Opinie o Pensjonat Kinga w Rewal

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Pensjonat Kinga. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pensjonat Kinga o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pensjonat Kinga w Rewal

mara

nie 2 godziny, tylko między 12 a 14 . pisemnie - od dwunastu do czternastu godzin dziennie

mara

ilość godzin pracy dziennie to przedział między 12 a 14

mary

1200 juz z wliczona premia

P

Hahahahahaha cyrk normalnie hahahahaha.W ramach premii za uznanie dostaniecie przeterminowane jogurty i zgnile owoce.Smacznego

ta jedyna
@P

Haha taka premia to napewno zostanie wyplacona.. Ewentualnie mozecie dostac obiad ktory i tak zostanie odpisany od wyplaty.. Buhaha

P
@ta jedyna

Moga tez w nagrode pozamiatac teren!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Pensjonat Kinga? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
rudaa

Jeszcze takich bzdur nie slyszalam.. Napewno skapi wlasciciele wyplacaja premie jak im szkoda bylo normalnia pensje pracownikowi wyplacic i dawali jakies ochlapy

Hahahaha tak tak, zapewne tak wlasnie jest hahahaha beka

mily

Dwuskladnikowe? A co to?

Slicznotka

Kinga w Rewalu to najgorsze miejsce noclegowe jakie mozna sobie wyobrazic.Wszedobylska wilgoc nie pozwala na spokojny sen,odór stechlizny jest nie do zniesienia.Odglosy dochodzace z za sciany od strony knajpu sa nie do zniesienia.Zero spokoju,z kazdej strony jeden wielki huk.Jezeli chodzi o bar to jedzenie jest niesmaczne a obsluga pozostawia wiele do zyczenia.Wlascicielka jest bardzo niemila choc zdarzaja jej sie przeblyski kiedy stara sie byc dowcipna,lecz nie wychodzi jej to.Bylam tam pierwszy i na pewno ostatni raz.Jedyny plus to lokalizacja aczkolwiek nie nadrobi to calej reszty negatywow.Nie polecam tego miejsca

tkarinka

W KINDZE brud, smród, ubóstwo.. pokoje przed potopowe.. nie polecam nikomu..

oooit

Chyba umowa zlecenie

Adi

Cie cie re re cie cie cie re recie eeee makarena!

ooo

Zlamasy jedne...

Placa Ci za takie brednie?

mikolaj

Bzdury bzdury jeszcze raz bzdury o pozytywach kingi ktorych nie ma

Pitu pitu nikt wam nie wierzy

zarosniety tom

Takich glupot to jeszcze nie slyszalem... Ja pracowalem tam i wiem wszystko od kuchni... Kazdy kto tam byl w roli pracownika nikt sie niewypowie dobrze o tych ludziach.. Ktory wlasciciel zamiast przyciagac ludzi ich odpedza zlym jedzeniem czy przeterminowanymi produktami... Wlasciciele to sknerusy ktorzy niskil kosztem zarabiaja na nieswiadomych ich oszust ludziach...

Ofiara losu

Gorszych bzdur juz dawno nie slyszalem.

Jedz i sie przekonaj

mlodaq

Widze ze rodzina, znajomi i sami wlasciciele kingi nie odpuszczaja w wypisywaniu tych bzdur i klamstw.. Nie widzialam jeszcze takiej atmosfery jak tam niby ona jest domowa? No chyba ze ktos zlosci, pretensje, wiecznie niezadowolenie uwaza za domowe.. To gratulacje.. Brak slow naprawde

Gdzie?

Zostaw merytoryczną opinię o Pensjonat Kinga - Rewal

• Jak się pracuje w Pensjonat Kinga?

Zobacz opinie na temat firmy Pensjonat Kinga tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pensjonat Kinga?

Pensjonat Kinga
1.4/5 Na podstawie 74 ocen.
  • ul. Wczasowa 14
    76-270 Rewal