PGE KWB Bełchatów

Rogówiec

PGE KWB Bełchatów

Opinie o PGE KWB Bełchatów

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jakim firma PGE KWB Bełchatów jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy.

cichyvip

Czytałem, że PGE objeło patronat nad klasami w Kleszczowie i Bełchatowie. Bezsens robiony na pokaz, w spółkach zależnych jest dużo osób wykształconych w kierunkach objętych patronatem. Sam mam wykształcenie górnicze i bez kolesiostwa pracuje za marne grosze w spółce. O pracy na kopalni mogę pomarzyć... Dla mnie cała ta grupa PGE to banda kłamców i kumpli.

Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany w PGE KWB Bełchatów, którymi warto się podzielić z innymi użytkownikami forum ?

Nick

A gdzie zanieść papiery, by dostać się na staż ?

Buła

Słyszeliście coś o przyjęciach do pracy ?

kosn

Bez doświadczenia ciężko jest się zatrudnić w tej firmie @fiki, ewentualnie można spróbować iść na staż, wtedy dostaje się stażowego właśnie coś koło 1500 złotych, a później już normalnie zatrudniają.

elok

to bardzo niska grupa 1500zł ze stażowym dostaniesz, lipa

2000

Ile wynosi aktualnie 11 i 12 grupa zaszeregowania.

kolega z wojska

zobaczymy jak to twoje szczęście długo potrwa...nie chwal się super kasą, wasz kochany prezes jednym ruchem pióra zabierze Ci połowę tej Twojej super kasy...

gornik

A jak do tego szczescia sie dostac gdzie cv wyslac na rogowiec?

redes07

Super kasa i wieczne szczęście

Zostaw opinię o PGE KWB Bełchatów - Rogówiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PGE KWB Bełchatów