Opinie o Bosch w Mirków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bosch. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bosch o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bosch w Mirków

Zaintersowany

Witam, na jakie zarobki można liczyć jako Inżynier Jakości? Jak wygląda sprawa z nadgodzinami na tym stanowisku?

Widziałem, że prowadzona jest rekrutacja na stanowisko inżynier automatyk. Czy ktoś pracujący już na tym stanowisku jest w stanie wypowiedzieć o zakresie obowiązków, atmosferze w pracy, itp. ? Czy zarobki na tym stanowisku rzędu 8500 brutto są osiągalne na początek?

Aaaa
@Zainteresowany

Ponawiam pytanie - jakie zarobki brutto mniej wiecej na stanowiskach Inzynierow?

Dupix
@Aaaa

7-12 tys brutto

Dupx
@Aaaa

7-12 tys brutto

Aniih

Czy ktoś mógłby się podzielić swoimi wrażeniami po odbytym stażu? Interesuje mnie staż z procesów produkcyjnych (logistycznych). Czy faktycznie przyswoiliście dużo wiedzy czy jednak nie? Jak atmosfera? Czy mieliście swojego koordynatora? Jak zarobki? Czy wymogiem jest wiek ponizej 26roku życia?

Żółta łódź podwodna

Ibooster 1 to najgorszy dział na jaki można było trafić, w żywe oczy lider kłamie i mówi ci w piątek że nie masz wyjścia i musisz w następnym tygodniu przyjść na inną zmianę. Rzucanie po kątach pracownika(z działu na dział) i kłamanie jest na porządku dziennym, liczy się wynik i 800 sztuk na zmianę a nie to że ludzi bolą ręce, plecy, cokolwiek innego. A odkąd pan Serwetka dostał VB2 pod swoje skrzydła bądź pewien że będziecie robić po 1,5 stacji na głowę a nie 1 do 1. Bo 4 pracowników wyśle gdzie indziej. I przy okazji będzie wielce oburzenie że wyniku nie ma. Szczerze montaż polecam omijać szerokim łukiem.

@Żółta łódź podwodna

Dalej Pracujesz na IB1? Pan Serwatka jeśli nie jest kierownikiem IB1 , a z tego co piszesz wynika , że jest kierownikiem VB2 , więc czemu by miał wysyłać nie swoich pracowników na inne działu od wysyłania na inne działy jest kierownik IB1. Jaka była norma na początku ? Czy podwyższanie normy nie wynika z tego , że pracownicy robią więcej niż te 700 ? Jeśli nie ma co robić na danym dziale , to chyba lepiej iść na inny , bo w przypadku braku pracy chyba musicie iść na wolne ?

k

jak juz to jest kierownikiem VB3 :/

Stefan
@k

Witam. Skorzystam z Waszej wiedzy związanej z tym miejscem pracy i zapytam, ile dokładnie można zarobić aktualnie na szeregowym stanowisku w firmie Bosch? Chcę również wiedzieć, czy pracodawca ten daje ewentualne dodatki do pensji podstawowej. Są to ważne kwestie związane z ewentualnym zatrudnieniem w tym miejscu pracy, więc chętnie to ustalę. Pomożesz?

@k

Nie wiem jakiego działu jest kierownikiem . Żółta łódź podwodna napisał/napisała VB2 więc tym się sugerowałem .

Majan

On byl kierownikiem tych dwóch działów a teraz vb3

Kropka
@Żółta łódź podwodna

Proszę podejść na cmf zobaczymy czy będzie zmiana zdania na ten temat. Pozdrawiam

Krzysztof
@Majan

Skąd zmiana? Czemu go przenieśli?

Pracownik Produkcji

Rozmowa bardzo przyjemna, bezstresowa. Oferty niestety nie zaakceptowałem, stanowisko pracy nisko płatne :(

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Sortowacz butelek
Mirków
BEFLEXI Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Magazynowy od zaraz
Mirków
Asistnet Work Group
Mariano

Cześć, chciałem zapytać o prac kontrolera jakosci, jak się ogólnie pracuje jakie zarobki, mam półroczne doświadczenie, czy trzeba pracowac w soboty i czy nadgodziny są obowiazkowe

Bogdan
@Mariano

O zarobkach nikt tu nie wspomina. Może polityka firmy na to nie pozwala. Widziałem tylko że dają premie frekwencyjną. Będziesz aplikował, bo ja też się zastanawiam nad wysłaniem CV Jakbyś coś wcześniej wiedział to pisz :)

kandydat
@Bogdan

Ile ta premia frekwencyjna?

Irena
@kandydat

A są jeszcze jakieś inne premie? Bo ktoś pisał w czerwcu, że niby 550 wleciało

Joker

Wie ktoś może na jaką stawkę może liczyć ustawiacz maszyn?

Nie polecam tej firmy. Toksyczna atmosfera i chorzy liderzy i kierownicy. Mobbing i banda wieśniaków z wieśniackiej Twardogóry. Oby kolejny lockdown znów pogrążył motoryzacje i znów 0.8 etatu dla wszystkich bez nadgodzin i zwolnienia.

Elżbieta

Toksyczna atmosfera to tyczy się też jakiś nierealnych wyników czy limitów? Jest na to presja?

Barbara

Ktoś niżej wspomniał że raz dostał 550 zł premii :) Bardzo ciężko trzeba pracować żeby wyrobić na taką kwotę? :D

Goli

Cześć, startuje na kontrolera jakości, coś możecie więcej powiedziec o tym stanowisku, jak się pracuje w jakości, pozdrawiam

Małgorzata
@Goli

A masz może jakieś doświadczenie na tym stanowisku?

Goli
@Małgorzata

Tak mam półroczne doświadczenie jako kontroler na dziale produkcyjnym ale tutaj jak czytam ogłoszenie to zakres obowiązków jest dość spory. Pytam ogólnie jak się pracuje i czy jest rozwojowa

Zaszokowany

Dlaczego chorzy ludzie przychodzą do pracy? Faktycznie za 300zł premii frekwencyjnej warto tak ryzykować?? Jeżeli firma nie reaguje widząc chorych to rozumiem, że odpowiedzialność poniesie HR? Czekajcie jak sanepid wpadnie i dowie się o polityce firmy. Pożegnamy kilku dyrektorów :)

Elżbieta
@Zaszokowany

Firma oferuje 300zł premii frekwencyjnej? A czy chodzi tu o całe dnie nieobecności, czy także spóźnienia się wliczają do tej frekwencji?

On

Witam, chciałbym zapytać o dział jakości. Jakie realne stawki są dla kontrolerów? Jak atmosfera i współpraca z innymi działami? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Anon

Czytam te opinie znawców i pękam ze śmiechu. Popracujcie w whirlpoolu albo Amazonie to stracicie smak życia, bosch w porównaniu do nich jest niczym wakacje na Hawajach. Ci co tak narzekają po prostu nie znają swoich obowiązków, myślą że będąc operatorem będą stawiać warunki, hahahh. Zaczynałem jako gówniarz bez studiów, mając jedynie doświadczenie w jednej z wyżej wymienionych firm, wykazywałem się, robiłem nadgodziny, utrzymywałem dobre stosunki z liderem i awansowałem. Nie trzeba nikomu wchodzić w (usunięte przez administratora) tak jak to myślą nieudacznicy co tylko plują jadem bo ustawiacz na siku nie zastąpił, albo lider musiał oddelegować na inny dział bo tam brakowało ludzi. W fabrykach tak jest, czasami trzeba zacisnąc zęby i robić to czego od nas wymagają. W skrócie, jeżeli masz zapał do pracy, chcesz robić nadgodziny, kumasz co robisz, i nie plujesz jadem to w tej firmie masz bardzo duże szanse na awans. Po 8 latach możesz liczyć na zarobki z rzędu 4-5 tyś. Bez nadgodzin oczywiście :)

.......
@Anon

Dlaczego w takim razie pracownicy z długim stażem dorabiają sprzedając buty robocze / nowe z przydziału/ na allegro? Dlaczego ci doświadczeni i dowartościowani pracownicy modlą się o awarie , żeby się poobijac .Ci sami pracownicy tworzą atmosferę ścieków ,rozsiewając ploty? Na temat liderów , kolegów , firmy,... Im większy matoł tym głośniejszy...

Operator
@Anon

Jeb sie (usunięte przez administratora) Pracujesz sobie na foteliku. Myślisz (usunięte przez administratora)ze to nic takiego. Ja pracuje od roku na czystym montazu i taki(usunięte przez administratora) jak Karol M czy Michal nie maja za nic ludzi. Ile osob przez nich sie zwolnilo. Ja zloże pozew sądowy o mobing przez tych liderów. Skonzy sie zamiatanie pod dywan.Juz ja was urzadze. (usunięte przez administratora) liderowz boscha

Byĺy operator czystego
@Operator

Tam to tylko Arek Ś jest w porzadku. Reszta liderów Ciebie nie ma za nic. Distaja (usunięte przez administratora) od Serwatki i wyżywają sie na nas

inny anon
@Operator

konkrety? bo w ten sposób można pomyje wylać na każdego...

Aaa
@Anon

Trzeba pracować i tyle.Filozofii tu nie ma.Im lepiej tym lepiej.Wspominam Boscha pozytywnie.Duzo pomocy i wsparcia. Różowo nie było , ale doświadczenie zdobyłam cenne.Pozdrawiam.

Bbb
@Byĺy operator czystego

Ponieważ Arek to jest gościu na poziomie też u niego pracowałem

LogistaWro
@Anon

Nie wprowadzaj ludzi w błąd.Pękać do może twoja (usunięte przez administratora) od tego jak twoi liderzy cię w nią pakują. Nie pracowałeś nigdy w tym zakładzie na najniższych stanowiskach bo jesteś kolejną osóbką z biura, która chce wykazać, że w tej firmie "cierpliwością i praca ludzie się bogacą"-a jest to kłamstwo Pracowałem w tej firmie 5 lat. i jest to najgorsza firma w jakiej pracowałem. Wszystkim planującym zatrudnienie się w tym zakładzie stanowczo odradzam.

www
@Anon

Ja pracuję 7 lat, robię co należy do moich obowiązków, chętnie zostaję po godzinach, żyję w dobrych relacjach z przełożonymi i mam stawkę podobną do świeżo przyjętych pracowników, więc proszę mi nie mówić o wysokich zarobkach po ośmiu latach, seterem też nie mogą być wszyscy, ktoś też musi pracować na linii

...
@LogistaWro

Paulinka M. P po 3 latach nauki umie pracować na kilku maszynach . Brawo.Dziwne , że nie została jeszcze liderką.

...
@...

Marcin powiedział , że Paulinka ma ładne ruchy manualne ,...czyli jak znalazł....

Operator od dwoch lat.
@Operator

Liderzy traktuja operatorów jak śmieci. Zwlaszcza ch.. Karol M i i Michał. Z czystego mobtażu.. Przyjdzie na was pora. Juz ja i koledzy was urzadzimy ze stracicie stanowisko.

czepek
@Anon

Antonie jak człowiek chce mieć wakacje na hawajach to się na nie wybiera .Proszę na przyszłość nie porównuj wakacji z pracą na produkcji . Dla olśnienia sytuacji dodam że praca jest ciężka wymagająca niewdzięczna pełna złych przygód i niepoprawnych doświadczeń z ludźmi którzy próbują tam zarządzać .

Kaidi
@Anon

Wcale tak nie jest… awansują osoby które niekoniecznie kumają i się nadają ale tylko dobrze żyją z liderami nie będę pisać dokładnie co robią bo zostanie ocenzurowane .. ogólnie możesz się znać wiedzieć dużo ale jak nie wchodzisz tam gdzie nie trzeba albo ktoś cię nie weźmie za sobą to raczej nic nie osiągniesz o nadgodziny ludzie się biją bo sama pensja bez nadgodzin to lipa … podwyżek raczej nie ma chyba ze dobrze żyjesz z liderami ale to ciagle jedne i te same osoby dostają taka polityka tego zakładu

Awesolo
@Anon

Piszesz bzdury Whirlpool to totalne (usunięte przez administratora) szczególnie polecam magazyn

Kaska

Prosze o informację jak wyglada praca na stanowisku mlodszy operator produkcji i jakie sa zarobki i godziny pracy.Prosze o jakas informację.Dzieluje

Chciałbym się zatrudnić w mirkowie na produkcji.Tylko prosiłbym o normalne odpowiedzi bez hejtu. W ogłoszeniu proponują 21,40 brutto za godzinę-więc to jest pewne -dodatkowo 100 zł brutto frekwencyjnej co miesiąc-więc to też jest pewne jeżeli masz pełną obecność. -dodatkowo produkcyjna do 750 zł brutto. I tu moje pytanie.Ile REALNIE wynosi ta premia produkcyjna,tak średnio w skali roku.Wiadomo raz będzie więcej,raz mniej.Ale można liczyć średnio na te 350-400 brutto miesięcznie? Czy są miesiące gdzie zdarza się te 750 zł? Czy są takie gdzie ta premia wynosi.....0 zł?

Ktoś
@Kandydat

A kiedy byłeś na rozmowę?

sssss
@Kandydat

zarobisz maks na start 2 600 a praca w szybkim tempie i bez atmosfery z liderami ciezki sie dogadac patoloogia (usunięte przez administratora)

www
@Kandydat

Nigdy nie dostałem takiej premii, nawet nie wiedziałem, ze istnieje

Adibsh
@Kandydat

To wszystko co piszesz tyczy się pracy w bsh na zmigrodzkiej a nie boscha w Mirkowie. Jeżeli chodzi o bsh to realnie przez 6 miesięcy odkąd tam pracuje tylko raz dostałem bodajże 550zl brutto premii raczej nastaw się na 400-500 zł realnie chyba że trafisz na BF tam ponoć mają jeacze mniej

Bogdan
@Adibsh

To premia całkiem dobra nie ma co narzekać. Są też nadgodziny do zrobienia żeby można było dorobić do wypłaty? Płacą wtedy wyższą stawkę niż normalnie?

Pracownik ibooster

Pracujowałam tam rok na ibooster, zdecydowanie nie polecam tej firmy. Ludzi traktują strasznie, rzucają człowiekiem po innych działach informując na koniec danej zmiany w piątek. Kierownik unika kontaktu z pracownikami, na brifingach zamiast porozmawiać z ludźmi informuje o wynikach jak by ludzie nie widzieli ile robią. Żeby pójść do toalety musisz czekać na łaskę ustawiacza. Na innych działach nie jest nic lepiej. Zglaszanie skarg do kadr nic nie zmienia, Ci ludzie nic nie robią z tym co zgłaszają pracownicy, sprawy są zamiatane pod dywan.

Niewazne
@Pracownik ibooster

To pewnie dlatego że ty tam pracujowalas a u nas trzeba "tylko" pracować :)

Poinformowany
@Pracownik ibooster

Ustawiacze nie mają w obowiązku zastępować operatorów do wc, jest to ich tylko dobra wola.. Poza tym przerwa jest od tego żeby załatwić takie potrzeby

Komar
@Pracownik ibooster

z tym rzucaniem po zmianach się zgadzam ostatnio jest koszmar aż nie chce się przychodzić w piątek do pracy żeby się dowiedzieć że znowu gdzieś indziej od poniedziałku. Ale że kiero unika kobtaktu? Przecież on ciągle jest na lini nawet wieczorem i czesto na nocce i można z nim pogadac

Q
@Poinformowany

A co to my psy żeby na godzinę nas wyprowadzać do toalety??? To my zapierniczamy na linii a co niektórzy ustawiacze potrafią 8 godzin na tel. przesiedziec taki mają zapiernicz

Poinformowany
@Q

Taki jest charakter tej pracy. Nikt Cię nie zmuszał żeby pracować na montażu Jak Ci nie odpowiada, to się zwolnij i zrób miejsce tym, którzy chcą pracować w przeciwieństwie do Ciebie (usunięte przez administratora)

@Poinformowany

Na linii pracują ludzie w każdej chwili każdego może przycisnąć i co ma w tedy zrobić najlepiej błagać ustawiacza, który i tak siedzi przy biurku bawi się telefonem albo śpi .

Przecież tak jest

No tak.. liderzy i ustawiacze przychodzą się przecież wyspać do pracy, a biedni operatorzy ogarniają cała produkcję.. współczuję Wam mocno

Neofuragina

Grażyna weź się tak nie denerwuj ????

Były czepek
@Poinformowany

Pracy jest pełno dlatego dla ludzi myślących odradzam pracę na monarzu w tej renomowanej firmie człowieka za nic mają liczy się tylko cyfra wynik i twoja 100% obecność ciekaw jestem czy zakład w związku z zaistniałą sytuacją podjał decyzję o zawieszeniu? Czy nadal 200 osób na zmianie?

@Poinformowany

Jasne robić w gacie bo szlachta siedzi przy biurach i w internecie przedkłada pierdoły.

@Przecież tak jest

Szczególnie jeden lider, który pracuje od jakiś trzech lat znawca każdego tematu T.

czepek
@Poinformowany

do poinformowany przeczytaj to jeszcze raz i weź się posłuchaj -od razu można powiedzieć że pisze to ktoś z góry nie pracownik :)ale dziękujemy za cenne wskazówki tak trzymać dosłownie i w przenośni.

.......
@Neofuragina

Grażyny i Januszem to rdzeń Boscha w Mirkowie.

Devi
@Pracownik ibooster

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Wieśniacy z Twardogóry rządzą na stołkach. Mają za nic ludzi. Pracowałem tam 2 lata jako Logista wydziałowy. NIE POLECAM. Po za tym firma jest w oplakanym stanie. Będzie redukcja etatów i długo to potrwa

Dw
@Devi

Skąd wiesz że będzie redukcja etatów?

grischa garicha
@Poinformowany

nie masz tu racji, poczytaj ich zakres obowiązków

Magda

A ile zarabiają liderzy?

Tygb
@Magda

5500 brutto

Ciekawy
@Tygb

To ile może zarabiać kierownik?

Nowy pracownik

Mam pytanie kiedy startujecie?

Witam, czy obecnie sa przyjecia? Czy dla pracownikow biurowych są nadgodziny (opcjonalnie lub przymusowe?)? Ile mniej więcej zarabia Inżynier w obszarze jakości/procesu?

Jakie godziny pracy obowiązują w Bosch?

Bb

3 zmiany: 6-14, 14-22, 22-6 zmienne co tydzień 3-2-1. Biurowych obowiązują godziny pracy 8-16:15.

Piękny prezent dała firma na 25 lat. Brak wypłaty. Hahahaha

Teraz każdy bez problemu może rozwiązać umowę o pracę. Dodatkowo ktoś powinien to zgłosić do PIPy i może coś by się zmieniło w tym zakładzie. Kilka lat temu wypłata potrafiła być max do 14, a teraz to jakaś porażka jest. Ostatnio im się tylko udało a tak to (usunięte przez administratora)

A co to miał być jakiś prezent na 25 lat firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Bosch - Mirków

• Jak się pracuje w Bosch?

Zobacz opinie na temat firmy Bosch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bosch?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bosch?

Kandydaci do pracy w Bosch napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bosch