Sempertrans

Bełchatów

Sempertrans

Opinie o Sempertrans

Miras-świras

Uwaga: nowe ogłoszenie na stanowisko customer service agent. Jest to nic innego jak wciąż to samo stanowisko, które w zeszłym roku nazywało się w ogłoszeniach specjalista ds wsparcia sprzedaży. Poszukiwanie owego specjalisty/agenta ogłaszane jest już po raz któryś tam. Znów brak odpowiednich kandydatów czy kolejni uciekli, to będzie wiedzieć tylko Wy - drodzy pracownicy Sempertransa. Ewentualnych zainteresowanych ogłoszeniem informuję, że poprzednie edycje tego castingu były nastawione na wyłuskanie najpracowitszych kandydatów z mentalnością niewolnika. Czyli super na wysokim poziomie za niewielkie wynagrodzenie (średnia krajowa brutto nie wchodzi absolutnie w grę). Pozdrawiam

Krzysztof

@Mietek, jeśli szukasz zatrudnienia w firmie zrób to bezpośrednio w Sempertrans, a nie przez agencję. Wtedy warunki zatrudnienia będą dla Ciebie korzystniejsze. Na stronie firmy https://www.kariera.pl/pracodawcy/sempertrans-belchatow/ nie ma obecnie ofert pracy, ale kontaktując się z działem kadr mógłbyś zyskać więcej informacji na temat rekrutacji. Jeśli zaczniesz pracę napisz coś więcej na temat warunków zatrudnienia i kwalifikacji jakich pracodawca oczekuje od pracownika.

Mietek

Pracuje ktoś przez agencje i podzieli się ile zarabia na rękę? Jest możliwość nadgodzin? Z góry dziękuję za odpowiedź

Poganin
@Mietek 28.07.2018 23:39

Przez select pierwsza umowę masz na 3 miesiące i 3100 brutto. Jeżeli robisz w systemie to wyciągniesz jakieś 2700 na rękę . Po 3 miesiącach dostajesz umowę na kolejne 15 mc. I 3400 brutto. Zatrudniony przez select nie ma żadnych dodatków a i pakiet socjalny ( paczki dodatek do świąt karnety czy zwrot za wakacje dziecka ) też go nie obejmuje

Krzysztof

@Podejrzliwy, nie jestem pracownikiem firmy. Jestem moderatorem tego wątku, więc nie znam szczegółów zatrudnienia i nie mam żadnych powiązań z firmą której dotyczy wątek. Na forum Gowork.pl umieszczamy informacje o pracodawcach, warunkach pracy i obecnie prowadzonych rekrutacjach. Dlatego interesują mnie szczegóły zatrudnienia obecnych pracowników. Dzięki ich opiniom przyszli kandydaci mogą więcej dowiedzieć się o firmie i zdecydować, czy będą aplikować do tej firmy. Każda opinia zostawiona przez Ciebie jest mile widziana i ważna i nie ma znaczenia czy jest pozytywna, czy negatywna. Najważniejsze jest, by wnosiła coś do wątku i pozwalała innym osobom poszukującym pracy wyrobić sobie opinię o pracodawcy.

Krzysztof

@Mk, mógłbyś napisać więcej na temat pakietu socjalnego? Czy zawiera bony na święta, prywatną opiekę zdrowotną lub dopłatę do wakacyjnego odpoczynku? Jest to miły dodatek do wynagrodzenia. @Pozdro, przypominam Ci, że znajdujesz się na publicznym forum Gowork.pl, na którym wymieniamy się poglądami na temat pracodawców i aktualnie prowadzonych rekrutacji. Nie można na nim nikogo obrażać, oskarżać i należy wypowiadać się w kulturalnej formie.Nie ma na nim także miejsca na prywatne rozmowy nie na temat. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Jeśli masz do dodania jakąś opinię o firmie zrób to. Pomoże to innym osobom poszukującym pracy.

Podejrzliwy
@Krzysztof 08.07.2018 16:40

Krzysztof co ty się tak rządzisz na forum i innych pouczasz i straszysz regulaminem? Jesteś pupilkiem prezesa????

Dżoker

Obo­wiąz­kiem pra­co­dawcy jest zapew­nie­nie pra­cow­nikom w miej­scu pracy odpo­wied­niej tem­pe­ra­tury. Art.210 KP stwier­dza, że pra­cow­nik ma nie tylko prawo, ale nawet obo­wią­zek, „w razie gdy warunki nie odpo­wia­dają prze­pi­som bez­pie­czeń­stwa i higieny pracy i stwa­rzają bez­po­śred­nie zagro­że­nia dla zdro­wia i życia pra­cow­nika[…]”, powstrzy­mać się od wyko­ny­wa­nia obo­wiąz­ków, nie­zwłocz­nie powia­da­mia­jąc o tym prze­ło­żo­nego. Pytanie się nasuwa również, jaką temperaturę osiąga ciało (głowa) pracownika, pod obowiązkową czapeczką? Przypomnę, że przy 42 stopniach Celsjusza rozpoczyna się proces ścinania białek w naszym organizmie - zaczynamy się smażyć.

Wk
@Dżoker 20.06.2018 01:31

Przypomnę, że człowiek nie jest stworzeniem zmiennocieplnym jak np. płazy, dlatego temperatura ciała człowieka nie dostosowuje się do temperatury otoczenia i na całej jego powierzchni różni się max. o 0,2 st. C.

byly pracownik

stomil to byla firma przez bakowicz sprzodana pge dzilaj iodbierz to dla poski

Krzysztof

@Mk, dlaczego nie jesteś zadowolony z tej pracy? Co zaliczyłbyś do plusów pracy w tej firmie? @Miras-świras, być może ogłoszenie jest wznawiane bo firma się ciągle rozwija i szuka większej ilości pracowników? Próbowałeś sam się skontaktować z tą firma aby uzyskać odpowiedź zwrotna po rekrutacji?

@Krzysztof 15.05.2018 12:00

Socjal jest plusem

Pozdro

Dobrze to tam było kiedyś w chwili obecnej podczas robienia pikiety żadna ku... Nie wyszła do ludzi

Mk

Poprawka. Jednak mogą być gorsi. Chyba do biedry pójdziemy dorabiać.

Bolek

To jest najcudowniejszy zakład w jakim pracowałem. Ludzie mili, zarobki dobre. Premia na dzień chemika. Można się fajnie rozwinąć, nauczyć języka.

@Bolek 03.01.2018 22:12

Wytrzeźwiej

Czy ktoś może opisać, jak teraz przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Bełchatów.

Zuza

Ludzie albo dobra firma i kasa albo coś innego i zupełnie inne wynagrodzenie!!

Miras-świras

Moi drodzy: rozmowa na stanowisko specjalisty ds wsparcia sprzedaży to zwykła rozmowa, niczym nie odbiega od innych rozmów rekrutacyjnych, pan kierownik to jakby taki wyciszony - język chyba połknął czy co.. drugi pan jakiś też kierownik, za to wygadany, lecz pozuje na "człowieka lodu", pani od HR sympatyczna, ale nie dotrzymuje słowa - nie oddzwania a obiecuje... Ogólnie to szukają, szukają, dobierają i dobrać nie mogą chyba tych pracowników, bo wciąż wznawiają to samo ogłoszenie. Aha - i kwota na poziomie średniej krajowej zdaje się zwalać ich z nóg... Życzę powodzenia ewentualnym aplikującym na ogłoszenie.

10tka

Przez kilka ostatnich lat Sempertrans przeszedł szereg zmian : od Fabryki do Korporacji. Taki też jest klimat. Zarobki powyżej przeciętnej. Ludzie traktowanie jak przedmioty (czyli podejście korporacyjne). Aby awansować - bezwzględne posłuszeństwo i wręcz bezmyśle wykonywanie poleceń , niestety w większości mało zoriętowanego szefostwa ( oczywiście są wyjątki ). Młodym polecam , doświadczonym odradzam. Automatycy - niedoceniami tu finasowo - szukajcie dalej.

Sempet

No cóż . Jest tylu kierowników pseudoliderów,oni nawet już nie wiedzą kogo się słuchać jeden przed drugim ściemnia. Zabawa starych gości w małych indian. Farsa. Ale miło popatrzeć jak się wiążą w swoich nowych pomysłach ,a po pewnym czasie o nich zapominają. Ale to takie normalne w dzisiejszych czasach. Pozdrawiam.

Pikacz

Bardzo dobra firma z perspektywami, jedna z lepszych w okolicy, dba o pracowników, są dodatki za niedzielę, premia roczna i premia na dzień chemika, dla chcących pracować i sie rozwijać jedna z lepszych propozycji w okolicy.

zainteresowany

czy w dalszym ciagu praca w laboratorium jest na 2 zmiany czy może się coś zmieniło? Jak to jest z sobotą i niedzielą - też pracujące?

Bełchatowianin

Nie polecam. Zarobki słabe na taki ogrom pracy i atmosfere. Wiekszosc mysli o zmianie pracy. Doswiadczobych pracownikow maja gdzies wola mlodych bez pojecia. Kierownictwo porazka. Do tego glupie normy. Nie polecam!

ciekawy

Witam, Orientuje się ktoś ile może zarobić automatyk zmianowy? Jak wygląda tam praca w utrzymaniu ruchu?

Petroniusz

Sytuacja się nieco poprawiła, było kiepsko przez okres wakacyjny Wrócił teraz system, są nowe zamówienia i już nie straszą zwolnieniami Z selectu nadal są przyjęcia Ogólnie sytuacja w firmię jest ''rozwojowa'' w przyszłym roku kolejna prasa i rozbudowa P1

Zapierdalacz

Selectów wszystkich zwolnili z końcem czerwca.

maciek

Adrian select jeszcze tam pracuje?

viki

hej możecie napisać jakie są tak w przybliżeniu zarobki w labo??

mk

panoszą się nasi łodziaku jeden ty.Ogólnie dla mnie duże ok ,a jestem pracownikiem na produkcji.Jest porządek i rozlazłe typy nie mają tu czego szukać.

nowy

powiedzcie jest mozliwosc zostania tam na dłuzej ?

Łodziak

Praca w lab ok, bardzo fajna ekipa. Praca w systemie 2 zmiany - 7dni w tyg. Urlop to nie problem, przełożona bardzo sympatyczna i "ludzka". Zarobki ok. Niestety w ostatnim czasie Austriacki zaborca coraz bardziej się tam panoszy i robi się nieprzyjemnie...

P1234
@Łodziak 21.10.2015 17:20

Zarobki stoją w miejscu . Niemal najnizsza krajowa dogania place w zakładzie. Po 4 latach 2500 z niedzielami i systemem. Kierownictwo ci wmawia ze jest u nas całkiem dobrze... Ale chyba nie na produkcji... Nowi tylko przez select

Kaja

czy może ktoś napisać jak wygląda tam praca w laboratorium? Czy to praca w systemie, czy ciezko o wolne i jak zarobki...

Zostaw opinię o Sempertrans - Bełchatów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sempertrans