Opinie o Suret Z.O.O w Sandomierz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Suret Z.O.O. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Suret Z.O.O o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Logistyka, spedycja, transport - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Suret Z.O.O w Sandomierz

Klark

Ty sie ciesz że masz prace bo na twoje miejsce jest 10 chętnych ukrainców.

Nimzo

To kiedy te podwyzki bo jak narazie obiecuja i nic z tego nie ma. Chyba trzeba bedzie zatrzymac linie produkcyjne :-D to i aneksy sie znajda

JoKeR

Miałem umowę na 3miechy do początku stycznia i dostałem w styczniu kolejną już na dłużej, stawka ta sama 11,05 co w przypadku pierwszej oczywiście w Suret Sandomierz. Niby maja być podwyżki i minimalna wyplata ustawowo zwiekszona to ja się pytam jak, skoro stawka taka sama. A ja młody stażem pracownik zapierdalam tak samo równo, a nawet wiecej jak ci co sa tam już dluzej. Nie mowie ze musze mieć stawke bog wie jaka, ale chociaż te 13zeta byłoby już zadowalające. Nadmienić musze ze pewien pracownik Pilkington ma 21z na 1h, normalnie śmiech i powiedział ze nie będzie komentował moich zarobków bo nie ma naprawdę co.

Wkurzony

Teraz maja byc podwyzki ile da prezes 12.50 czy 13 zl? Podnies musi pytanie tylko ile poniewaz znow bedzie rotacja ludzi, znow beda odchodzic i przychodzic nowi zobacza wyplate i znow odejda i tak w kółko.

Firma Suret Z.O.O w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH). Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Nimzo

Teraz zatrudnili oun-upa z ukrainy ale pewnie oni tez juz dlugo nie popracuja bo zamala kasa, w tej firmie pracuje tylko ten co tak naprawde MUSI!!!

JoKeR
@Nimzo

Ukraincy robia na dwie zmiany i wychodzi im dwa miechy w miesiącu. Zreszta nie ma co się dziwic przyjechali zarobić cos. Jednak jakos nie widze żeby pracowali tak jak ja, maja czas na kawke pogaduszki z innymi. Ja jak zatrzymam się na chwilke to zaraz cos wymyslaja byle było w ruchu ciagle. A taki Ukrainiec 20minut gadal sobie z gosciowka na koncowce.

@JoKeR

Poniewaz sa uprzywilejowani bo sa biedni z dalekiego biednego kraju itp. Zauwazylem ze sa nawet lepiej traktowani jak my Polacy. Az mnie szlak trafia na sama mysl o tym.

Obserwator

Witam Z tego co dostrzegam pracując i widząc w jakim stanie jeżdżą wózkowi to ręce opadają :/ Na drugich i trzecich zmianach wprowadził bym sprawdzanie alkomatem ale przez policję.Bo brygadzista takiego ledwo stojącego na nogach człowieka weźmie usadzi w biurze aby sie przespał i po dwuch godzinach wraca do pracy.I wlasnie to najbardziej boli kiedy ktos naprawde stara sie o prace a taki człowiek który w dzien w dzien jeździ na podwójnym gazie ma względy u brygadzistów :/ Gdzieś musi byc ta sprawiedliwość :/ przesypiają większość połowy zmiany a dostają większe pieniądze od innych pracownikow.

3op

ee tam atmosfera, co ci po niej... skup się na możliwościach które płyną z zatrudnienia w firmie z dwudziestoletnią tradycją w usługach dla przemysłu. tym bardziej jak kwitnie współpraca z Philip Morris to sam musisz przyznać że dla firmy rysuje się świetlana przyszłość

piter

Można sie wykazywać czy starać ale jak nie pijesz z końskim łbem lub baryłką i nie podpier...to długo nie popracujesz.

Blondas

Robiłem w surecie 2 lata i nigdy nie zarobiłem więcej jak 1500 na rękę a teraz pracuję w innej firmie tej branży na podkarpaciu i mam 2000 na rękę na umowie o pracę.Czyli jednak można płacić więcej niż tą minimalną tylko zależy to od firmy.Suret ma pełno kierowników więc musi im dać więcej zamiast tym co na nich pracują.

wózkowy fmg

Oj mechanik to ma roboty szczególnie w gorzycach te wózki to strach nimi jezdzić a baterie padają jak muchy...

koko

fajne paczki dla dzieci nam dali

łysy

Na federalu nowi troche pojeżdżą i spadają jak zobaczą jaka jest kasa. A z tymi tzw.mistrzami to prawda.

wózkowy

to apel do prezesa wszedzie płaca wózkowym 13 zł a u nas co 10,50 i premi brak wstyt

wózkowy

kiedy dostaniemy jakąs podwyżke to żenada za 1400 pracowac ,powinni wszyscy odejsc ,premi nie ma bo nie zasłuzyłes mówią

wiórowy - Federal Mogul

Bez komentarza !Brak słów !Pracownik jest poniżany,niema nic do powiedzenia.A jak zyjesz dobrze z kierownikiem to może dostaniesz premię.Ja nigdy nie dostałem.

wózkowy - Federal

Nie polecam!Brak sprawnych wózków!Zero szacunku dla pracownika!

gosc

problemy to twoja sprawa jak popełnisz błąd to za brame a premie to mają nieliczni ja pracuje kilka lat i premi nie ogladam Klakier jak masz 250 godzin to zarobisz 2 tys . mistrzów to najlepiej omijac ,bywają nerwowi ,a pożalic niema się do kogo nikt sie za pracownikiem nie uciągnie suret z.o.o prawdziwe zoooo

Klakier

Ja pracuję już tyle lat w Surecie(Federal), i te wszystkie opinie negatywne mam gdzieś.

gość

Suret - Gorzyce (Federal-Mogul) Nie polecam! Zarobki 10.50 zł brutto, całkowity brak szacunku dla pracowników, kadra "kierownicza" nie przejawia podstawowych zasad kultury w relacjach z podwładnymi. Widoczny brak podstawowej organizacji pracy i niekompetencję "mistrzów logistyki". Pracownik z codziennymi problemami musi radzić sobie sam. Trudno było mi uwierzyć jak ta firma może funkcjonować w tak ogromnym zakładzie jak Federal z takim podejściem. Kto tylko może to ucieka. Jeśli ktoś jest uczciwy, sumienny i chce pracować to nie jest miejsce dla niego. Lepszym wyborem jest agencja SANPRO i praca w Federalu pomimo krótkich umów. Niestety ale taka szara rzeczywistość... Motto firmy "Twoja droga do sukcesu" proszę traktować jako metaforę.

Janusz

Oni sie rzadko ogłaszaja bo często ludzie przynoszą podania i mogą go przyjąć za tydzień,miesiąc lub trzy zależy kiedy ktoś sie zwolni a rotacja jest bo kasa jest mała a roboty dużo z tego co mi wiadomo to na federalu przyjmują na wózki cały czas a w sandomierzu różnie tak jak ktoś napisał firma dobra na zdobycie doświadczenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Suret Z.O.O - Sandomierz

• Jak się pracuje w Suret Z.O.O?

Zobacz opinie na temat firmy Suret Z.O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Suret Z.O.O?

Suret Z.O.O