Opinie o Kancelaria Adwokacka Zofia Gładysz w Tarnobrzeg

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Zofia Gładysz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Adwokacka Zofia Gładysz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Zofia Gładysz w Tarnobrzeg

Agnieszka

Pani Gladysz jest bardzo kiepskim adwokatem. W Sadzie jest chaotyczna, krzyczy i zaprowadza jeden wielki chaos. Oczywiście sprawę przegrywa, a klienta z pieniędzy obdziera do ostatniej złotówki. Szczególnie w sprawach rozwodowych radzę uważać na tą panią, bo wmanipuluje was w swoje gierki, a na końcu poniesiecie sromotna porażkę.

Marko

Dokladnie opisala to Marcelina.Skupia sie na przemocy mimo ze jej nie bylo .Sady to nie lykaja bo jest juz z tego znana.Kupe kasy placisz i wysyla adiutantow.Latwo nia manipuluje strona przeciwna

Rozwód Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Dzień dobry, jestem ciekawa czy ceny są podobne do innych adwokatów w Tarnobrzegu? Ktoś ma pozytywne doświadczenia?

Marko

Katarzyna Nowy wpis

Szczerze odradzam tą Panią "adwokat". Jest nierzetelna, chaotyczna. Działa jedynie na szkodę klienta. W Sądach jest znana ze swojej nieuczciwości, przez co na samym starcie zamiast pomagać to szkodzi. Zachowajcie zdrowie i unikajcie kontaktu z tą Panią.

Paweł Nowy wpis

Serdecznie odradzam jeśli cenisz swój czas i pieniądze. Adwokat z bardzo słabą organizacją pracy i komunikacją. Jest nierzetelna i często działa na szkodę klienta zamiast pomóc. Odniosłem wrażenie, że przede wszystkim liczyło sie dobro finansowe adwokata, a nie dobro klienta. Nie polecam.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Kancelaria Adwokacka Zofia Gładysz? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Kora Nowy wpis

Jestem studentka prawa i poszukuję kancelarii, w której będę mogła odbyć swoje praktyki. Jest to możliwe właśnie tutaj? Jeśli tak, to będą to płatne czy darmowe praktyki? Jest szansa, że po ich zakończeniu zostanie się zaproszonym do dalszej współpracy? :)

Witam. Czy w kancelarii można przyjąć się do pracy jako asystent/ sekretarz? Czy adwokat nie posiada pod sobą żadnego pracownika? Jeżeli tak, przyjmują na umowę o prace? Mogę również zacząć od stażu. Jest taka możliwość ?

Agnieszka

Iwona

Ta adwokat to jest jedna wielka tragedia. W Sądzie robi takie zamieszanie, że tylko można stracić w oczach, obiecuje gruszki na wierzbie. Strasznie droga, a na końcu rozkłada ręce i no niestety nie udało się. Strata zdrowia i pieniędzy.

Patrycja

Miałam bardzo przykre doświadczenie z Panią adwokat. Niestety duża ilość negatywnych opinii o Pani adwokat to jest prawda, Chaos, dezorganizacja, bardzo dużo pieniędzy i na końcu porażka. Masakra i strata czasu.

Paulina

Pani adwokat bardzo mnie rozczarowała. Na początku bardzo waleczna i imponująca wiedzą. Natomiast jej działanie doprowadziło mnie do tego, że przegrałam sprawę. Radzę omijać.

Cześć, ktoś z Was wie, czy w kancelarii można odbyć swoją aplikację? Po komentarzach klientów nie jestem pewna, czy atmosfera jest przyjemna, ale to pasująca mi lokalizacja. Może ktoś próbował i mógłby się podzielić swoimi doświadczeniami.

Pani adwokat chytra na pieniądze, szczególnie na sprawy rodzinne. Podczas rozwodu skupia się na rzekomej przemocy i w ten sposób chce prowadzić sprawę o rozwód. Jest niewiarygodna i chaotyczna w Sądzie. Dużo krzyczy, dużo robi, a na końcu ponosi sromotną porażkę. Oczywiście przy tym drenuje kieszeń klienta. Omijać szerokim łukiem.

Nie polecam, pani skupiona tylko na tym, żeby zarobić na kliencie jak najwięcej kasy. Po opłaceniu przestaje się czymkolwiek interesować. Poza tym niemiła w obejściu.

Pani adwokat chytra na pieniadze. Wiedza kiepska i reprezentuje w Sadzie bardzo chaotycznie, przez co przed Sadem jedynie traci się w oczach. Nie polecam.

Lidia

Pani Zofia jest bardzo przekonująca do siebie i pewna ze mam prosta sprawe wygrana.Jedna z drozszych i ponoc lepszych adwokatow.Niestety nabrałam sie na ten mit .Byla tylko na dwuch sprawach ,reszta adiutanci nie umiejacy sie nawet wyslowic do sadu.Skupila sie na pierdolach omijając njazniejsze tematy.Porazka w sadzie tez porazka.Sama wiecej bym zdzialala.

Katarzyna

Witam, zauważyłam w komentarzach, że wspominacie o pracownikach kancelarii, którzy byli kierowani do prac przy Waszych sprawach. Jestem absolwentką prawa, dla tego z mojej perspektywy jest to dobra informacja, że właścicielka pozwala na samodzielność. Czy zaobserwowaliście może, jaki jest stosunek Pani mecenas do pracowników? Odnieśliście wrażenie, że w kancelarii panuje dobra atmosfera? Zastanawiam się, czy warto tutaj aplikować.

Marcelina

Stosuje stare metody nieprzydatne.wysyla adiutantow.Inni prawnicy latwo nia manipuluja na sprawach i przez to przegrywa duzo spraw.skupia sie na zekomej przemocy a nie na sprawie zadowalajacej dla obu stron.Bardzo droga w uslugach

Nico

Porazka.i nic wiecej nie da sie dodac.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Zofia Gładysz - Tarnobrzeg

Kancelaria Adwokacka Zofia Gładysz