hi-tec nutrition

Siechnice

Opinie o hi-tec nutrition

Odyszeusz jednonogi

O kuwa praca zacurwista czas szybko mija jak z kija o mamamija

miki

Ja również nie polecam tam pracy.Na rozmowie było że miała to myć lekka praca fizyczna a to guzik prawda!.Trzeba tachać palety, robić kartony, zgrzewać, pakować streczować.Masz robic milion rzeczy za najniższą krajową i do tego na hali są kamery.Popieram jest brudno i śmierdzi.Atmosfera kijowa, masz robić duzó..nerwówka....

accidum boricum

...a wystarczy jedna nieuważna chwila, żeby ta odżywka kobietę zmyliła :D:D:D

on98

Nie polecam tego zakładu, panuje tam syf(wszędzie brudno), jest pylica- wszelkie dopuszczalne normy są przekroczone. Maski po jednym dniu są do wywalenia, smród jest okropny. W pracy panuje okropna atmosfera, pełno jest donosicieli do biura, gdzie tam są nagradzani premiami do wypłaty. PS Firma przeniesiona do Wrocławia, ul. Wodzisławska.

Zostaw opinię o hi-tec nutrition - Siechnice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hi-tec nutrition