Pensjonat Kinga

Rewal

Pensjonat Kinga

Opinie o Pensjonat Kinga

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Możecie opisać nową sytuację Pensjonat Kinga? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Kinga

Jak tam? Nowi niewolnicy zatrudnieni?

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Pensjonat Kinga? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Aneta

@Nxjsjxnz jak długo pracujesz już w tym pensjonacie? Możesz powiedzieć coś więcej o warunkach zatrudnienia na jakie można liczyć? Co warto wiedzieć przed przesłaniem do firmy swojego CV? Dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które obecnie są w trakcie poszukiwania nowego miejsca pracy.

Njx
@Aneta 04.09.2017 09:40

Jedyne co moge napisac, to to,zeby nikt CV tam nie składał! No chyba,ze lubi byc okradany z własnych ciezko zarobionych pieniedzy,lubi spowiadać sie jak dziecko mamusi gdzie i po co idzie i na jak długo.Wyolata w formie kieszonkowego.Chcesz isc do sklepu? Szefowa da Ci dychę tylko musisz powiedziec co i po co chcesz kupic! Lubisz zyc w ciasnej klicie bez okna?W łazience bez prysznica i sprawnego kibla? To w takim razie praca dla Ciebie!Dziekuje Bogu ze mam to piekło juz za soba.

Bob

Ludzie kochani tam nigdy się nic nie zmieni bo właściciel to sknerusy i oszuści...

Nxjsjxnz
@Bob 18.07.2017 22:46

Mnie bardzo zastanawia pogląd i opinie,ze szefowa to wzór do naśladowania pod względem czystości,ze nikt tak wspaniale i idealnie nie sprząta jak ona.Tylko dlaczego w takim razie pensjonat w kazdym kacie jest brudny? Dlaczego była zdziwiona ze przed myciem korytarza zamiotlam go? To takie dziwne ze nie chciałam ciagnąć za soba syfu a z wody zrobic błota?Jesli szefowa tak pięknie sprząta we własnym domu to serdecznie wspolczuje.A praca jak to praca nad morzem.Wyzysk i nic poza tym

Aneta

@Pawełek czy po rozpoczęciu pracy coś jeszcze Cię zaskoczyło, ponieważ było inaczej wyglądało podczas rozmowy o pracę? @Kamień z napisem Czarek podobno? Czyli nie są to pewne informacje? Masz na myśli konkretnie pracę w tej firmie, czy ogólnie sytuację na rynku?

Kamień z napisem Czarek

Podobno stawki w tym sezonie idą jeszcze w dół bo w kontenerze przypłynął zaciąg z Ukrainy.

Aneta

Pracujesz obecnie w Pensjonacie Kinga? Chętnie usłyszymy jak zmieniły się warunki pracy. Jak wygląda to w chwili obecnej? Na co mogą liczyć pracownicy firmy?

Pawełek
@Aneta 17.03.2017 09:18

Nie zmieniło sie nic.Wyzysk jak był tak jest nadal,zakwaterowanie krytyczne,pensja duzo niższa niz sie umawialiśmy.Zalecam odwiedziny sanepidu i jakas reakcje na warunki,w ktorych śpią,bo na nic innego czasu nie ma,pracownicy.Odradzam wszystkim i nie zycze trafienia w to miejsce nawet największemu wrogowi.

Eva Longoria

do pensjonatu to mu daleko, to syf na kółkach.

renia

radek co jest przecież pensjonat w Rewalu nad morzem!

Fikus

Na operatora maszyn produkcyjnych?? Ze co??? Kolego zmien dilera bo zle sie z Toba dzieje :o operator maszyn gdzie? W pensjonacie,sklepie czy barze?

ytrt

Dowod zabieraja by spisac dane do umowy.. Maja oddac zaraz ale zwlekaja z tym.. Mi oddali na koncu pracay czyli po 3 mc chociaz upominalam sie o niego codziennie

uyuy

Bylam i wiem jak to wyglada.. Dowod osobisty zabieraja i niechca oddac.. Jesli czlowiek sie upomni wiecznie zapominaja.. A tak naprawde boja sie ze czlowiek po kilku dniach tej harowy wyjedzie bez slow.. Dowod oddali w ostatni dzien pracy...

abcde

cały czas walczę z nimi o oddanie książeczki lecz cały czas słyszę jedną bajkę ; zostanie wysłana pocztą

udy

owszem, bylem w inspekcji pracy

udy

bo zabierają dokumenty niby do spisania umowy, a pozniej robia problem zeby je oddac.udaje sie nielicznym tylko

abcde

Odradzam pracy. Zostałam bez książeczki zdrowia i wypłaty.

Kruk

Juz Ci tlumacze.Dziala z dwoch powodow.Po pierwsze jest blisko morza i tanio,a ludzi nic innego nie interesuje ni z slowo tanio.Po drugie zadna osoba nie miala na tyle odwagi,albo tak duzych jaj i za duzo czasu na zbyciu zeby latac po wszelkich instytucjach i zglaszac to i owo.Wyszli z zalozenia "olac to ale nigdy wiecej "

tytus

Skad Ty czlowieky bierzesz takie ponysly?

tydua

Ja bylam tam i szczerze nie polecam.. Szkoda czlowieka tam..

mmmm

Ale mam z Ciebie ubaw czlowieku, hahaha, czytam i nie moge przestac sie smiac :D

byly

Bedzie bedzie 3 tysie ale za 3 miesiace... Tak to mozecie zapomniec..

Albinos

Hahahahahahah 3 tysiace! Hahahahahahaha jak sobie narysujesz chyba hahahahahahahaha

uuiu

Ty chyba chory jestes jak tam sie 3 kola zarobi no chyba ze za 3 miesiace

albinos

a co to za wczasy, kiedy nie mozna sie zrelaksowac bo mysli sie tylko o kazdym wydanym groszu?sprawa jest prosta- nie stac Cie to siedz w domu i nie dziaduj

Albinos

Jesli kogos nie stac to niech nie jedzie wcale i nie dziaduje z noclegiem w byle czym.Prosta sprawa.Taka mentalnosc cebulakow,nie stac ich ale pojada i narobia wstydu spaniem w syfie,lataniem do marketu i robieniem obiadow....wakacje fest,nie wiadomo czy sie smiac czy plakac.

opra

bo tanio?

adrian

A jesli mowa o ich ofertach pracy.. Post z 2 sierpnia u corki wlascicieli na fejsie o zatrudnieniu osob.. W pelni sezonu a pracownikow szukaja slabo oj slabo

Albinos

Najlepszy termin to NIGDY. Omijac szerokim lukiem.Jest tyle fajnych noclegow w Rewalu,w ktorych nie trzeba sie martwic o stechlizne i piach w lozku,o pajaki na scianach i brudny prysznic.A w okolicy zawsze jest tloczno,w koncu obiekt jest rzut beretem od morza.

Lol

Najlepsze bylo jak kebab sie zepsul i smierdzial to obsypali go wszelkimi przyprawami,wsadzili do marynaty i poszedl z powrotem do sprzedazy.Od tej pory nigdy nigdzie nie jem kebaba.

Zostaw opinię o Pensjonat Kinga - Rewal

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pensjonat Kinga