Pensjonat Kinga

Rewal

Opinie o Pensjonat Kinga

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Pensjonat Kinga? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Aneta

@Nxjsjxnz jak długo pracujesz już w tym pensjonacie? Możesz powiedzieć coś więcej o warunkach zatrudnienia na jakie można liczyć? Co warto wiedzieć przed przesłaniem do firmy swojego CV? Dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które obecnie są w trakcie poszukiwania nowego miejsca pracy.

Njx
@Aneta 04.09.2017 09:40

Jedyne co moge napisac, to to,zeby nikt CV tam nie składał! No chyba,ze lubi byc okradany z własnych ciezko zarobionych pieniedzy,lubi spowiadać sie jak dziecko mamusi gdzie i po co idzie i na jak długo.Wyolata w formie kieszonkowego.Chcesz isc do sklepu? Szefowa da Ci dychę tylko musisz powiedziec co i po co chcesz kupic! Lubisz zyc w ciasnej klicie bez okna?W łazience bez prysznica i sprawnego kibla? To w takim razie praca dla Ciebie!Dziekuje Bogu ze mam to piekło juz za soba.

Bob

Ludzie kochani tam nigdy się nic nie zmieni bo właściciel to sknerusy i oszuści...

Nxjsjxnz
@Bob 18.07.2017 22:46

Mnie bardzo zastanawia pogląd i opinie,ze szefowa to wzór do naśladowania pod względem czystości,ze nikt tak wspaniale i idealnie nie sprząta jak ona.Tylko dlaczego w takim razie pensjonat w kazdym kacie jest brudny? Dlaczego była zdziwiona ze przed myciem korytarza zamiotlam go? To takie dziwne ze nie chciałam ciagnąć za soba syfu a z wody zrobic błota?Jesli szefowa tak pięknie sprząta we własnym domu to serdecznie wspolczuje.A praca jak to praca nad morzem.Wyzysk i nic poza tym

Aneta

@Pawełek czy po rozpoczęciu pracy coś jeszcze Cię zaskoczyło, ponieważ było inaczej wyglądało podczas rozmowy o pracę? @Kamień z napisem Czarek podobno? Czyli nie są to pewne informacje? Masz na myśli konkretnie pracę w tej firmie, czy ogólnie sytuację na rynku?

Kamień z napisem Czarek

Podobno stawki w tym sezonie idą jeszcze w dół bo w kontenerze przypłynął zaciąg z Ukrainy.

Aneta

Pracujesz obecnie w Pensjonacie Kinga? Chętnie usłyszymy jak zmieniły się warunki pracy. Jak wygląda to w chwili obecnej? Na co mogą liczyć pracownicy firmy?

Pawełek
@Aneta 17.03.2017 09:18

Nie zmieniło sie nic.Wyzysk jak był tak jest nadal,zakwaterowanie krytyczne,pensja duzo niższa niz sie umawialiśmy.Zalecam odwiedziny sanepidu i jakas reakcje na warunki,w ktorych śpią,bo na nic innego czasu nie ma,pracownicy.Odradzam wszystkim i nie zycze trafienia w to miejsce nawet największemu wrogowi.

Eva Longoria

do pensjonatu to mu daleko, to syf na kółkach.

renia

radek co jest przecież pensjonat w Rewalu nad morzem!

Fikus

Na operatora maszyn produkcyjnych?? Ze co??? Kolego zmien dilera bo zle sie z Toba dzieje :o operator maszyn gdzie? W pensjonacie,sklepie czy barze?

ytrt

Dowod zabieraja by spisac dane do umowy.. Maja oddac zaraz ale zwlekaja z tym.. Mi oddali na koncu pracay czyli po 3 mc chociaz upominalam sie o niego codziennie

uyuy

Bylam i wiem jak to wyglada.. Dowod osobisty zabieraja i niechca oddac.. Jesli czlowiek sie upomni wiecznie zapominaja.. A tak naprawde boja sie ze czlowiek po kilku dniach tej harowy wyjedzie bez slow.. Dowod oddali w ostatni dzien pracy...

abcde

cały czas walczę z nimi o oddanie książeczki lecz cały czas słyszę jedną bajkę ; zostanie wysłana pocztą

udy

owszem, bylem w inspekcji pracy

udy

bo zabierają dokumenty niby do spisania umowy, a pozniej robia problem zeby je oddac.udaje sie nielicznym tylko

abcde

Odradzam pracy. Zostałam bez książeczki zdrowia i wypłaty.

Kruk

Juz Ci tlumacze.Dziala z dwoch powodow.Po pierwsze jest blisko morza i tanio,a ludzi nic innego nie interesuje ni z slowo tanio.Po drugie zadna osoba nie miala na tyle odwagi,albo tak duzych jaj i za duzo czasu na zbyciu zeby latac po wszelkich instytucjach i zglaszac to i owo.Wyszli z zalozenia "olac to ale nigdy wiecej "

lo

o czym Ty bredzisz......

tytus

Skad Ty czlowieky bierzesz takie ponysly?

tydua

Ja bylam tam i szczerze nie polecam.. Szkoda czlowieka tam..

tyran

Tak tak moglby byc pokazany w telewizji jako cos co nie powinno istniec i funkcjonowac.. Gesslerowa jak by wpadla do ich kuchni to nawet znajomosci by im nie pomogly zamkla by ta bude.. Zrodlo brudu, smrodu i zepsutego jedzenia.. Popsute jedzenue ktore podaja ludzia by dala calejj " idealnej" rodzince plodziszakow zjesc.. Napewno by pojedli.. No wkoncu nic tam zmarmowac sie nie moze, zepsute mieso czy pognite warzywa...

mmmm

Ale mam z Ciebie ubaw czlowieku, hahaha, czytam i nie moge przestac sie smiac :D

byly

Bedzie bedzie 3 tysie ale za 3 miesiace... Tak to mozecie zapomniec..

Albinos

Hahahahahahah 3 tysiace! Hahahahahahaha jak sobie narysujesz chyba hahahahahahahaha

uuiu

Ty chyba chory jestes jak tam sie 3 kola zarobi no chyba ze za 3 miesiace

albinos

a co to za wczasy, kiedy nie mozna sie zrelaksowac bo mysli sie tylko o kazdym wydanym groszu?sprawa jest prosta- nie stac Cie to siedz w domu i nie dziaduj

ujku

Akurat tam tanio oznacza katastrofe w warunkach.. Ja nie moge zrozumiec ze Wam nie przeszkadzaja takie warunki tylko dla tego bo jest tanio...yhy

Albinos

Jesli kogos nie stac to niech nie jedzie wcale i nie dziaduje z noclegiem w byle czym.Prosta sprawa.Taka mentalnosc cebulakow,nie stac ich ale pojada i narobia wstydu spaniem w syfie,lataniem do marketu i robieniem obiadow....wakacje fest,nie wiadomo czy sie smiac czy plakac.

opra

bo tanio?

adrian

A jesli mowa o ich ofertach pracy.. Post z 2 sierpnia u corki wlascicieli na fejsie o zatrudnieniu osob.. W pelni sezonu a pracownikow szukaja slabo oj slabo

Albinos

Najlepszy termin to NIGDY. Omijac szerokim lukiem.Jest tyle fajnych noclegow w Rewalu,w ktorych nie trzeba sie martwic o stechlizne i piach w lozku,o pajaki na scianach i brudny prysznic.A w okolicy zawsze jest tloczno,w koncu obiekt jest rzut beretem od morza.

Lol

Najlepsze bylo jak kebab sie zepsul i smierdzial to obsypali go wszelkimi przyprawami,wsadzili do marynaty i poszedl z powrotem do sprzedazy.Od tej pory nigdy nigdzie nie jem kebaba.

ytyt

Yhym czyli Twoim zdaniem podawanie zepsutego mielonego dla zabicia kwaskowatego smaku polanym sosem jest oszczednoscia ktora w kazdej knajpie robie?

tatiana

Klienci dostawali mrozone ryby a twierdzono ze swieze. Wiekszosc jedzen bylo ze sloikow a twierdzili ze si gotuja.. Barszcz w proszku a szefostwo kazalo mowic ze sami robimy.. Na pizzy towary najgprszej jakosci, ser ale to nie ser tylko wyrob sero podobny

Gro:

Jesli otrzymanie wyplaty po 3 miesiacach pracy nazwasz "na czas' to chyba zaczne sie o Ciebie martwic

jjjj

Odradzam

Rybka wanda

A moim zdaniem nalezy omijac ten obiekt z daleka.No chyba ze jest sie desperatem albo uciekinierem z psychiatryka to wtedy wrecz mozna polecic

uuuu

Tam nie bylo sie czego nauczyc.. No chyba jak oszukiwac kliento..

uuuu

Harowa po 14 lub 16h przez 7 dni w tyg bez zadnego wolnego .. Wyplata a raczej ochlap ktory dali po 3 miesiacach pracy kpina ( wynagrodzenie nie dostaje sie co miesiac tylko w ostatni dzien pracy) po przeliczeniu godzin wyszlo ze praca godzinowa wyszla po 1,20.. Brak porzadnego pokoju, brak cieplej wody, zepsute wc, grzyb na scianach, smrod, w pokoju po kilku pracownikow roznej plci.. Gdy praca w kuchni kazdy posilek odliczany od pensji.. Kazdy zwrot klientow nawet nie z winy kucharza odluczany od pensji..

uuuu

Juz tam nie pracuje naszczescie... Jeden sezon takiej pracy niewolniczej wystarczy...

buum

Niewolnicy chyba lepiej mieli

Ziobro

Tak wiemy jak wyglada.Jak oboz niewolnikow.

hhhhh

Powinno ale w Kindze tak nie jest..tam jest wszystko odwrotnie....

ooohhh

Ludzie Wy slepi jestescie czy co z Wami jest nie takk.

leon

HAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAHAHA naiwniak

Haslo ekipa sprzatajaca rozlozylo mnie na lopatki :D jednoosobowa 65.letnia ekipa ze schorowanym sercem,wykorzystywana jak tylko mozna za 600 zlotych za caly sezon.To nawet nie wymaga komentarza.

bbbb

A z jakiej strony niby jest tylko oferta jako sprzedawca? A co do sprzatania to nie ma tam zadnej ekipy sprzatajacej tylko starsza pani na emeryturze chcaca dorobic i wlascicielka.. KINGA i ekipa sprzatajaca im szkoda grosza.. Wola sami posprzatac a raczej udawac ze sprzataja...

bbb

Znaczy to że pokoje są zaniedbane, ogólnie posprzątane tak jak by sprzątane nie były.. W tym ich barze wszystkie obiady sa ze słoików lub mrożone.. na pizze sa dodawane składniki najgorszej jakosci..

bbbb

Ja bylam tak dwa lata temu i warunki okropne.. A co do pensji ktora mi wypalcili na koniec pracy czyli za 3 miesiace to niewiedzialam czy sie smiac czy plakac.. Za prace po 14 czasem 16h otrzymalam po przeliczeniu 1.14 za godzine...utrzymuje kontakt z osobami ktore tez tam pracowaly w tym czasie i tez doatali ochlapy.. Jak by bylo godne warunki i pensja odpowiednia nie zmieniali by sie tam pracownicy. W tym roku jakos pelno ludzi nad morzem a oni w najwiekszym sezonie dalej poszukiwali pracownikow.cos to swiadczy..

bbbb

Taka prace jak w tym waszym pensjonacie to bym najgorszemu wrogowi nie polecala..

Neon

Niektorzy zadowola sie byle czym,bo wazne,ze tanio, a inni wola porzadne warunki.

dudek
@ooonnn 08.08.2016 14:00

jak to co>? syf i wilgoć

rryty
@dudek 08.08.2016 17:45

syf i wilgoć to na pewno... ten pensjonat to powinien być już dawno zamknięty bo nie spełnia żadnych norm

Pozdrawiam

Niedorzeczne,owszem.Ale niestety prawdziwe.Przeszedlem to i wcale nie oczekuje ze wszyscy mi uwierza na slowo.Po prostu chce zeby kazdy kto zalapie sie tam do pracy mial swiadomosc,ze byc moze nie bedzie kolorowo i nie zaliczy tego lata do pozytywnych.

Pozdrawiam

Jak nie jest zle to ja jestem Czlowiek Bocian.Lubicie zyc w chlewie,bez dostepu do toalety,cieplej wody i chocby malutkiego okna zeby mozna bylo przewietrzyc dwumetrowy pokoj,w ktorym mieszka 6 osob?Podoba wam sie 14 godzinna praca bez chwili przerwy?Wypominanie wszystkiego,proszenie sie o swoje wlasne,ciezkozarobione pieniadze?Glodowanie,brak czasu zeby skorzystac z toalety,wiecznie naburmuszona szefowa z ktora nie da sie nic zalatwic,bo jest zdania,ze mlodzi ludzie nie odczuwaja zmeczenia?Jesli serio wam sie to podoba to z calego serca jest mi was zal.

ona jedyna

Jak by bylo tak wspaniale to pracownicy by sie co roku nie zmieniali i w polowie sezonu nie szukali by dalej pracownikow..

Zostaw opinię o Pensjonat Kinga - Rewal

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pensjonat Kinga