Kester

Erica

Opinie o Kester

Nad

Wiesz co, no tak, nie jest mega znana na rynku, ale to jest też jej urok generalnie, bo wiadomo, że pięknie nie jest zawsze, ale szczególnie wyboiście też nie, myślę że ludzie tam pracujący są raczej zadowoleni z tego ja się sprawy mają, jest bardzo ok

luki

ten zldziej kasuje nie legalnie za numer sofi 65 euro do tego przyjmuje ludzi tylko dlatego aby kasoawc wlasnie za sofi wyrzuci ludzi i wezmnie nowych i znowu kasuje 65euro i tak ciagle

luki

kradnie na kazdym kroku za ubezpieczenie ktorego wogole sie nie ma a nie wspominam o nad godzinach ktorych wogole nie wyplacil juz nawet polacy kwatery mu palic chca

Zostaw opinię o Kester - Erica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kester