PGE KWB Bełchatów

Rogówiec

PGE KWB Bełchatów

Opinie o PGE KWB Bełchatów

Jakim firma PGE KWB Bełchatów jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy.

cichyvip

Czytałem, że PGE objeło patronat nad klasami w Kleszczowie i Bełchatowie. Bezsens robiony na pokaz, w spółkach zależnych jest dużo osób wykształconych w kierunkach objętych patronatem. Sam mam wykształcenie górnicze i bez kolesiostwa pracuje za marne grosze w spółce. O pracy na kopalni mogę pomarzyć... Dla mnie cała ta grupa PGE to banda kłamców i kumpli.

Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany w PGE KWB Bełchatów, którymi warto się podzielić z innymi użytkownikami forum ?

Nick

A gdzie zanieść papiery, by dostać się na staż ?

Buła

Słyszeliście coś o przyjęciach do pracy ?

kosn

Bez doświadczenia ciężko jest się zatrudnić w tej firmie @fiki, ewentualnie można spróbować iść na staż, wtedy dostaje się stażowego właśnie coś koło 1500 złotych, a później już normalnie zatrudniają.

elok

to bardzo niska grupa 1500zł ze stażowym dostaniesz, lipa

2000

Ile wynosi aktualnie 11 i 12 grupa zaszeregowania.

kolega z wojska

zobaczymy jak to twoje szczęście długo potrwa...nie chwal się super kasą, wasz kochany prezes jednym ruchem pióra zabierze Ci połowę tej Twojej super kasy...

gornik

A jak do tego szczescia sie dostac gdzie cv wyslac na rogowiec?

redes07

Super kasa i wieczne szczęście

Zostaw opinię o PGE KWB Bełchatów - Rogówiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PGE KWB Bełchatów