Hotel Royal Baltic

Ustka

Opinie o Hotel Royal Baltic

Natalia

Wyzysk pracowników. Całe dnie, na wyłączność chcą mieć pracowników. Zero prawa do urlopu , wolne z wielkim bólem... Pani Małgosia chyba czasy pomyliła, to nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Oni też mają swoje rodziny, dziwne prawda?... Praca nie adekwatna do zarobku!!!

Ustka

Hotel piękny. Zarowno Panie z recepcji jak i pozostaly personel bardzo miłe, niestety szefowa - Pani Julia to kobieta fałszywa i bezwzględna. Na pierwszy rzut oka - do rany przyłóż, ale po "głębszym" poznaniu - strzeż Panie Boże przed takimi osobami bez skrupułów.

ona

Tak praca za 10 zl na h to naprawde luksusu nie maja a zasuwają za 10 ciu wspolczuje dziewczyna śmiech na sali żeby robic za 10 to ludzie w sezonie maja więcej a one ciągle tyle samo

tenor

no niestety, taka branża. Chociaż Ustka to miasto spore, może turyści i zimą przyjeżdżają :)

Doświadczony

Tam każdy h.. j na włsny s...ój,jak szefostwo nie daje zarobić to każdy robi kanty na boku, tak jak wcześniej już napisano praca najlepiej na okrągło za miskę ryżu.Dlatego w Ustce każdy młody pakuje manele i wyjeżdża na wyspy żeby zarobić na chleb.Szkoda tych młodych ludzi.

doświadczony

masakra

ja współczuję wszystkim co tam pracują i pracowali Szefowa jak i jej prawa ręka to masakra, zero szacunku i kultury dla pracownika i nie tylko, najlepiej pracować 24 na 24 i za kromkę chleba. nic dziwnego że wiecznie ludzi tam szukają

Mietek

Obsługa bardzo miła i kompetentna,lecz chyba nie doceniana przez właścicieli takie jest moje odczucie.Niebawem będę miał okazję to sprawdzić.

Mietek
@Mietek 20.12.2011 21:43

Niestety muszę przyznać, że nic się w tym hotelu nie zmieniło.Dalej pracownicy są traktowani jak niewolnicy.Z osób które wcześniej pracowały nie ma nikogo ale jest wiele osób mówiących w języku ukraińskim/bardzo miłych i dobrze pracujących/.

Masel

Faktycznie - obsluga wyglada na strasznie zestresowana, a z kolei szefostwo przebija swoja pazernoscia i niekompetencja wszystko co do tej pory widzialem

Zostaw opinię o Hotel Royal Baltic - Ustka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Royal Baltic