Stek-Rol Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Dębica

Opinie o Stek-Rol Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Danuta K.

Zwolnijcie tego kierowika z Majdanu Królewskiego, bo to złodziej i szmatlawiec , drze ryja na kasjerki, kierowiczki zmianowe przy klientach , a sam jest nikim!!! Mieso śmierdzące sprzedaje !!!

Danuta K.

xxxx

Pracujesz jak wól najniższa krajowa premia 13 zł na miesiac przyczepiaja sie do wszystkiego choć bys zrobił dobrze to i tak zrobisz zle nie polecam!!!!!!!!!!!!

stefek

nie było zle a kasa jak wszedzie po 13 godzin i stawka miesieczna ogólnie nie polecam otyrasz sie a na kazdym kroku zle

Maniek

tak najniższa krajowa + premia np 30 zł haha, przykładasz się i tak się do czegoś ktoś przyczepi szkoda czasu na tą firmę nie polecam,

Zostaw opinię o Stek-Rol Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Dębica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stek-Rol Przedsiębiorstwo Wielobranżowe