PSS SPOŁEM

Gniezno

PSS SPOŁEM

Opinie o PSS SPOŁEM

Gutek

Może podpowiecie mi czy firma potrzebuje pracowników? Może rekrutują aktualnie?

zdegustowany

jeśli chodzi o pracę w społem no cóż niektórym zastępczynią kierowniczek wydaje się że pracują w przeczkolu i mają przed sobą dzieci a nie dorosłe osoby kompletny brak szacunku wobec pracowników zachowanie podpadające pod mobbing widzą to nawet klienci i wypowiadają się niezbyt pochlebnie co oczywiście wpływa na wizerunek firmy niestety praca w takich warunkach nie należy do przyjemnych co widać w ciągłym braku personelu no ale skoro w biurze pracują osoby o podobnym podejściu do ludzi to nic się pewnie nie zmieni i wkrótce zabraknie ludzi i będzie po społem

Pracownik¿
@zdegustowany 14.07.2018 14:12

Witam. Pomimo,,pszedszkolu,, (przedszkolu), podejrzewam, że to nerwy, to zgadzam się z tą wypowiedzią 30% , ponieważ kierownik to też pracownik. Wybrano go bo myśli jedno kierunkowo, ale zdarzają się wyjątki, bo system zawsze będzie system i to pogrąży tą firmę. Mam nadzieję, że coś się zmieni, bo cenie polski produkt i polska firmę. Ps. Właśnie wizerunek firmy za czasów PRL-u trzreba zmienić, a personel też zmieni podejście.

Pracownik¿
@Pracownik¿ 04.09.2018 23:09

Nawet poprawiając, nie potrafię popełnić błędu, tak wiem, że popełniłam literówkę.

ap

słabe zarobki!!!

Zostaw opinię o PSS SPOŁEM - Gniezno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PSS SPOŁEM