Opinie o Bestgum Polska w Rogówiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bestgum Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bestgum Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bestgum Polska w Rogówiec

Irek

Jak się aktualnie pracuje w firmie? Słyszałem o zmianach w firmie i mam zamiar aplikować.

Tutejszy

Już nic nie uratuje tej spółki równia pochyła nowa władza nie panuje nad niczym wymiotla fachowców zatrudniła jakichś nic nie potrafiących smutnych PiS...z agentem na czele nikt nie reaguje choć wszyscy mówią naokoło zastraszanie to codzienność giek udaje że nie widzi paranoja co się dzieje jedyna nadzieja to g.lorek ratuj panie bo jak nie pan to już nikt

Kerol
@Tutejszy

Liczymy na Pana panie lorek. Jak kompetencje... to tylko Pan. Cała załoga trzyma za panem kciuki.

TEŻ TUTEJSZY

Ja o zastraszaniu nic nie słyszałem, ale słyszałem, że nowy zarząd wyprowadził firmę z dołka i ukrócił (usunięte przez administratora). No cóż zawsze znajdzie się ktoś komu nic nie pasuje. Najlepiej było kiedyś tj. picie, kradzieże to wszystko było ok. Prawda TUTEJSZY. A jak ci przeszkadza nowy zarząd to zmień firmę pewnie będziesz miał lepiej.

załamany
@TEŻ TUTEJSZY

Jestes klakier albo jesteś pop...albo jedno i drugie. Od razu widać ze jesteś od tego co rozp....ta firmę i mu to całkiem niezle wychodzi. Załamka tak patrzeć jak upada to co przez tyle lat żeśmy budowali. A zwiazki jak zwykle udają ze wszystko gra.

Też tutejszy
@załamany

Ty załamany a co ty zbudowałeś? No chyba że zbudowałeś to dziadostwo które istniało przez tyle lat. Wolę być klakierem niż uprawiać dziadostwo. Ja też budowałem tą firmę tyle lat i się z nią utożsamiam w przeciwieństwie do ciebie, bo nie masz pojęcia o co w tym wszystkim chodzi a parę przekleństw które użyłeś świadczą tylko, że nie ma z tobą o czym rozmawiać.

Gumolepa
@TEŻ TUTEJSZY

Ty (usunięte przez administratora)

adam

Czy w bestgumie sa jakies przyjecia na spawaczy w metodzie mag niemiecki tuv hl o45 ?

Zwykły Robol

Zarobki nie są złe. Naprawdę nie łatwo teraz znaleźć coś lepszego na podobnych warunkach. Tylko niestety nie widać jakoś tego dźwignia firmy, o którym pisał kolega o pseudonimie KADRA. Zaczyna to wszystko wyglądać kiepsko. Zarząd starszy zwolnieniami, mówią, że firma jest cały czas na minusie. No, ale wina w dużej większości jest po stronie zarządu. To nie my kierujemy firmą, nie my załatwiamy zlecenia. Naszym zadaniem jest pracować dla firmy i uważam, że z tego zadania znaczna część pracowników wywiązuje się bardzo dobrze.

malowazny
@Zwykły Robol

Dobrze powiedziałeś waszym zadanie jest pracować dla firmy a nie grymasić że tu nie bo ciężko tam nie bo za mało z delegacji. Pewnie lepiej se poleżakować u smalca... eh brak słów.

Zwykły Robol
@malowazny

No widzę, że kolega z zarządu nie załapał. Twoim zdaniem dobrze pracować to znaczy nie narzekać i zgadzać się na każde nawet bardzo niekorzystne warunki. No tak im dla nas mniej tym dla was więcej... eh brak słów.

i ten

A co robi PAN WU pierwszy złodziej Bestgumu? Nakradł, zaprzepaścił dobre kontrakty a teraz został dyrektorem. Dobry pływak nawet w szambie utrzyma się na powierzchni...

życzliwy
@i ten

a kto to ten Pan WU? czym sie zajmuje/zajmował?

Julita

@MaJoR to oczywiste rozwiązanie. Jedak forum to służyć ma wymianie opinii o pracodawcy jak i warunkach pracy przez nich oferowanych. Wierzę, że na forum znajdą się życzliwi pracownicy Bestgum Polska, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą.

MaJoR

Wszelkie infirmacje otrzymasz składając CV bezpośrednio w firmie

MaJoR

Niestety są to informacje o których nie można się publicznie wypowiadać. Ogólnie rewelacji ani tragedii nie ma.

A będzie jeszcze gorzej zleceń z kopalni ubywa ma zewnątrz praca trudna i ciężka pod ziemią ludzie nie chcą pracować związki ich bronią ale to nic nie da pieniędzy w firmie nie ma i można mówić co się komu podoba i tak skończy się to zwolnieniami

...
@pracownik

Więcej do biur..!A mniej fizoli i kadry zarządzającej!

Ktoś

Proszę ludzi nie mam na wulkanizacji a pan Włodzimierz przechodzi na oddział e 1 wszystko układy pewnie grunt pod nogami się wali i szwagier zalatwil przejście ,i nikt za to się nie weźmie dziadostwo.

xxx

Smutne to wszystko .....

titi

Na dyzur znow te same osoby. Nie można sie zapisać.

PP

TA!!!Awaria zwałowarki i co- goście posrani,a jak już robili,masakra opierdalacze,niech sobie dyżurują dalej ...

Pracownik1

Pomiary są..... tylko jakie?.... takie żeby było wszystko ok, dobre dla zakładu , nie dla pracowników.

MaJoR

Byłeś podczas wykonywania pomiarów czy ktoś Ci o ich wykonaniu powiedział? Chłopie to jest Twoje zdrowie

Pracownik1

Pracujemy w warunkach tragicznych, rakotworczych, bez wyciągów. Gdzie te uczciwe pomiary.

@Pracownik1

Pomiary? Sadza,siarka,kleje + temperatura obróbki - co tu jeszcze mierzyć? Inspekcja Pracy da radę tylko trzeba zgłosić

KADRA

Przepraszam bardzo za sformułowania ale niektórzy z Was tu piszących nie ma pojęcia co wypisuje. Poprzedni zarząd pozatrudniał tyle ludzi w administracji, że już nie mieli gdzie siedzieć to było OK? Jak nowy Prezes zatrudnił 5 osób bo każdy szef chce mieć nowych ludzi to jest źle. Firma za poprzedniego zarządu była tak źle zarządzana, że groził jej upadek nowy Prezes stawia ją na nogi takie są fakty. I nikt nikogo nie zwalnia i nie ma fali zwolnień. TO TAKA RODZINNA I TOWARZYSKA FIRMA I WSZYSCY DOBRZE O TYM WIECIE TO BARDZO PROSZĘ NIE PISZCIE GŁUPOT.

...
@KADRA

Za krótko tu jeszcze pracujesz.....!!!

Panie Prezesie czemu na halach przodowy ustala roboty i sam pcha sie na Tokarke i bez uprawnień toczy na Tokarce?? Jak coś mu się stanie co powiecie Prokuraturze ??

XXL

Robi się coraz lepiej w firmie.Cały czas słyszymy:długi,firma na minusie!!Dwie dojne krowy przestały dawać mleko-wulkanizacja wewnętrzna i zewnętrzna, nieproduktywne działy.Mój Boże-teraz naprawdę inne działy muszą utrzymywać naszą firmę:krążniki,biura, szczałowi itp... ,cała nadzieja w was panowie i panie.Ludzie nie mogą już patrzeć jak firma kona,ruszyła fala zwolnień!!A w biurach wciąż przybywa nowych twarzy...!!!

zainteresowany

nadeszła DOBRA ZMIANA :) inaczej zwana PATOLOGIA. Kradli poprzednicy zaczną kraść i następcy taka POLSKA. Na temat PZ i MARKETINGU podkreślam tylko "kierowników" się nie wypowiadam tak niskiego poziomu nie widziałem w tej firmie od początku jej istnienia. Pozdrowić ciężko pracujących jesteście przyszłoscią tego zakładu

chlop

Do Praownik: oj chlopy chlopy, bo robić się z nami nie chce lepiej poleżeć jak się smalcowi co odpali po godzinach wiadomo... ale piniondze na wyplate z nieba nie spadna chlopino trza robic po ruwno a nie lebry jedne

Zostaw merytoryczną opinię o Bestgum Polska - Rogówiec

• Jak się pracuje w Bestgum Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Bestgum Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bestgum Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 10 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bestgum Polska?

Kandydaci do pracy w Bestgum Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bestgum Polska