Opinie o VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O. w

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O. w

Kwiatuszek

Nie inwestue uczuć w żonatych, nawet jeśli przysięgają, że ich małżeństwo od dawna istnieje tylko na papierze, a papieru tego nie unieważnili ze względu na: a/ dzieci, b/ chorobę żony, c/ majątek, d/ ogólnoludzką przyzwoitość, e/ religię, f/ spokojną starość mamusi lub teściowej . Chodzi o ślub, nie o romans, i uciekam zawsze póki czas: żonaci roztaczają szczególny czar doprwadzają że ofiara ma tysiące nigdy niespełnianych obietnic,czyli "ta trzecia", która nie potrafi odejść. Ja już mam prawdziwą miłość , pracę i pare tysiaczków tu wyrazie napisałam żeby pokazać jakim jest człowiekiem - czyli guzik wartym! , który ją zdradza i oszukuje każdą po kolei.

hanio

Jeśli nie będą szukać ICH pewne panie, to nie będzie TAKICH panów. Prawo podaży i popytu na rynku związków, po prostu. Miłość to nie jest coś, co można sobie wyszukać w katalogu, np.pracodawców. To albo jest, albo tego nie ma. "Daremne żale,(....), bezsilne złorzeczenia..."

Kwiatuszek

Facet który raz zdradził bedzie zdradzał, facet który okłamał bedzie kłamał nadal.Jesli facet kłamie i oszukuje nie jest wart drugiej szansy..........

Kwiatuszek

A ja myślę że lepiej bedzie jak " Panowie" bedą przy swoich żonach. Może jak nie bedą szukać na lewo i prawo to nie będzie takich sytuacji. Wysłanie smsów o bieliznie jeszcze przejdzie ale kłamstwa o rozwodzie ...żałosne. Wyglada na to że należy sprawdzać papiery , bo na zaufanie nie ma co liczyć. W dzisiejszych czasach nie można zaufać nikomu.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Leszno
hanio

Nie mam kompleksów (większych), ale informowanie ludzi o własnej atrakcyjności nie przyszłoby mi do głowy. Wolałabym to usłyszeć od innych, niż sama siebie podsumować. Pranie to normalny facet powinien sam sobie robić, a żałosność prezesa;) w oczy się rzucała od początku. Może po prostu:\"o gustach się nie dyskutuje\" i zostańmy każda przy swoich? Aparycja to drobiazg, bo u tego typa żałosny jest brak hmm wszystkiego poza butą:kultury, jakiejkolwiek wiedzy etc. Myślę, że każda baba powinna sama dbać o swoją reputację, zamiast mając ją już nadszarpniętą, szukać zemsty. A jeśli już nie zadbała PRZED, to robi z siebie-nie z wiarołomnego;)- pośmiewisko, mając pretensje PO. Przyjmowali dużą liczbę kobiet, bo mało-a właściwie wcale-znam facetów, którzy woleliby gadać do słuchawki niż jeździć taxi. Bielizna dlatego jest osobista, że jest wyłącznie sprawą nosiciela:D

Kwiatuszek

Właściwie to miałam szczęście bo pobierałam zasiłek jak również ręntę i dzięki temu w czasie mojej pracy w VC miałam przynajmniej na rachunki mieszkaniowe i na jedzienie. Jeszcze na koniec dostałam na całe szczęście dofinasowanie i rzeczówkę to pare dobrych tysięcy i powiem wprost sama umorzyłam dochodzenie u komornika w sprawie nie wypłacenia wynagrodzeń bo uznałam że najlepszym rozwiązaniem będzie jak [usunięte przez moderatora] przy następnych zdradach będzie miał na swoje laski. W innej pracy mam umowę o pracę , przyznawane premie i opłacane ubezpieczenie społeczne z czego bardzo się cieszę Na tym już kończę swoją długą wypowiedz.

Jak dobrze że istnieje prawo wglądu w akta sprawy.

Kwiatuszek

Umorzone Dochodzenie - to z proku.... 22 osoby X pare tysięcy = całkiem niezła kwota. Już nie wspomnę o innych osóbkach , które to nie zostały wymienione.

Kwiatuszek

W toku postępowania przygotowawczego pokrzywdzony posiada uprawnienia do składania wniosków o dokonanie czynności śledztwa lub dochodzenia (art. 315 § 1 kpk), takich na przykład jak: przesłuchanie dodatkowych świadków, dokonanie oględzin miejsca, osób lub rzeczy, czy też powołania biegłego. Nadto pokrzywdzony ma prawo uczestniczenia we wnioskowanych czynnościach dowodowych (art. 315 § 2 kpk). Stąd też, jeżeli pokrzywdzony złoży wniosek o przesłuchanie dodatkowego świadka, może brać udział w tej czynności procesowej. Może on także żądać sądowego przesłuchania świadka w toku postępowania przygotowawczego, jeśli grozi niemożność przesłuchania świadka w późniejszej fazie postępowania przed sądem (art. 316 § 1 kpk). Pokrzywdzony może również żądać dopuszczenia do każdej innej czynności dowodowej (art. 317 kpk). Prokurator może odmówić dopuszczenia do udziału w czynności ze względu na ważny interes śledztwa lub dochodzenia (art. 317 § 2 kpk). Pokrzywdzony posiada także uprawnienia do przeglądania, za uprzednią zgodą prowadzącego dochodzenie lub śledztwo, akt postępowania (art. 156 § 5 kpk). Może również żądać odpisu protokołu czynności, w której uczestniczył lub miał prawo uczestniczyć, jak też dokumentu pochodzącego od niego lub sporządzonego z jego udziałem (art. 157 § 3 kpk). Organ prowadzący postępowanie przygotowawcze ma obowiązek doręczenia pokrzywdzonemu odpisu postanowienia o dopuszczeniu dowodu z opinii biegłych albo instytucji naukowej lub specjalistycznej oraz na wniosek pokrzywdzonego zezwala na wzięcie udziału w przesłuchaniu biegłego i zapoznaniu się z opinią (art. 318 kpk). W trakcie trwania śledztwa lub dochodzenia pokrzywdzony ma prawo na zasadach ogólnych zaskarżać postanowienia i zarządzenia wydane w postępowaniu przygotowawczym (art.459 § 1, art. 465 § 1 i art. 466 §1 kpk), w tym także postanowienia o odmowie wszczęcia, umorzeniu i zawieszeniu postępowania (art. 306 § 1 kpk). Pokrzywdzonego zawiadamia się o zamknięciu dochodzenia lub śledztwa, o przesłaniu aktu oskarżenia do sądu lub o skierowaniu do sądu wniosku o warunkowe umorzenie postępowania. Pokrzywdzony w toku postępowania może ustanowić pełnomocnika (art.87 § 1 kpk). Pełnomocnikiem pokrzywdzonej osoby fizycznej może być jedynie osoba uprawniona do obrony według przepisów o ustroju adwokatury. Jeżeli pokrzywdzony wykaże, że warunki materialne nie pozwalają mu na poniesienie kosztów związanych z pełnomocnictwem bez uszczerbku dla siebie i rodziny, może złożyć do prokuratora (w postępowaniu przygotowawczym) lub do sądu (w postępowaniu jurysdykcyjnym) wniosek o wyznaczenie mu pełnomocnika z urzędu (art. 87 § l i 88 § l kpk).

Kwiatuszek

Co do umów , faktycznie oni nie wiedzą co to umowa o pracę a umowa zlecenie. Na rozmowie kwalifikacyjnej zostałam poinformowana że to umowa o pracę , że chcą zbudować flotę i tysiące innych dupereli. A tym czasem ludzie tam nie dostawali wynagrodzeń , nie było ubezpieczenia społecznego, kłamstwa , naśmiewanie się z pracowników,obgadywanie za plecami, itp....

Kwiatuszek

Po tych wszystkim , na koniec jedna z tancerek pracująca wcześniej na centrali groziła mi że mnie na ulicy opluje i pobije. Nie umiała zrozumieć że tak jak ona ja też nie dostałam wynmagrodzeń.

Kwiatuszek

Tobie w Sierpniu a mi w Listopadzie , to sporo było tych dziewczyn.

hanio

Opolska a w KRS-ie jest Tarnogajska....Jak bardzo chciałabym już zapomnieć o tej pomyłce w wyborze pracodawcy. To nie było w porządku ze strony losu, że w sierpniu 2010 pozwolił mi przeczytać w internecie ogłoszenie tej firemki...Pozostaje mieć nadzieję, że ostateczny koniec jakichkolwiek kontaktów z tym czymś jest bliski:)

Kwiatuszek

Vratislavia Invest to nic innego jak ucieczka przed podatkami. Zmiana nazwy firmy powoduje=niskie koszty , to normalna akcja jaką się stosuje i nie ma w tym nic dziwnego gdyż większość spryciarzy tak robi. Przekształcenie.

Kwiatuszek

Moja kochana spokojnie:) już pisałam -może zbyt ciężkim językiem... do komornika , będą prowadzone czynności terenowe itp. , a jak egzekucja okaże się bezskuteczna to siadasz na prywatny majątek i tyle . A jak nie wiesz gdzie się udać to porozmawiaj z Panem Czekajlo dodam że z tym człowiekiem można się dogadać . Masz podany aders zatem do dzieła.Pozdrawiam Kwiatuszek

Kwiatuszek

Aha a co do krs- najlepiej porozmawiać z prokuraturą.

Uwaga! tvn ! teraz...... Zapraszam i Pozdrawiam

Kwiatuszek

W dniu 6 grudnia 2011 r. dokonano wpisu nr 3 do rejestru KRS modyfikując zawartość rubryk Dane podmiotu oraz Informacje o umowie pierwszego działu KRS, rubryk Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu oraz Prokurenci drugiego działu KRS oraz rubryki Przedmiot działalności trzeciego działu KRS.[usunięte przez moderatora]

Kwiatuszek

Ogłoszenie ważne jest już do 2012-03-15 :) jak się wkurzę to kupię ten stół ciekawa jestem co na to zrobi nasz były Prezes [usunięte przez moderatora] :)) a tak się fajnie składa że teraz mnie stać :) może mu jakoś pomogę jak nie miał na moje i na wasze wynagrodzenia. Pozdrawiam

Kwiatuszek

Nie boje się zmian, bo one prowadzą mnie do lepszego. Czasami właśnie destrukcja tworzy najpiękniej. Tyle jesteśmy sobą na ile się odważymy.

Zostaw merytoryczną opinię o VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O.

VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O.