Opinie o Bestgum Polska w Rogówiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bestgum Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bestgum Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bestgum Polska w Rogówiec

Realista

Popieram to co napisał "multirealista". Ci co tak bardzo narzekają, jeszcze od życia nie dostali.Tutaj masz gdzie się przebrać i umyjesz się w ciepłej wodzie, a nie w śniegu jak to jest u niektórych. Z jednym muszę się zgodzić, dużej kasy tutaj nie zarobisz, ale z tego co wiem to w większości firm jest podobnie. Robota wcale nie jest ciężka i przynajmniej nikt Cię nie zeszmaci, a i social masz taki jaki mieć powinieneś. Moja rada jest taka: Rób dobrze to za co Ci płacą, a nikt nie będzie się Ciebie czepiał.

??

a jak kształtują się płace spawaczy ? czy jakieś nadgodziny też są? może ktoś napisze tylko obiektywnie, mam zamiar składać papiery, ale nie wiem ile można miesięcznie wyciągnąć kasy.

Czy są teraz może jakieś przyjęcia, jeśli tak to na jakie stanowiska i ile można dostać na początek?

Paladyn

Szczerze mówiąc to w każdej pracy trzeba pracować nie płacą za stanie i pogaduszki Uważam że praca jest w porządku. Trzeba się nachodzic namęczyć jak w każdej innej pracy. Czytałem opinie zanim zacząłem pracę i jakbym mial zrezygnować to bym żałował. Źle opinie piszą ludzie którzy chcieliby mieć pieniądze za nic lub jak ktoś z kimś się nie dogadał.

Nie wydaje mi sie ze masz prawo mówic innym co mają robić. To czy ktos dłubie w nosie to nie twoja sprawa. Czasoprzestrzeń nie jest twoja lecz wszystkich ludzi i każdy ma prawo robic co chce w ramach prawa.

Chris

Zakończony to znaczy złożyłes to co było wymagane - i nic więcej to nie znaczy. Nic to nie mówi o zaakceptowaniu / odrzuceniu Twojej aplikacji.

Robert

Będziesz tak uprzejmy i przedstawisz dokładnie, na jakie wynagrodzenie mogą liczyć nowo zatrudnione osoby? Czy poza podstawową stawką wynagrodzenia firma oferuje jeszcze dodatki motywacyjne dla zatrudnionych osób? Będę wdzięczny za udzielenie informacji na ten temat.

Trzeba polować na okres gdy dany dział ma zapotrzebowanie na pracowników i wtedy się starać. Z resztą gdy masz dobre uprawnienia typu: spawacz, elektryk, tokarz, elektromonter, elektronik, automatyk (ciekawe ilu automatyków by chciało za takie stawki pracować) to masz duże szanse znaleźć pracę. Dodam jeszcze, że jest dobry socjal. Większość zagranicznych firm w Polsce takiego nie zaoferuje pracownikom podstawowym. 1

Lidia

Całość zabrzmiała dobrze tylko ta wzmianka o tych automatykach w nawiasie... Jest szansa na podane wprost tych wszystkich stawek?

Mruk

Słyszał ktoś o jakiś przyjęciach do pracy w najbliższym czasie ?

Piotrek

Idealnych firm nie ma to fakt ale jak ktoś dobrze pracuje to z pewnością nie może narzekać

Włodek

Prezesem firmy ma zostać osoba która była podana do Complise o mobbing a także o łamanie procedur związanych z użytkowaniem aut. Ostatni prezes jeszcze znalazł złamanie procedur zakupowych o przekroczenie umowy. Szkoda słów. Tylko za to że woził autem posłankę z Radomska. Zdjęcia z sieci zostaly.

Katarzyna
@Włodek

A skąd ty wiesz takie rzeczy?

No tak
@Włodek

No zgadza się. Ale ty też miałeś swoje 5min i wypadło jak wypadło... także nie przekreślaj Pana od wfu przez to niefortunne zdjęcie z Anną :)

Krzysztof

A jakieś lepsze źródła macie? Bo „źródło - szwagier” nie brzmi wiarygodnie, delikatnie mówiąc

@Krzysztof

E tam nie narzekaj, porządne źródło heheh

@Adam

Sarkazm i lepiej w tamto nie wierzyć?

Wy się weźcie w tych biórokracji za robotę jak znalesc zlecenia dla firmy a nie marnujecie czas na bzdury na którą godzinę przychodzić mają ludzie do pracy. To wszystko nie ma żadnego sensu nic to nie zmieni w kwesti tranzytu wirusa a tylko utrudniacie ludziom dostęp do pracy i przez to zamieszanie będzie teraz dezorganizacja przez najbliższy czas a co za tym idzie mniejsza wydajnosc

Sylwia

Niezbyt to rozumiem, firma dzieli jakoś pracowników na różne godziny żeby nie było problemu z covidem? Myślałam ze już dawno te problemy są za nami

Rudijolo

A kto będzie parzyl kawkę koleżanka I kolego

Pbo

Bo tak

Co jaki czas w Bestgum Polska można ubiegać się o podwyżkę?

Bizon

Zależy czy masz kogoś w partii albo w związkach.

Teresa
@Bizon

Serio? A to umiejętności nie mają znaczenia czy jak?

AgentTomek

Firma z potencjałem ale od lat dostaje ludzi nieporadnych z Warszawy przywiezionych w teczkach. Ostatni to już totalne matoły nawet nie uczą ich że w dzień kobiet wypada złożyć zyczenia a o wiedzy ekonomicznej czy zarządzaniu nie wspominając. Na szczęście Pegazus i Gołąbek odlatują juz pomalu razem z innymi bocianami do ciepłych krajów. Życzymy im rozumu i sukcesów w partii.

Dorota
@AgentTomek

Z potencjałem? :) Czyli rozumiem, że twoim zdaniem warto wysłać tu cv?

ebek

Praca w tej firmie (na hali produkcyjnej) jest bardzo ciężka. Warunki szkodliwe dla zdrowia. Pracujesz w oparach wysoce toksycznych środków chemicznych. W codziennym otoczeniu smrodu gumy, pyłów, parszywych ludzi. Praca na III zmiany, za najniższą krajową. Prymitywne narzędzia pracy. Praktycznie wszystko, wykonywane jest ręcznie. Z całkowitym pominięciem bhp. Pracownicy mający jakieś ambicje. Których na palcach jednej ręki można się doszukać. Często niezbędne narzędzia wykonują sami. Lub w inny sposób zdobywają. Miarki, suwmiarki, nawet kupują z własnych pieniędzy. Praca na maszynach, zagrażająca życiu i zdrowiu pracowników. Maszyny niesprawne, niepozwalające rzetelnie ani bezpiecznie wykonać pracy. Technologicznie, firma jest na poziomie XIXw. Dlatego też ta firma, realizuje przede wszystkim zlecenia z kopani. Ponieważ nie jest w stanie, sprostać wymogom i oczekiwaniom klientów współczesnego rynku. Mentalnie. (usunięte przez administratora) w najgorszym wydaniu. Ludzie zakompleksieni, wredni, podstępni, wyrachowani. (usunięte przez administratora) Panująca wzajemna pogarda. Swoje niskie poczucie wartości. Jak najbardziej uzasadnione, brakiem kwalifikacji. Próbują sobie zrekompensować układami, układzikami, podstępnym szkodzeniem innym. W końcu swoje nieudacznictwo, muszą czymś zamaskować. Atmosfera w tej firmie to, pozostawiona sama sobie dzicz. I dotyczy to w równym stopniu pracowników fizycznych jak i tzw. umysłowych. Ci drudzy mając wielkie mniemanie o sobie, określają pracowników fizycznych mianem ,,hołoty". Zapominając że, to dzięki tym nielicznym fizycznym. Którzy mają pojęcie i nadal tam marnują swój czas pracując. Ci z wysokim mniemaniem biurowi, mają wypłaty. atmosfera w pracy - tragiczna możliwości rozwoju/awansu - żadne zarobki - najniższa krajowa przydatność doświadczeń na rynku pracy - żadne perspektywy rozwoju firmy - żadne

@ebek

Wiesz co, jak to napisałeś, że normalnie idzie odnieść wrażenie, że ta firma to bez sensu jest, a przynajmniej taka zdaje się być tu praca po Twoim opisie. Już pomijając te normy bhp totalnie nie rozumiem tej kwestii wyposażenia. Jak niby na czymś takim efektywnie robić? Poważnie trzeba to ładować z własnej kieszeni? Kupiony sprzęt wtedy należy do pracownika czy do firmy tak właściwie?

BESTGUM
@ebek

Z powodzeniem realizujemy umowy krajowe i zagraniczne poza grupą PGE GiEK S.A od 15 lat

Teresa
@BESTGUM

No i super. A umowy są na czas określony czy nieokreślony i ile trwają?

Czy jest możliwość pracy w Bestgum Polska na część etatu?

M.

Takie info. chyba w kadrach otrzymasz ale myśle że taka możliwość jest mocno ograniczona i dotyczy wybitnie specjalistycznych zawodów lub uprawnien.

Czy często w firmie Bestgum Polska zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Niewolnik.

Tylko cię nie chcą puścić jak na chalj robisz to cię nie puścj ta zgraja rozdyntków majom cię szeroko i głęboko jak masz na suwnice to już żeś przepod będziesz tam w tym smrodzie (usunięte przez administratora) jak junta kinte trzeba mieć plecki żeby na oddział KWB się dostać na sówńcę czy na wózki masz to prezes zgodę musi wyrazić mnie na badania wysłali i (usunięte przez administratora) bombki strzelił się doczekać nie mogłem kierowńki pouciekały na KWB na chalę nie warto bo cię do Truskawy dadzą a facet jest zdrowo (usunięte przez administratora) pżodowy zastany (usunięte przez administratora) nie pżodowy.

lol
@Niewolnik.

Może ktoś przetłumaczyć na język polski?

Gaz.
@lol

Prawdziwy lol z ciebie czego nie wiesz .

Paul Pogba
@Niewolnik.

Może zanim juz przejdziesz do kwb to najpierw poznaj podstawy języka polskiego ;)

jsle

Pomiędzy ozonosferą a stratosferą jest stratopauza . Jest takie miejsce pomiędzy Najwyższą władzą Zarządu a najniższą Kierowniczą tak wanych tych co oddychają nawet w środowisku gdzie nie ma tlenu tak potrzebnego do życia organizmów żywych. Bez skrupułów odbierając to awaryjne zasilanie . To takie przemyślenia w szukaniu sensu w tym co nie powinno być tematem szukania sensu w działaniach których celem jest brak sensu w sensustricte

Ciekawski

Witam, chciałem się dowiedzieć jak wygląda system zmianowy w firmie tzn. Czy jedna zmiana trwa cały tydzień czy np. 4 dni, jak z weekendami- wolne? I jak wyglądają zarobki? Czy jest szansa, aby z firmy można było przejść pod kopalnie/elektrownie? Proszę o szczerą odpowiedź

Zostaw merytoryczną opinię o Bestgum Polska - Rogówiec

• Jak się pracuje w Bestgum Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Bestgum Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bestgum Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 10 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bestgum Polska?

Kandydaci do pracy w Bestgum Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bestgum Polska