Opinie o Kester w Erica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kester. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kester o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kester w Erica

toja Nowy wpis

Jan Kester kasuje hajs w każdy możliwy sposób, za numer sofi 65 euro, za buty robocze 50e, za rowery do pracy 100-120 e, nie dbają o pracownika, z ubezpieczeniem też coś nie halo. Pieniądze zawsze są na czas ale trzeba bardzo pilonować, żeby wszystko sie zgadzało. Polska koordynatorka nie pomaga z umowieniem do lekarza, na test covid cokolwiek. W domu coś sie psuje każą sami naprawiać. mieszkalismy tam dwa tygodnie bez cieplej wody, pralki. Nie polecam.

Winek Nowy wpis

Może firma już nie prowadzi działalności i dlatego od dawna nie ma nic aktualnego? Pandemia mogła sporo namieszać.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Kester?

Robol Nowy wpis

Raz już pisałem na temat tej agencji i pracy ale wpis zniknął więc napiszę jeszcze raz może się uda ta agencja i ta praca to (usunięte przez administratora) I to w wielkim skrócie odradzam i ostrzegam przed podjęciem pracy bo będziecie żałować!!!!

Kowalski

Nie polecam tej agencji pracy zero zainteresowania pracownikiem warunki mieszkalne fatalne jedynie na co zależy agencij to jak najwięcej zarobic na pracownikó braj jakiego kolwiek szacunku

Małgorzata
@Kowalski

Jest to Twoja pierwsza praca za pośrednictwem agencji Kester? Czy w trakcie rozmowy rekrutacyjnej agencja informowała Cię dokładnie o tym, jak wyglądają warunki mieszkalne w miejscu pracy, gdzie będziesz pracować? Jeżeli możesz, to uzupełnij swoją wypowiedź o odpowiedź na powyższe pytania.

Pozytywny 111
@Małgorzata

Mając doświadczenie u tego pracodawcy serio mogę z czystym sumieniem polecić wypłaty ZAWSZE ALE TO ZAWSZE na czas na konto przejrzyste loonstrookje nie ma mowy że wakacyjne urlopowe nie są wypłacone zawsze są zapewniony darmowy transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu no mieszkanie wiadomo jak ktoś dba tak ma...jesli zgrana ekipa na domku nie życzy sobie codziennych libacji alkoholowych i zabroni palenia zioła to tego nie będzie... Wszystko zależy od ludzi którzy mieszkają z nami. Jest jeden minus to komunikacja... Nie ma koordynatora... Właściciel posługuje się j. Holenderskim niemieckim angielskim od niedawna zatrudnia polke do tłumaczeń i pomocy

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Kester spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Mondeo

Ja tam pracowałem krótko to są (usunięte przez administratora) kradną kasę i laptopy nie spójne dziennie imprezy alkohole cpuny itp.

Nad

Wiesz co, no tak, nie jest mega znana na rynku, ale to jest też jej urok generalnie, bo wiadomo, że pięknie nie jest zawsze, ale szczególnie wyboiście też nie, myślę że ludzie tam pracujący są raczej zadowoleni z tego ja się sprawy mają, jest bardzo ok

luki

ten zldziej kasuje nie legalnie za numer sofi 65 euro do tego przyjmuje ludzi tylko dlatego aby kasoawc wlasnie za sofi wyrzuci ludzi i wezmnie nowych i znowu kasuje 65euro i tak ciagle

luki

kradnie na kazdym kroku za ubezpieczenie ktorego wogole sie nie ma a nie wspominam o nad godzinach ktorych wogole nie wyplacil juz nawet polacy kwatery mu palic chca

Zostaw merytoryczną opinię o Kester - Erica

• Jak się pracuje w Kester?

Zobacz opinie na temat firmy Kester tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kester