Pętko Sklep Spożywczy Katarzyna Nega

Ustka

Opinie o Pętko Sklep Spożywczy Katarzyna Nega

reki

Nieprawda, jadłam wędliny s Pętko, są smaczne a obsługa znakomita. Dodam, że pracowałam tam 6 lat i dobrze wspominam tę pracę. Wolne otrzymywałam zawsze gdy tego potrzebowałam. Często też otrzymywałyśmy premie. Szef zawsze mnie bronił i dobrze traktował.

gosc

PRACA U PANSTWA [usunięte przez moderatora] TO ZŁY POMYSŁ..WYKORZYSTUJĄ PRACOWNIKÓW,[usunięte przez moderatora],CIĄGŁE KRZYKI I PONIŻANIE,GRZEBANIE W TOREBKACH,ZABIERANIE DNI WOLNYCH A OSTATNIO NAWET ZABIERAJĄ PIENIĄDZE ZA PŁATNY URLOP..SĄ TO LUDZIE BEZWZGLEDNI KTORZY NA KAZDY SPOSOB STARAJĄ SIE ZAROBIĆ..ZWŁASZCZA NA PRACOWNIKACH..SAMO TO ŻE PRACOWNICY ZMIENIAJA SIE TAM JAK RĘKAWICZKI DAJE DO MYŚLENIA

Zostaw opinię o Pętko Sklep Spożywczy Katarzyna Nega - Ustka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pętko Sklep Spożywczy Katarzyna Nega