Opinie o Bestgum Polska w Rogówiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bestgum Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bestgum Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bestgum Polska w Rogówiec

Navegante

Witam Ile teraz sie dostaje na poczatek netto ? umowa jest od wysokosci zarobku czy z najnizszej krajowej ?

Kasper
@Navegante

Pracuje w Bestgumie drugi miesiąc, praca na dwie zmiany, na rękę 3450. Także jak na 19to latka jest ok

Navegante
@Kasper

Pracujesz na hali czy w terenie ?

Niewolnik.
@Navegante

Ja się z tam tond zwolniłem i wiem że żyję nie muszę oglondać sztygarów ,przodowych i niektórych pracowników na widok których nuż w kieszeni się otwiera wieczne czyściochy (usunięte przez administratora) na każdym kroku obrabiają ,ogólnie Best Gum to dobry pracodawca szkoda rze to iusz się kończy tylko ludzie nieprzyjemni nie mówię rze wszyscy zwłaszcza na prasach kupa (usunięte przez administratora)zawszę z człowieka idiotę robili szais .

Waldi

Czsmu KAMAZ 65111 stoi i nie pracuje.

Swój
@Waldi

To nie prawda pracuje pełnom parom

Czy w Bestgum Polska panuje luźna atmosfera?

Obserwator

To pytania zadaje jakiś boot !!! "Pan Pytanie" pisał już - Czy panuje luźna atmosfera? - Jakie wartości są cenione? - Jaki jest sposób motywowania pracowników? Tutaj mają rozmawiać ludzie a nie booty

Bronek

Tak, nawet bardzo luźna.

Justyna
@Bronek

Możesz opowiedzieć o tym coś więcej? Zastanawiam się, czy pracodawca organizuje jakieś spotkania integracyjne. Zauważyłam też, że pracodawca rekrutuje obecnie na sporo stanowisk: http://bestgum.pl/23/Kariera.pl W ogłoszeniu nie ma jednak nic na temat benefitów pozapłacowych, czy są one oferowane przez pracodawcę?

Swój

Takk

Nie wazne

Facet ktory podtrował koty na hali na szczescie juz tu nie pracuje i koty sa bespieczne !! Wiem ze to czytasz mam nadzieje ze Bog Ci za to odpłaci. A jak sie wkurze to odpowiednie organizacje obrony praw zwierzat zrobia z tobą robote !!

Pracownik szeregowy

Ostatnio zauważyłem ze dużo aut służbowych wozi tyłki do pracy i domu pracownikom z biur. A my pracownicy zwykli jeździmy swoimi lub autobusem. Czy to jest ta sprawiedliwość??? Czy to jest to zapewnienie bezpieczeństwa przed virusem?? Rozumie ze jak my ludzie z terenu się zarazimy to wtedy wy ludzie z biura weźmiecie się do roboty aby nas zastąpić, ze taki jest powód dojazdów autami służbowymi . No bo chyba w tym celu jeździcie sobie tymi autami do domów. A tak na marginesie zachowujecie się jak ludzie bez żadnego wstydu tym bardziej ze my pracownicy fizyczni to widzimy.

Damian

Witam. Od jakiegoś czasu wysyłam CV do firmy i niestety zero odzewu. Jest to spowodowane epidemią czy brakiem wolnych wakatów na dzień dzisiejszy ? Może jest osoba na forum, która by mi pomogła w podjęciu pracy w firmie Bestgum? Pozdrawiam

Mlody
@Damian

Bo teraz będą zwalniać nie przyjmować, taka dobra zmiana

Czy i w jakim dziale piszą pracę górniczą proszę o odp.

Waldemar

WLODEK NIE POMYLIŁEŚ NUMEROW AUTA?MOZE EBE EM 19?

Przyszły pracownik

Witam wszystkich.. Chciałbym się przyjąć do bestgum na odwodnienia. Mam pytanie ile teraz dostanę na rękę? W Jak to wygląda po np 2 latach ile można zarobić? Dajcie mi doradcę czy warto?

Włodek

Czemu auto EBE MG 19 jeździ po Radomsku?

Jakie wartości są cenione w Bestgum Polska?

maksio

Przede wszystkim wartości rodzinne...

Bezpartyjny
@maksio

Przede wszystkim jesteś w partii masz już pozałatwiane wszystko co może spotkać dobrego dla pracownika od pracodawcy. Nóż się w kieszeni otwiera jak traktuje się partyjnych kolesi nepotyzm pełną gębą.

Bubba

Większość tych opinii kompletnie nic daje ludziom, którzy chcą dowiedzieć się czegoś o pracodawcy. Ciągle tylko jakieś prywatne żale

Driller

Witam, Panowie powiecie Mi jaka jest u was atmosfera na odwodnieniach i jakie pieniądze można zarobić? ???? Naprzykład jako sztygar lub wiertacz?

@Driller

Czy dowiedziałeś się już czegoś na temat zarobków z innego źródła? Również ciekawi mnie ta kwestia, jeśli ktokolwiek posiada te informacje, to będę wdzięczny za wszelkie odpowiedzi!

Wiesiek

Czy ktoś pracował z Andrzejem Wędzonką? Znacie człowieka? Podobno pracował w BestGum ale odszedł z dziwnych powodów.

młody
@Wiesiek

No jak można byłoby Endrju nie pamiętać :) (usunięte przez administratora)

@młody

A coś więcej możesz napisać? Co za służby? Kreatywny to jest nadal. Chwilami aż strach.

jaro
@Wiesiek

Jakich dziwnych jakich dziwnydh?, plotki szerzysz człowieku, poprostu się doigrał :)

@jaro

A konkretnie? Co to znaczy że się doigrał? Zwolnili go? Odszedł za porozumieniem stron?

malutki
@Wiesiek

Wiesiu co tak drążysz? Pewne informację nie są jawne.

grzeczny
@Wiesiek

Panie Wieśku, omijaj Pan takich typów, więcej się nierozwijam :)

Greg

Tak Maciej B i razem współpracowali

@Greg

Jesteście w stanie napisać, czy firma potrzebuje obecnie do pracy nowych osób? Wchodząc na oficjalną stronę pracodawcy, nie znalazłem żadnych aktywnych ogłoszeń poza informacją o tym, aby zainteresowani kandydaci wysłali swoje CV. Czy to wystarcza, aby dostać się do pracy w tym miejscu?

@malutki

Nie drążę tylko pytam ponieważ jest kierownikiem produkcji w firmie w której pracuję - EPC Projekt w Piotrkowie.

@Wiesiek

Niestety nikt nie odpowiedział na moje poprzednie pytanie. W dalszym ciągu chciałbym ustalić, czy pracodawca potrzebuje nowych pracowników? Według informacji, które znalazłem, można aplikować non stop, tylko czy są szansę na zatrudnienie?

Damian
@Krzysztof

Firma potrzebuje ludzi non stop. Szczególnie na wulkanizacje.

Buuum

Lepiej na wewnętrznym czy w terenie? Pod każdym względem.

Waldi

Czemu służbowym autem EBE 6 LN3 wozona jest posłanka z Radomska do Warszawy?

Zwykły ja

Dziwna firma , potrafią Ci wmawiać że działają na korzyść pracownika ale wymagają rzeczy niestworzonych. Od kiedy się tak pozmienialo nie jestem w stanie powiedzieć ale z faktów dotyczących tej spółki podam np 1) pracuje 6 lat ,nie uważam się za przeciętnego pracownika , pracuje dużo, co widać w tym, że często jestem delegowany do różnych prac ,nawet za granicą . Dwa razy jako tłumacz z języka angielskiego dla kilku osobowej brygady. Gdyby nie gwarantowaną dieta, to pieniądze nie są duże, mogę śmiało rzec że w moim przypadku za moja pracę stanowczo mało. Są ludzie co pracują przez 8h ,7 dni w tygodniu tylko na jednym stanowisku ( nie mówię o osobach wiekowych co już niewiele mają do emerytury) i zarabiają więcej ode mnie, A pracują od tego samego momentu co ja .wnioski nasuwają się same .... 2) jest takie przeświadczenie w tej firmie że każdy pracownik powinien umieć wszystko ,i odwołując się do pkt.1 ,nie każdy musi ...Są równi i rowniejsi. Wysyłają ludzi na kursy elektryczne, do obsługi różnych urządzeń, A nie potrafią dokładnie powiedzieć co kto będzie robił. Dowiaduję się człowiek zazwyczaj jak jest już za późno żeby odmówić A standardowa spiewka, że firma ma dług i będą musieli zredukować załogę...to dlaczego przez ostatnie dwa miesiące przyszło ok 20-30 nowych rak do pracy ? I który mądrzejszy to pracuje tydzień dwa i się zwalnia bo wie z czym co się je. Zostają tylko Ci którzy albo nie mają pomysłu ma życie albo Ci którzy mają nadzieję że coś się zmieni. Obie grupy powinny sobie zafundować zimny prysznic i przemyśleć czy warto pracować za 2800zl miesięcznie po 6 latach pracy , gdzie pełno tu pierwiastków chemicznych ,robota jest ciężka ( choć nie wszędzie i nie dla każdego ) i przede wszystkim brudna jak cholera. Zdrowia nic nie przywróci jak już będzie za późno, A praca w bestgumie nigdy nie należała do tych przynoszacych radość o zadowolenie...i zdrowie. 3) kierownictwo jest takie ,że jak żyjesz z nimi dobrze to będziesz miał dobrze ale w końcu to zauważą i zaczną wykorzystywać. Głupie psychologiczne zagrywki ,podchody, tajemnice ...atmosfera nie dla kogoś kto ma słabe nerwy .Są ludzie którzy wiedzą co robią i robią to dobrze ,jeśli mówią o kierownictwie, Ale są też ewenementy( wyżej wspomniany Pan Sz.) Którzy naprawdę, mam nadzieję ze kiedyś po prostu się z stąd zwolnią. Psychika wysiada u człowieka co przychodzi do pracy pracować A nie się tłumaczyć dlaczego tak A nie innaczej. Jak każdy wie co ma robić to po co uskuteczniac coś co już działa? Normy w tej firmie ustala kierownik, i jest zmienna ,bo raz Ci powie że wystarczy ,A na drugi raz zrobisz tyle samo A powie że mało, bo nagle się większe zapotrzebowanie zrobiło.. spoko ,można zrozumieć, Ale gdzie tu właśnie wcześniej wspomniane zdrowie ? A przypominam że często gęsto pracuje się w deszczu ,śniegu, wietrze, warunki ciężkie A normy rosna. Tyle mogę powiedzieć , jeśli ktoś chce usłyszeć pozytywy to tylko dwa . Praca od poniedziałku do piątku( chyba ze nadgodziny ), i wypłata zawsze na czas. Tyle

misiek
@Zwykły ja

Mati Mati wieczne roszczenia..., jak CI tak bardzo źle to zawsze możesz układać płytki na pełen etat, skoro dniówka w euro wyjdzie jakie 4 stówy za granicą to za mało to wracaj skąd przyszedłeś...

Pusty nick
@misiek

Jak ktoś się dorabia na szkodzie innych ,nie powinien mieć tu głosu, i tu nie Mati Mati nie wiem kogo masz na myśli:)

ta

(usunięte przez administratora)jak komuś nie pasuje to znajdż inne miejsce pracy

Smoczek

Radzę zwrócić uwagę na trzeźwość pracowników i zacząć to kontrolować zarówno na 1, 2 i 3 zmianie. Prawdziwe niezapowiedziane kontrole mogą przynieść bardzo ciekawe rezultaty a i osoby, którym praca w Bestgumie już się znudziła pomoże w odejściu :)

Radek
@Smoczek

Tak w szczególności w wulkanizacj. Tam pracownicy przychodzą pijani i brak reakcji

Wulkanizator na odkrywce
@Radek

Pracuję na wulkanizacji już od jakiegoś czasu i jakoś nie widziałem jeszcze pijanego pracownika..

Jedyny uczciwy

Kierownicy wybierają to co im pasuje i uważają że wszystko co robią jest słuszne i prawidłowe. Wszyscy starzy kierownicy i ich zastępcy powinni zostać odsunięcie od obowiązków służbowych część z nich bardziej przejmują się o podwykonawców niż własnych pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Bestgum Polska - Rogówiec

• Jak się pracuje w Bestgum Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Bestgum Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bestgum Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 10 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bestgum Polska?

Kandydaci do pracy w Bestgum Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bestgum Polska