Opinie o NWT w Twist

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie NWT. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w NWT o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NWT w Twist

Marcinem cała prawda

Oby za-szefa nie zapomniał powiedzieć na zebraniu że jestem idiota i debilem tak potrafi a ja tylko piszę jak wszystko wygląda aby ludzie nie tracili czasu na ten syf

Marcinem cała prawda

Dziś zebranie czy za-szefa znowu zrobi z siebie idoote jaki kit wcisnie pracownikom czemu nie ma wypłaty za wrzesien a dziś już listopad

Zzzzzz

Żałosne to co tu czytam Hanysku podpisując się jako szwagier obczerniac niewinna dziewczynę. Kim ty k.. wa jesteś myślisz ze jak dowartosciowujesz się młodymi szmatki bo inaczej tego ściera nazwać nie można to co to każda na ciebie poleci. Normalne kobiety mają oczy a ty nie wpierw... się w czyjeś związki tak jak to zrobiłeś juz nie raz chociażby z Natalka albo z ta prostytutka co teraz jesteś. Masz lustro? To przejzyj się jaki jesteś obrzydliwy normalne dziewczyny brzydka się tobą. A twoja mała gimnazjalistów jak do ciebie mówi "jak kupisz mi dzinsy to zrobię ci loda". Dwa ścierwo się dobrany Hanysk i mała blacharz. To jest wizerunek firmy. Taki właśnie (usunięte przez administratora)

Gogel

Najlepsze jest to że pan Cebula cały szef już szuka pracy ostatnio widziano go w Sogel przyjechał z kierowcą czyli z tesciem chciał przejąć produkcję boczków ale tam znają złodzieji z Twistu i ups nie wyszło

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w NWT się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Jolanta Smorag

ludzi bić obrażać i obczerniac ale wypłaty na czas żeby były to nie potrafi również chorym pracownikom tez ciężko pomoc oraz powiedzieć pracownikom prawdę o wrześniowych wypłatach tez ciężko..... swoją drogą jeśli myślisz ze jak na nacpany na tiku krzyczałes ze jesteś Panem Twistu to nie znaczy ze każda na ciebie poleci bo trzeba być jedynie ślepa chociaż i ślepa osoba jakby dotknęła tej wielkiej warstwy tłuszczu to by się przeraziła tylko chyba prostytutka za duże pieniądze by na ciebie poleciała

szwagier

ej marcinek prawda boli co nie wyspales sie znowu panna zostanie w domu a ty sie bedziesz zastanawial co i z kim robi

@szwagier

I tak na wypłatę za wrzesień będzie trzeba czekać do 3 miesięcy ale przecież Paweł S za-szefa że już już na dniach będą pieniądze i tak od 15 września oszust i zlodziej

@szwagier

Powiedzieli że już i tak za późno przyszedłem do ambercajtu ale wszystko dało się załatwić czym szybciej tym lepiej dla was

@szwagier

Niech sie twoja zastanowi co i z kim robisz bo jezeli to toleruje to po co z toba jest?pytanie kasa czy auto?

Marcinem cała prawda

Przez ciebie dziś sie nie wyspałem ale szkoda nerwów za-szefa w Polsce żona dwojka dzieci a w Niemczech lala 20 lat która poszła bo ma kilka groszy a Paweł S wyjebka na rodzinę małolatki lubi ludzi okradnie i ma na dzinsy dla swojej galerianki a na boczku jebnie dziecko ale tylko głupiej mądra nie da temu brzydalowi pa hanysku pozdrów żonę i tą twoją galerianke a tą co już prawie dziecko ci urodziła następnym razem uważaj

Nie ma sensu pracować w nwt dobranoc wszystkim sorry kilka liter mi się zgubiła gdy załatwię nr tel obrazu napiszę do

Jest praca wiatraki w HAREN nie daleko kurczaków przy wiatrakami zgubił mi się numer kolega pracuje ogarnę i podam polecam również ta pracę

Lepiej pomóż pracownikom odebrać pieniądze Pawle S boli Cię to że piszę prawdę jaki (usunięte przez administratora) jesteś cała firma przestań oszukiwać ludzi i przestanę pisać

Co tu dużo pisać lepiej powiedz swojej jak pewna pani prosząc cie o urlop dała ci pupci mam nadzieję ze twoja to przeczyta i wyjaśnisz jej cala sytuację jak pewna dziewczyna odwiedziła Cię w domku gdy byłeś sam tak prosiła o urlop że aż zaszła w ciążę ach szkoda ze poroniła i był byś znowu tatusiem obleśny człowieku bądź chociaż raz mężczyzno i powiedz swojej jaka z ciebie ku******rwa pozdrawiam śmiać mi sie chce bo ogólnie dziewczyny pracujące u ciebie mówią że brzydka się tobą

Jolanta Smorag

Ty takie komentarze to zachowaj hanysku dla swojej lali żony lub córki.. W ogóle o czym ty mówisz robisz z siebie większego kreatyna niż jesteś popatrz na siebie jak ty wyglądasz kijem bym cie nie dotknęła w rękawice gumowej a co mówiąc żebyś przyjeżdżał do mnie a lepiej pilnuj swojej lali żebyś ty nie miał przypadkiem szwagrow ale może juz masz... I to jest żałosne ze wymyślasz jakies Nie stworzone historie tylko po to aby się odegrać na Marcinie ze powiedział ludziom żeby sobie wypłlate za wrzesień załatwiłi haha

Pewny jestem wiesz czego że dobra gadka i twoja ciągnie laseczki Pawle S przyjechała tu z chłopakiem i poszła w ormo bo masz trochę kasy i firmowy samochód a ty na moją piszesz jak byś wiedział jaką ma opinię a w Twoje pisanie nikt nie uwierzy kto nas zna razem przyjechaliśmy i razem jesteśmy do dziś nie jak Twoja dała ci obleśny człowieku popatrz jak ty wyglądasz

Witam wszystkich moja godnośc Marcin Dąbrowski pracowałem w tej firmie zwolniła się i firma upadła i teraz ambercajt ma wypłacić pieniądze tak i trzeba iść do ambercajt się zgłosić dadzą papiery do wypełnienia pieniądze dostaniecie do miesięcy a nie jak to mówią że już na dniach nie zwlekajcie bo przypadną wam pieniądze tylko czemu za~szefa mówi inaczej dziś byłem i dostałem papiery do wypełnienia czemu nas oklamuja

szwagier
@Marcin

cos sie tak marcinku na tego za-szefa uwziol nie badz taki zly przeciez nie tylko on odwiedzal twoja panne jak byla na chorobowym a ty zapie...na zakladzie szwagrow masz jescze paru he he chyba ze on byl najlepszy

Ha

Sprostowanie już kiedyś w Sogel pałentał się szef Cebula i Hansa za~szefa i jak to teraz tam będzie wyglądało czy tam będą oszukiwać ludzi tak jak i w Twiscie

Ko

Są sądy ale jak się nie zna języka, to nie jest takie proste

Ppppp

No niby to szef siedzi w Twiscie bo martwi się o pracowników, a tak naprawdę to chce się wpisać do firmy w Sogel, jeszcze tam nie było Cebuli i Hansa za~szefa ciekawe co tam się będzie działo

Kicia
@Ppppp

W Sögel to przynajmniej placa na czas! Nie oszukuja na pieniadzach! Nie zastraszaja i nie bija pracownikow! Wiem bo pracuje tu juz jakis czas i sama mialam okazje sie przekonac jak tu jest! Pracuje tutaj razem z moim chlopakiem i jest ok. Nie do porownania z tym calym syfem z Twistu!!! Pozdrawiam znajomych z Twistu! Zostawcie tamten syf dopoki macie czas!!!!

xyz

ludzie przeciez tam sa sady i inne instytucje i mozecie to zakonczyc , a wy tylko nazekacie i nic nie robicie?

Siema tęp*******aku

Paweł. S Za~szefa jesteś zwykłym szmaciażem, nie ma wypłaty za miesiąc Wrzesień, a dziś już 29 i ty jeszcze śmiesz mówić że jak komuś nie pasuje to niech wypier*******dala tępaku

Czas pokaże

dziś 20 wypłat nie ma,i szybko ma nie być firma Akrybie już nie istnieje i gdzie szukać wypały niby to camembert ma nam wypłacić tak twierdzi sz-szefa Paweł.S były za-szefa firmy Akrybie no i teraz nowy bo powstała nowa firma co się zmieniło tylko nazwa firmy i nic więcej ciekawe to wszystko teraz tylko czekać nam pozostaje tylko na co?

Zostaw merytoryczną opinię o NWT - Twist

• Jak się pracuje w NWT?

Zobacz opinie na temat firmy NWT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NWT?

NWT