PSS SPOŁEM

Gniezno

PSS SPOŁEM

Opinie o PSS SPOŁEM

zdegustowany

jeśli chodzi o pracę w społem no cóż niektórym zastępczynią kierowniczek wydaje się że pracują w przeczkolu i mają przed sobą dzieci a nie dorosłe osoby kompletny brak szacunku wobec pracowników zachowanie podpadające pod mobbing widzą to nawet klienci i wypowiadają się niezbyt pochlebnie co oczywiście wpływa na wizerunek firmy niestety praca w takich warunkach nie należy do przyjemnych co widać w ciągłym braku personelu no ale skoro w biurze pracują osoby o podobnym podejściu do ludzi to nic się pewnie nie zmieni i wkrótce zabraknie ludzi i będzie po społem

ap

słabe zarobki!!!

Zostaw opinię o PSS SPOŁEM - Gniezno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PSS SPOŁEM