Opinie o Bestgum Polska w Rogówiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bestgum Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bestgum Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bestgum Polska w Rogówiec

Mati

Nie ma co tak narzekać na ta firmę. Psiocza tylko ci, którzy nie wiedza co to robota u prywaciarza. Tu masz jakieś prawa a u prywaciarza? Pozdrawiam

@Józwa

Nie ze bez umowy bym chciał robić, ale piszesz, że „najlepiej” czyli w zasadzie wcale być tak nie musi? Pani już o robotę dla wulkanizatora pytała, jakie w końcu są te umowy skoro była jednak przytaczana minimalna? A ten cały zakład jak tu macie wyposażony? Jest czym robić?

Dzień dobry, widziałem w ofercie na stronie ze od spawacza wymaga się uprawnień MAG 135 ale jakoś nie widzę w treści by doświadczenie tym samym było wymagane. świeżo po kursie można tu przyjść pospawać i wszystkiego douczą?

To co, napisze ktoś ile ten wulkanizator teraz w tym roku zarabia? jedna Pani w zeszłym się interesowała ale ciekawi mnie czy są może jakieś podwyżki? i jakie szkolenia lub kursy można sobie dzięki pracy tu wyrobić?

Ewelina

Coś słabo widzę z udzielaniem odp w ostatnim czasie, z czego to wynika? luby widział ofertę z ubiegłego roku dla wulkanizatora. Chodzi o prace przy taśmach przenośnikowych. Po pierwsze czy to jeszcze będzie dostępne? Druga sprawa czy zarobki przekroczą piątkę? W tamtym roku stawka miała się zaczynać od 3500. I jaka ocena ze stanu maszyn?

Bobi Nowy wpis
@Ewelina

Stan maszyn bdb Atmosferę bdb Elastyczne godziny pracy Kiedys pracowałem w biurze ale zrezygnowałem i pracuje fizycznie co przekłada się na zdecydowanie wieksze miesięczne wynagrodzenie. Polecam :)

Józwa
@Mati

u prywaciarza tak jak mowi Mati jest tragedia ciezko o umowę najlepiej to na czarno robić zadnego socjalu zadnych premiii i dodatkow zadnego medicover nic.. bez ciuchow tyrasz jak przysłowiowy (usunięte przez administratora) u kazdego prywaciarza tak jest!

@Józwa

Czy zdarzają się nadgodziny w Bestgum Polska?

Zaqwedx

Witam jakie są zarobki(+dodatki )jako operator koparki lub ładowarki jaki system pracy (4 brygadowy słyszałem też od pn-pt że można wybrać sobie ) dzięki za każdą odpowiedź

Aleks

Witam. Jak wygląda praca mistrza zmianowego? Na jakie zarobki można liczyć? Jest praca w trybie zmianowym?

Olo
@Aleks

6300 netto

Angelka
@Olo

Uważacie to za adekwatne? jaki jest zakres obowiązków na papierze a co w rzeczywistości wychodzi, zgadza się wszystko? jakie umiejętności są niezbędne, bez czego się człowiek nie obejdzie?

Jacek

Czy są przyjęcia do Bestgum?

Pytanie takie jak długo czeka się na odzew z CV ? Składałem podanie i jestem ciekaw jaki czas czekania jest

Andrzej Piaseczny
@Anonim

U mnie były to prawie dwa miesiące. Później rozmowa kwalifikacyjna, na której było około 12 osób, wszystko poszło szybko i sprawnie. W trakcie rozmowy inżynier zaproponował mi pracę na jednym z dwóch działów, zanim podjąłem pracę minął miesiąc.

@Andrzej Piaseczny

Są szanse na dostanie się do tego? Czy po znajomościach?

@Anonim

Czemu tak usilnie jakieś znajomości sugerujesz? Spełniasz tak właściwie wszystkie wymogi odnośnie kwalifikacji na dane stanowisko? o jakim mowa i jakie obecnie są? Z tydzień minął, był odzew?

Czy osoby z zewnątrz mają szansę na dostanie się? Czy tylko przez znajomości ?

Witam. Czy firma bestgum prowadzi aktualnie rekrutację? Jakie wymagania trzeba spełnić? Od kilku miesięcy wysyłam CV i brak jakiegokolwiek kontaktu.

Lidia

a wiadomo ilu kandydatów średnio jest zainteresowanych jednym stanowiskiem? zastanawia mnie brak odzewu, za dużo cv przychodzi? dają feedback negatywny po rozmowie tak właściwie?

@Lidia

To na co składasz

myślę że pracownicy na brak podwyżek nie powinni narzekać, najprościej policzyć sobie ich procent w ostatnich trzech latach i porównać ze średnimi w kraju zachęcam.... dbajcie o tą Firmę dla siebie i miejsc pracy

Lidia

a przedstawisz te swoje kalkulacje tak dla jasności? bo w sumie może to być przekonujące, tylko przyrównasz do czegoś te dane? A sprzed 10 lat będzie podobnie, bo ktoś pisał, że wtedy pracował i podobno nic się nie zmieniło

Mateusz

Ile tak na reke się zarabia po przyjęciu?

Mateusz

Planuje złożyć podanie do Bestgumu mam prawko B , C i świadectwo przewozu rzeczy .Warto bo teraz robię w belchatowskiej spółce?

A jak jest z dojazdami z Piotrkowa czy te autobusy co na kopalnie woza ludzi to _a tez zabieraja pracownikow i weekendy wolne sa podobno u was?

Kadry BESTGUM POLSKA
@Anonim

Dział kadr udzieli Panu wszelkich informacji dotyczących dojazdu z Piotrkowa Trybunalskiego. Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 044-737-18-64

Czy są jakieś przyjęcia do firmy czy raczej już stali pracownicy?

Kadry BESTGUM POLSKA

Tak. Szczegółowe informacje udzielamy pod numerem telefonu 044/737-18-64 w dziale kadr.

Kumaty

siema w najblizszym czasie planuje sie przyjac w te skromne progi ;-) mogłby znalesc sie jeden konkretny typ z fizoli zeby opisac dokladna sytuacje bez napinki a konkrety ;-)?

Abc

Kierowcy i operatorzy dźwigów nie pracują w Bestgumie, tylko w Kopalni albo w Betransie - spółce-córce Kopalni.

Były

Pracowalem tam 10 lat temu i jak czytam Wasze opinie widze,ze nic sie nie zmienilo.Bardzo to smutne.

Czarek

Jesli chodzi o weekendy to zalezy od dzialu,ale ogolnie wolne,autobusem dojedziesz kopalnianym,firma bidna ale solidna!

Zostaw merytoryczną opinię o Bestgum Polska - Rogówiec

• Jak się pracuje w Bestgum Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Bestgum Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bestgum Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 10 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bestgum Polska?

Kandydaci do pracy w Bestgum Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bestgum Polska