Opinie o PGE KWB Bełchatów w Rogówiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PGE KWB Bełchatów. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PGE KWB Bełchatów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGE KWB Bełchatów w Rogówiec

Agent Tomek Nowy wpis

Słyszałem że Stary Ozarek bardzo naciska żeby synuś został nadgornikiem na oddziale T2. Młody też mówił że wszystko ma załatwione

Czy w PGE KWB Bełchatów zatrudniani są obcokrajowcy?

Z tego co wiem to tak.

Julia Nowy wpis
@Może nowy pracownik????

Każdej narodowości? Czy tylko pracownicy z Ukrainy?

Może nowy pracownik???? Nowy wpis
@Julia

Witam Julia... .. . Z tego co się orientuję to każdej... .. . Pozdrawiam ????

Może nowy pracownik ????

Witam, czy był ktoś na rozmowie kwalifikacyjnej na przełomie maj-czerwiec ?, i dostał jaką kolwiek odpowiedź... .. .?

Teresa
@Może nowy pracownik ????

A kiedy dokładnie miałeś rozmowę? Bo widzę, że się martwisz o brak feedbacku, tak? :(

@Teresa

Witam. Na rozmowie kwalifikacyjnej byłem 3 czerwca... .. .

Franciszek
@Może nowy pracownik????

A jak wyglądała sama rozmowa? Była ona przeprowadzona w sposób przyjazny, był jakiś test? Chcę aplikować do tej firmy i chciałbym coś wiedzieć na temat rozmowy rekrutacyjnej :). Żeby wiedzieć czego mogę się spodziewać

@Franciszek

Dzień Dobry. Rozmowa na luzie miła atmosfera, trzy osoby w komisji: HR, Kierownik, Dyrektor, wszyscy mili ok,w moim przypadku pytali o rysunek techniczny, uprawnienia.Przedstawili warunki,proponowana pensje, było ok????

@Może nowy pracownik????

No to spoko, że ok było, ale gdzie jest odpowiedź? :( Nie upominałeś się ani nic? A wiesz ilu kandydatów w sumie razem z Tobą było?

@Teresa

Firma nie daje numeru telefonu, każą czekać,oni będą dzwonić... .. .☹️, z tego co wiem to rozmowy jeszcze są przeprowadzane i jeszcze nie wybrali pracowników i powinnem się cieszyć że byłem wśród osób zaproszonych na rozmowę... .. . ogólnie można tylko czekać i nic więcej... .. .☹️????????

@Może nowy pracownik????

Serio numeru nie dają? Bo jeśli tak to może się zdawać podejrzane troszkę. Do dziś rozmowy chyba zakończone? Skoro nic więcej nie piszesz to się już nie odezwali?

@Teresa

Pani Tereso do dnia dzisiejszego nie odszymałem żadnej odpowiedzi, według osoby odpowiedzialnej za rekrutację rozmowy jeszcze trwają i mają potrwać do końca sierpnia i na tym się kończą wszelkie informacje jakich udzielają.

@Może nowy pracownik????

Aż do końca sierpnia? W sensie spoko, bo jest nadzieja ale w sumie co jeśli masz inną pracę i nie wiesz czy rezygnować albo czy nie szukać czegoś innego? :/

Może nowy pracownik???? Nowy wpis
@Teresa

Pani Tereso,ja już nie czekam na odpowiedź co ma być to będzie,tak długi okres oczekiwania jest śmieszny,firma o tej renomie jak @KWB powinna obchodzić się z ludźmi z większym szacunkiem, nawet odpowiedź negatywna jest lepsza niż brak odpowiedzi.W dzisiejszych czasach mówi się dużo o poszanowaniu pracownika i co... .. .? Pozdrawiam. . .

Agent Tomek

Zastanawia mnie czemu dostają się ludzie bez rekrutacji. Rekrutacja wewnetrzna a ludzie ze spółek. Niby tacy dobrzy i jeszcze bez kwalifikacji. Ostatnio do IMT i O 1.

G-1
@Agent Tomek

Czemu bez rekrutacji? Ja przechodziłem rekrutację rok temu. Bardzo dobrze, że ze spółek jak też przyszedłem ze spółki. Dość przyjmowania ludzi z zewnątrz którzy spolkowego chleba nie spróbowali.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie PGE KWB Bełchatów? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Alek

@Agent Tomek czyli jest tu coś nie tak z rekrutacją wewnętrzną?

Agent Tomek
@Alek

Jaka wewnętrzna . To że spółki przyjęli.

cichyvip

Czytałem, że PGE objeło patronat nad klasami w Kleszczowie i Bełchatowie. Bezsens robiony na pokaz, w spółkach zależnych jest dużo osób wykształconych w kierunkach objętych patronatem. Sam mam wykształcenie górnicze i bez kolesiostwa pracuje za marne grosze w spółce. O pracy na kopalni mogę pomarzyć... Dla mnie cała ta grupa PGE to banda kłamców i kumpli.

A gdzie zanieść papiery, by dostać się na staż ?

Buła

Słyszeliście coś o przyjęciach do pracy ?

kosn

Bez doświadczenia ciężko jest się zatrudnić w tej firmie @fiki, ewentualnie można spróbować iść na staż, wtedy dostaje się stażowego właśnie coś koło 1500 złotych, a później już normalnie zatrudniają.

elok

to bardzo niska grupa 1500zł ze stażowym dostaniesz, lipa

2000

Ile wynosi aktualnie 11 i 12 grupa zaszeregowania.

kolega z wojska

zobaczymy jak to twoje szczęście długo potrwa...nie chwal się super kasą, wasz kochany prezes jednym ruchem pióra zabierze Ci połowę tej Twojej super kasy...

gornik

A jak do tego szczescia sie dostac gdzie cv wyslac na rogowiec?

redes07

Super kasa i wieczne szczęście

Zostaw merytoryczną opinię o PGE KWB Bełchatów - Rogówiec

• Jak się pracuje w PGE KWB Bełchatów?

Zobacz opinie na temat firmy PGE KWB Bełchatów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PGE KWB Bełchatów?

PGE KWB Bełchatów