Opinie o Malka Marian Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Aleksandra w Skierniewice

Były pracownik Nowy wpis

Praca w tej firmie to cofanie sie w rozwoju, żeby dorównać intelektem szefowej. Jest to kobieta prosta i nie byłoby w tym nic złego gdyby oprócz wyglądu jak z obory i intelektu równego kurze była uprzejma. Ale nic z tych rzeczy. Jej darcie mordy doprowadza do szału a drze ryba zwykle bez powodu. Może chce żeby ktoś na nią zwrócił uwagę. Do tego jej powtarzanie ze nie potrzebuje pracownikow i odebranie premii. Powoli firma ar rozpada od wewnątrz pracownicy ja okradają. Bo kto będzie żył w zgodzie z takim człowiekiem. Jej mąż przewraca sie w grobie na to co pną robi.

Sam

Ze świecą szukać drugiej takiej firmy. Szefostwo ma zdrowe i normalne podejście do pracowników, a sama firma ma ogromny potencjał jak w wykonawstwie tak i w projektowaniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Malka Marian Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Aleksandra - Skierniewice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Malka Marian Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Aleksandra
0/5 Na podstawie 0 ocen.