Ibiza Solarium

Gniezno

Opinie o Ibiza Solarium

Agaa

Co za bzdury wypisujesz ? pracuje tam i to prawda, że wypłaty bierzemy z utargu sobie same. 10tego każdego miesiąca, bo tak uzgodniłyśmy z szefową. Szefowa bardzo miła, jak chce się wolne to wystarczy do niej napisac i stara się ustalić grafik tak żeby nam pasowało, a jak nie ma kto przyjśc to sama przychodzi do pracy.

znajoma bylych pracownic

Moje 3 znajome tam pracowały i jak wygląda praca? Tragedia!!! Pracowały dzień w dzień od 10 do 22 mało kiedy miały wolne a wypłata na cały mies to tylko 600zł!! Szefowa nie daje wypłat na czas dziewczyny same brały pieniądze z utargu! (usunięte przez administratora)Jak dwie odeszły miała to gdzieś a jak odeszła trzecia to zrąbałą ją od najgorszej to jest normalne??

pracownica

czegos tu nie rozumiem! najpierw zadajesz pytanie, a potem sama na nie odpowiadasz?!!!!!! ZWYKŁA AUTOREKLAMA

Zostaw opinię o Ibiza Solarium - Gniezno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ibiza Solarium