Ewa Salon Fryzjerski Zdzisław Targosz

Zator

Opinie o Ewa Salon Fryzjerski Zdzisław Targosz

Maryśa

Bardzo słabo oceniam moją ostatnią wizytę w tym salonie. Czekałam na strzyżenie a właścicielka zamiast mnie obcinać dyskutowała zażarcie przez telefon z koleżanką. Umówiłam się na godzine 9 a zakład otwarli jej pracownicy a ona pojawiła się z 20 minut później. NIE POLECAM!!! w pobliżu jest akurat dużo lepszych zakładów.

Twoja wiedza o firmie Ewa Salon Fryzjerski Zdzisław Targosz jest potrzebna osobom szukającym tam pracy. Czekamy na Twój komentarz.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Ewa Salon Fryzjerski Zdzisław Targosz - Zator

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ewa Salon Fryzjerski Zdzisław Targosz