Afryka Coffee & Tea House
counter
3 14 18 5 1
2ert Nowy wpis

@you wydaje mi sie ze na temat zarobkow to bedzie mozna zapytac podczas rozmowy kwalifikacyjnej pewnie

Marta Nowy wpis

Ja tam byłam, smakowicie jadłam, kawę i herbatę piłam i dobrze się bawiłam. Obsługa była sympatyczna.

gruba Nowy wpis

umowę? hahahahhaha

sryc Nowy wpis

yyy ,ale o co ci chodzi? bo czytam i czytam i nadal nie wiem o co ci chodzi z tym komentarzem??to idz tam do pracy jak bedziesz robic po 12 to moze 1200 dostaniesz,po 3 miesiącach,bo tak się czeka na wypłate:) i to w 10 ratach:) hahah ,tam chyba pracują desperaci

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

gruba

Jak można wymagać od pracownika dobrej obsługi i zachęcania klienta do powrotu ,jak pracownik jest stawiany w przykrej sytuacji.Wiecznie nie ma czegoś w asortymencie,klient nie wróci jak zobaczy ,że połowy z karty nie ma .Jak można mieć w karcie napoje które bazują na lodzie ,a lodu nie ma .Co ma pracownik powiedzieć takiemu klientowi? ,jak zamawia czekoladę mrożoną w środku lata ,a lodu nie ma .Co do opini na fan pagu lokalu,pojawia się wiele komentarzy na temat czasu oczekiwania na danie,kucharz nawala a kelner dostaje po tyłku,i za co? nie jego wina .Kto pracował tam ,wie kto czasem stoi na kuchni i dlaczego tak wolno to wszystko się odbywa,bo zamiast zabrac sie do roboty,to się w zapleczu towarzystwo trzyma i gadu gadu,a klient,niech czeka ,a co tam. Właścicelki uwielbiają jak się na nie czeka,ze wszystkim: za wypłatą jak ludzie wysiadują i czekają godzinami.Stały numer w tym miejscu .Nie wiem czy leczą kompleksy takim czymś,ale normalne to nie jest.Ogólnie wszystko tam jakie dziwne jest,te wypłaty,te czekanie,ci ludzi co tam przychodzą,te menu ,ta muzyka,ten klimat.Tak trochę psychicznie tam jest.

wroclawianka

Prawa pracownika? Lokal zmarnował potencjał.Fajne miejsce w samym rynku ale całość psuje zachowanie właścicielek.Zwyczajnie są nie ogarnietę,jak cos nie wychodzi to winna jest zwalana na pracowników.Prawda jest taka ,że same są sobie winne,bo wybierają sobie dobre osoby do pracy a małą płacą i wprowadzają taką sztuczną atmosferę.Skoro pracują tam studenciaki za 6 ,to wiadomo ,że nie jest to obsługa od której można się spodziewać szału,dlatego niech właścicelki się zdecydują,czy wolą kogoś na umowę o prace ,a mega umiejetnosciami za dobrą kase ,czy zastraszone dziewuszki ,co będą tańczyć jak im zagraja ,dorabiająć dosłownie grosze ,będąc na studiach.Prawda jest taka ,że wymagaja nie widomo czego od pracowników ,ale same zbytnio nie szaleją z warunkami pracy(zarobki itp)Praca tam jest naprawdę słaba,nawet jak dla studenta co chce dorobić.Dziwie się ,że tam jeszcze ktoś chce pracować,bo naprawdę nie opłaca się .Przy tylu nerwach z takimi szefami.Jedna ma trochę wyrąbane i nie ogarnia,a druga ,bardzo ,bardzo chce ,ale swoimi naciskami i głupimi tekstami pogarsza sprawę.Kawiarni potrzebny dobry menager ,nie ma co ukrywać,zmiana wystroju i więcej luzniejszej atmosfery,bo spina tam jest mega.Nigdy nie wiadomo co pani k,dzisiejszego dnia odbije,ma swoje humorki.Moim zdaniem nie warto tam się pchać.Lepiej mieć prace taką gdzie ,10 przychodzi kasa na konto ,a nie że trzeba chodzić ,swecic oczami i sie prosić o cos co ci sie nalezy i żeby to chociaz bylo jakos duzo i warto bylo.Upokarzające takie dopraszanie jest o wypłatę.

wroclawianka

jakoś nieprzyjemnie. sztucznie. wszystko dobrze podane, ale tło i właściciele nadają jakieś nieprzyjemne fale.

Janek

belkot nieudaczników! Jasne,od razu nieudaczniki,dlaczego w tym kraju jak ktoß widzi prawde ,nie daje soba pomiatac kiepskim prywaciarza .Nieudacznikiem jest ktos kto tam pracuje ,a nie osoba uciekajaca przed takimi pracami.jesli ktos narzeka ze nie ma umowy,slaba ,praca wlasciel kawal chama tzn ze chce cos osiaganc w zyciu i miec mozliwosc rozwoju ,a nie marnowac czas na biedne kawiarenki ,ledwo sie utrzymujace

Mądrala

A może te wpisy są bełkotem nieudaczników! Bezzasadnym nadmuchiwaniem rzeczywistości niekoniecznie prawdziwej?

kawa

moze nasłał.ale wiesz...znajomosci itp.roznie bywa

czajnik

jaka umowa? nawet o dzieło nie ma!widział tam ktoś umowę? to aż dziwne ze nadal ten lokal funkcjonuje.Jak coś się komuś stanie to będzie kiepsko.wystarczy się poslizgnąć,czy cokolwiek i co wtedy zrobi właściel ?Ja osobiście nigdy bym tam nie ryzykowała ale jak widać ktos lubi

zabawne

Dziwne że takiego przypadkowego anonima poniosły aż tak emocje w komentarzu pracodawcy którego może nawet nie zna i nie ma pojęcia jak tam jest.Jeśli jednak ten ktoś ma coś wspólnego to jeszcze lepiej bo ośmieszył się.Resumując dziwny odzew i dziecinny.Powodzenia:)

Leni i nierobów killer!

Sądzę, że Anonim nie pójdzie do pracy w LG bo tam trzeba pracować! A w małej polskiej firmie można się obijać!

kwasowa

DLATEGO NIE WCHODŹ W KWAS BO CIĘ ZEŻRE..."JAKA PRACA TAKA PŁACA" dlatego tak mało zarabia i dostaje za własną płace taką małą płace.bo widocznie jako właścicieL wykonuje marna prace wiec tak jak pracuje tak zarabia .

Zasady dla wszystkich jednakie!

kwas - 2013-04-11 10:28:02 wiecznie problemy z wypłatami.STAWKA 6 ZŁ za godz i do tego dawane z taką łaską.CHAOSSSS TOTALNY.JAKA PRACA TAKA PŁACA

Zasada

Jaka PRACA TAKA PŁACA! KWAS WSZĘDZIE BĘDZIE KWASIŁ BO TAKĄ MA NATURĘ!

kwas

...!!

Większość osób zatrudniona na czarno, za marne grosze... Jedna z właścicielek poniżej krytyki, widząca własny czubek nosa, fałszywa..

Zostaw merytoryczną opinię o Afryka Coffee & Tea House - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Afryka Coffee & Tea House