Pensjonat Kinga

Rewal

Pensjonat Kinga

Opinie o Pensjonat Kinga

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Możecie opisać nową sytuację Pensjonat Kinga? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Kinga

Jak tam? Nowi niewolnicy zatrudnieni?

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Pensjonat Kinga? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Aneta

@Nxjsjxnz jak długo pracujesz już w tym pensjonacie? Możesz powiedzieć coś więcej o warunkach zatrudnienia na jakie można liczyć? Co warto wiedzieć przed przesłaniem do firmy swojego CV? Dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które obecnie są w trakcie poszukiwania nowego miejsca pracy.

Njx
@Aneta 04.09.2017 09:40

Jedyne co moge napisac, to to,zeby nikt CV tam nie składał! No chyba,ze lubi byc okradany z własnych ciezko zarobionych pieniedzy,lubi spowiadać sie jak dziecko mamusi gdzie i po co idzie i na jak długo.Wyolata w formie kieszonkowego.Chcesz isc do sklepu? Szefowa da Ci dychę tylko musisz powiedziec co i po co chcesz kupic! Lubisz zyc w ciasnej klicie bez okna?W łazience bez prysznica i sprawnego kibla? To w takim razie praca dla Ciebie!Dziekuje Bogu ze mam to piekło juz za soba.

Bob

Ludzie kochani tam nigdy się nic nie zmieni bo właściciel to sknerusy i oszuści...

Nxjsjxnz
@Bob 18.07.2017 22:46

Mnie bardzo zastanawia pogląd i opinie,ze szefowa to wzór do naśladowania pod względem czystości,ze nikt tak wspaniale i idealnie nie sprząta jak ona.Tylko dlaczego w takim razie pensjonat w kazdym kacie jest brudny? Dlaczego była zdziwiona ze przed myciem korytarza zamiotlam go? To takie dziwne ze nie chciałam ciagnąć za soba syfu a z wody zrobic błota?Jesli szefowa tak pięknie sprząta we własnym domu to serdecznie wspolczuje.A praca jak to praca nad morzem.Wyzysk i nic poza tym

Aneta

@Pawełek czy po rozpoczęciu pracy coś jeszcze Cię zaskoczyło, ponieważ było inaczej wyglądało podczas rozmowy o pracę? @Kamień z napisem Czarek podobno? Czyli nie są to pewne informacje? Masz na myśli konkretnie pracę w tej firmie, czy ogólnie sytuację na rynku?

Kamień z napisem Czarek

Podobno stawki w tym sezonie idą jeszcze w dół bo w kontenerze przypłynął zaciąg z Ukrainy.

Aneta

Pracujesz obecnie w Pensjonacie Kinga? Chętnie usłyszymy jak zmieniły się warunki pracy. Jak wygląda to w chwili obecnej? Na co mogą liczyć pracownicy firmy?

Pawełek
@Aneta 17.03.2017 09:18

Nie zmieniło sie nic.Wyzysk jak był tak jest nadal,zakwaterowanie krytyczne,pensja duzo niższa niz sie umawialiśmy.Zalecam odwiedziny sanepidu i jakas reakcje na warunki,w ktorych śpią,bo na nic innego czasu nie ma,pracownicy.Odradzam wszystkim i nie zycze trafienia w to miejsce nawet największemu wrogowi.

Eva Longoria

do pensjonatu to mu daleko, to syf na kółkach.

renia

radek co jest przecież pensjonat w Rewalu nad morzem!

Fikus

Na operatora maszyn produkcyjnych?? Ze co??? Kolego zmien dilera bo zle sie z Toba dzieje :o operator maszyn gdzie? W pensjonacie,sklepie czy barze?

ytrt

Dowod zabieraja by spisac dane do umowy.. Maja oddac zaraz ale zwlekaja z tym.. Mi oddali na koncu pracay czyli po 3 mc chociaz upominalam sie o niego codziennie

uyuy

Bylam i wiem jak to wyglada.. Dowod osobisty zabieraja i niechca oddac.. Jesli czlowiek sie upomni wiecznie zapominaja.. A tak naprawde boja sie ze czlowiek po kilku dniach tej harowy wyjedzie bez slow.. Dowod oddali w ostatni dzien pracy...

abcde

cały czas walczę z nimi o oddanie książeczki lecz cały czas słyszę jedną bajkę ; zostanie wysłana pocztą

udy

owszem, bylem w inspekcji pracy

udy

bo zabierają dokumenty niby do spisania umowy, a pozniej robia problem zeby je oddac.udaje sie nielicznym tylko

abcde

Odradzam pracy. Zostałam bez książeczki zdrowia i wypłaty.

Kruk

Juz Ci tlumacze.Dziala z dwoch powodow.Po pierwsze jest blisko morza i tanio,a ludzi nic innego nie interesuje ni z slowo tanio.Po drugie zadna osoba nie miala na tyle odwagi,albo tak duzych jaj i za duzo czasu na zbyciu zeby latac po wszelkich instytucjach i zglaszac to i owo.Wyszli z zalozenia "olac to ale nigdy wiecej "

tytus

Skad Ty czlowieky bierzesz takie ponysly?

tydua

Ja bylam tam i szczerze nie polecam.. Szkoda czlowieka tam..

mmmm

Ale mam z Ciebie ubaw czlowieku, hahaha, czytam i nie moge przestac sie smiac :D

byly

Bedzie bedzie 3 tysie ale za 3 miesiace... Tak to mozecie zapomniec..

Albinos

Hahahahahahah 3 tysiace! Hahahahahahaha jak sobie narysujesz chyba hahahahahahahaha

uuiu

Ty chyba chory jestes jak tam sie 3 kola zarobi no chyba ze za 3 miesiace

albinos

a co to za wczasy, kiedy nie mozna sie zrelaksowac bo mysli sie tylko o kazdym wydanym groszu?sprawa jest prosta- nie stac Cie to siedz w domu i nie dziaduj

Albinos

Jesli kogos nie stac to niech nie jedzie wcale i nie dziaduje z noclegiem w byle czym.Prosta sprawa.Taka mentalnosc cebulakow,nie stac ich ale pojada i narobia wstydu spaniem w syfie,lataniem do marketu i robieniem obiadow....wakacje fest,nie wiadomo czy sie smiac czy plakac.

opra

bo tanio?

adrian

A jesli mowa o ich ofertach pracy.. Post z 2 sierpnia u corki wlascicieli na fejsie o zatrudnieniu osob.. W pelni sezonu a pracownikow szukaja slabo oj slabo

Albinos

Najlepszy termin to NIGDY. Omijac szerokim lukiem.Jest tyle fajnych noclegow w Rewalu,w ktorych nie trzeba sie martwic o stechlizne i piach w lozku,o pajaki na scianach i brudny prysznic.A w okolicy zawsze jest tloczno,w koncu obiekt jest rzut beretem od morza.

Lol

Najlepsze bylo jak kebab sie zepsul i smierdzial to obsypali go wszelkimi przyprawami,wsadzili do marynaty i poszedl z powrotem do sprzedazy.Od tej pory nigdy nigdzie nie jem kebaba.

Zostaw opinię o Pensjonat Kinga - Rewal

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pensjonat Kinga