sempertrans

Bełchatów

Opinie o sempertrans

Mk

Odszedł chyba najbardziej chamski prezes gorszy już przyjść nie może. Więc wszystko chyba idzie ku dobremu.

Czy ktoś może opisać, jak teraz przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Bełchatów.

Zuza

Ludzie albo dobra firma i kasa albo coś innego i zupełnie inne wynagrodzenie!!

Miras-świras

Moi drodzy: rozmowa na stanowisko specjalisty ds wsparcia sprzedaży to zwykła rozmowa, niczym nie odbiega od innych rozmów rekrutacyjnych, pan kierownik to jakby taki wyciszony - język chyba połknął czy co.. drugi pan jakiś też kierownik, za to wygadany, lecz pozuje na "człowieka lodu", pani od HR sympatyczna, ale nie dotrzymuje słowa - nie oddzwania a obiecuje... Ogólnie to szukają, szukają, dobierają i dobrać nie mogą chyba tych pracowników, bo wciąż wznawiają to samo ogłoszenie. Aha - i kwota na poziomie średniej krajowej zdaje się zwalać ich z nóg... Życzę powodzenia ewentualnym aplikującym na ogłoszenie.

Bolek

To jest najcudowniejszy zakład w jakim pracowałem. Ludzie mili, zarobki dobre. Premia na dzień chemika. Można się fajnie rozwinąć, nauczyć języka.

Mk
@Bolek 03.01.2018 22:12

Wytrzeźwiej

10tka

Przez kilka ostatnich lat Sempertrans przeszedł szereg zmian : od Fabryki do Korporacji. Taki też jest klimat. Zarobki powyżej przeciętnej. Ludzie traktowanie jak przedmioty (czyli podejście korporacyjne). Aby awansować - bezwzględne posłuszeństwo i wręcz bezmyśle wykonywanie poleceń , niestety w większości mało zoriętowanego szefostwa ( oczywiście są wyjątki ). Młodym polecam , doświadczonym odradzam. Automatycy - niedoceniami tu finasowo - szukajcie dalej.

Sempet

No cóż . Jest tylu kierowników pseudoliderów,oni nawet już nie wiedzą kogo się słuchać jeden przed drugim ściemnia. Zabawa starych gości w małych indian. Farsa. Ale miło popatrzeć jak się wiążą w swoich nowych pomysłach ,a po pewnym czasie o nich zapominają. Ale to takie normalne w dzisiejszych czasach. Pozdrawiam.

Pikacz

Bardzo dobra firma z perspektywami, jedna z lepszych w okolicy, dba o pracowników, są dodatki za niedzielę, premia roczna i premia na dzień chemika, dla chcących pracować i sie rozwijać jedna z lepszych propozycji w okolicy.

zainteresowany

czy w dalszym ciagu praca w laboratorium jest na 2 zmiany czy może się coś zmieniło? Jak to jest z sobotą i niedzielą - też pracujące?

Bełchatowianin

Nie polecam. Zarobki słabe na taki ogrom pracy i atmosfere. Wiekszosc mysli o zmianie pracy. Doswiadczobych pracownikow maja gdzies wola mlodych bez pojecia. Kierownictwo porazka. Do tego glupie normy. Nie polecam!

ciekawy

Witam, Orientuje się ktoś ile może zarobić automatyk zmianowy? Jak wygląda tam praca w utrzymaniu ruchu?

Petroniusz

Sytuacja się nieco poprawiła, było kiepsko przez okres wakacyjny Wrócił teraz system, są nowe zamówienia i już nie straszą zwolnieniami Z selectu nadal są przyjęcia Ogólnie sytuacja w firmię jest ''rozwojowa'' w przyszłym roku kolejna prasa i rozbudowa P1

Zapierdalacz

Selectów wszystkich zwolnili z końcem czerwca.

maciek

Adrian select jeszcze tam pracuje?

viki

hej możecie napisać jakie są tak w przybliżeniu zarobki w labo??

mk

panoszą się nasi łodziaku jeden ty.Ogólnie dla mnie duże ok ,a jestem pracownikiem na produkcji.Jest porządek i rozlazłe typy nie mają tu czego szukać.

nowy

powiedzcie jest mozliwosc zostania tam na dłuzej ?

Łodziak

Praca w lab ok, bardzo fajna ekipa. Praca w systemie 2 zmiany - 7dni w tyg. Urlop to nie problem, przełożona bardzo sympatyczna i "ludzka". Zarobki ok. Niestety w ostatnim czasie Austriacki zaborca coraz bardziej się tam panoszy i robi się nieprzyjemnie...

P1234
@Łodziak 21.10.2015 17:20

Zarobki stoją w miejscu . Niemal najnizsza krajowa dogania place w zakładzie. Po 4 latach 2500 z niedzielami i systemem. Kierownictwo ci wmawia ze jest u nas całkiem dobrze... Ale chyba nie na produkcji... Nowi tylko przez select

Kaja

czy może ktoś napisać jak wygląda tam praca w laboratorium? Czy to praca w systemie, czy ciezko o wolne i jak zarobki...

Zostaw opinię o sempertrans - Bełchatów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sempertrans