Bo widzę ze strasznie unikasz imienia i nazwiska to ci opowiem twoja historie !!!Siostry nie były święte ale ci wychowankowie którzy tam przebywali też nie byli święci!!!!!!!!

Wychownek84
@Pascal Kaszuba

Rlu.aczenie ze wychowankowie nie byli swieci... człowieku tam bymi chlopaki z rozbitych rodzin z przemocy gdzie pobicia, kradzieże przemoc i odrzucenie dotykało ich na codzień i ty piszesz że wychowankowie nie byli świeci, a jacy mieli być po tym co im swiat zafundował. To było miejsce jak inne tego typu które powinno dać poczucie bezpieczeństwa i pokazanie tego lepszego świata. Co by złego tam się nie stało usprawiedliwianie czegoś tym ze wychowankowie nie byli świeci to zwyrodnialstwo.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dom Dziecka w Słońcu Zgromadzenia Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Wychowanek 17

Nie wiem jak jest teraz ale za moich czasów siostry pasa nie szczędziły! Ja bylem w grupie "wiarusy" siostra Weronika za dwuję w szkole czy uwagę w dzienniczku lała pasem. Do dziś mam przed oczami moment kiedy zdejmuje pasek z habitu i leje mnie aż jej włosy spod welonu (nakrycie głowy ) wychodziły! Kiedyś posądzono mnie o coś czego nie zrobiłem. Mówiłem prawdę ze to nie ja, ale siostry wiedziały lepiej. Dwie mnie trzymały przełożonego przez krzesło a trzecia biła skórzanym pasem na goły tyłek! Z bólu powiedziałem że to ja zrobiłem. Nie mogłem prze tydzien swobodnie siadać tak mnie bolało siedzenie. Trzymała mnie siostra Mariola (taka młoda czarna), i Kamila (starsza była higienistką) biła oczywiscie Weronika (wiem że została dyrektorką tego domu dziecka) a dzieciaki miały swoje numerki jak bydło !

Pascal

Sie haben Probleme jung. Es gab auch andere Zeiten, live genießen

Monia
@Wychowanek 17

a kiedy wyszedłes z tamtąd

Marko
@Pascal

Hey witam ja też bylem w grupie wiarusów

@Monia

1995 rok

Wychowanek 17
@Monia

ja byłem dokładnie w latach 85-90 i było tak jak napisałem wyżej. Weronika pasa nam nie szczędziła! A siostra Bożena była chyba u orląt .

Zbigniew
@Wychowanek 17

Wychowywałeś się w tym domu dziecka i chyba nie masz najlepszych wspomnień. Nadal prowadzą go siostry zakonne, czy jako wychowawcy pracują też osoby świeckie i można szukać tam zatrudnienia? Liczę, że pracownicy napiszą swoje komentarze jeśli chodzi o warunki pracy.

jacek
@Wychowanek 17

Prawda tak bylo ale tez sp.krystyna cebulko lala a jak uciekles to na lyso obcinali pamietam do dzis

@jacek

To zgłoś sprawę do sądu jak ci tak zle? Masz traumę z dzieciństwa ? Pozdrów brata

jacek11276
@Wychowanek 17

oj tak bylo a jak uciekles to do fryzjera na lyso ale milo wspominam czasy w bidulu

Marcin1986

Witam. Pamięta może ktoś siostrę Bożenę?? Początek lat 90tych.

Rafi2bmw
@Marcin1986

Czesc ja pamiętam siostre Bożenę

@Marcin1986

Pewnie ze Pamietam!!! oczywiście potrzebujesz pomocy ? Napisz

Tak byłem na odwiedzinach 4 lata temu

AMA
@Kaszuba

@Kaszuba Wiesz może, czy jeszcze tam pracuje? A jeśli nie to, czy wiesz gdzie obecnie jest? Pozytywnie wspominam ją i chciałabym z nią skontaktować się.

Krystyna

Czy w tym domu są zatrudniani pracownicy czy tylko siostry zakonne obsługują?

Paul

Witam ja chcialbym cos dodac o ksiedzu olgierdzie z ktorym siostry nas zamykaly samych z nim w pokoju goscinnym celem niby leczenia moczenia sie To bylo w latach osiemdzesiątych Moze ktos sie dołączy do ooini na ten temat

Bogdan
@Paul

Twój komentarz brzmi niepokojąco. Możesz powiedzieć na czym miała polegać ta metoda leczenia? Jak obecnie wygląda tam sytuacja, czy ten Dom Dziecka nadal prowadzą siostry?

Quatro
@Paul

Byłem tam 13 lat i nie było takich sytuacji gdyby nie Siostry byłbym pewnie dzisiaj kryminalistą. Jestem wdzięczny z całego serca na zawsze.

wychowanek 17
@Paul

Potwierdzam że były takie spotkania, własnie w pokoju gościnnym. Pokój był przyciemniony i atmosfera trochę jak na spowiedzi. Ale jeśli chodzi o podejrzenie jakiegoś molestowania to w moim przypadku nie miało miejsca. Jak było z innymi to nie wiem. Doradził mi ksiądz po prostu, że mam ćwiczyć mięśnie pęcherza poprzez siusianie na raty.

Jak długo czekaliście na odzew z Dom Dziecka w Słońcu Zgromadzenia Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego? Oddzwaniają zawsze?

Po 24 latach jak wyszedłem nikt jeszcze nie zadzwonił nigdy

Matylda

Czy poszukują może wolontariuszy?

Dominika

Jak pracuje się w tym miejscu? Czy w ogóle potrzebują pracowników?

Pascal

Jakie żarty i z jakiego tematu opisz co masz na myśli

kajetanek

Nas też lały i to gumami z wycieraczek

kajetanek
@kajetanek

to było na początku lat 80tych...ale nie zawsze było tam zle

Zostaw merytoryczną opinię o Dom Dziecka w Słońcu Zgromadzenia Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego - Lipnica

• Jak się pracuje w Dom Dziecka w Słońcu Zgromadzenia Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego?

Zobacz opinie na temat firmy Dom Dziecka w Słońcu Zgromadzenia Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dom Dziecka w Słońcu Zgromadzenia Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego
3.8/5 Na podstawie 4 ocen.

Dom Dziecka w Słońcu Zgromadzenia Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego