Opinie o P.W.EUROBUD w Środa Wielkopolska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy P.W.EUROBUD. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.W.EUROBUD o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W.EUROBUD w Środa Wielkopolska

jaras33

Panie (usunięte przez administratora)więcej zastanawia mnie. To po co panu tyle kierownictwa ile to kosztuje przecież ile trzeba zarobić aby ich utrzymać zrujnuje. To pana po co przypatruje sie z boku to prawie więcej ich jak w budimexsie tylko po co. Ale to nie moja sprawa

H8 invest!!!!

Jaras

(usunięte przez administratora)otworzył nowa firmę po raz kolejny i ma wszystkich w gdzieś

pracownik chyba już były!!!

nadal brak wypłat !!!

logo firmy Pracownik produkcji/monter
HR Legal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz/ monter tworzyw sztucznych- praca w Danii
ATN Service ApS
logo firmy Operator wózka widłowego z komunikatywnym niemieckim, praca na zewnątrz
Persontura GmbH & Co. KG
h8

juz 10ty dzień nie wypłaca pracownikom pensjii

Pewnie nie ...

Były ? Na czas!

jaras33

wyplaty byly pytam z ciekawosci

Jaras

No to jak jesteś zgłoszony to tym bardziej możesz zapytać !

Tynkarz

A wszyscy są zgłoszeni, ci co podpisywali zlecenia też? Bo tak to co ja jestem dla niego za osoba....

Jaras

Najlepiej idź do źrodła jako podwykonawca zgłoś sie do (usunięte przez administratora) i zapytaj wtedy sie dowiesz jaka jest prawda....

jaras 33

nie bedzie dobrze czuje to ale zycze im jak najlepiej,,,,podwykonawca

firma tragedia odradzam pracy w tej firmie!!!(usunięte przez administratora)

do dzisiaj nie dostałem wypłaty umowę miałem na czas określony od kilku dni zwlekaje z wypłaceniem pensji ciągle piszą ze czekają na przelew a ja i moja rodzina nie mamy co do garnka włożyć a gdzie o rachunkach mowa odsetki rosna a wypłaty brak i jak tu żyć!!!

free_syria

Zobaczymy jak ta wspolpraca z ta firma wplynie na moje interesy. Duzo zlego o niewyplacalnosci podwykonawca sie mowi bo jak gadalem z pracownikami Pana (usunięte przez administratora)to kazdy sobie chwalil firme, rzekomo wyplaty maja na czas. Wszystko sie okaze przy odbiorze. Apropo budowy to kiepsko zabezpieczona/ uzbrojona np. w dostep do pradu czy chocby nawet od strony izolacji od warunkow atmosferycznych. Wieje z kazdej strony przez niezabezpieczone okna , ktorych niema wszedzie ze wzgledu na prace elewacyjne prowadzone w temperaturach jakie aktualnie wskazuje termometr. Jak wszedzie z wyjatkiem takim, ze zeby nie zmarznac musisz sie napocic. Dwa miesiace wytrzymalem jak narazie. Dopoki mi nie wyplaca bede tam (usunięte przez administratora) Pozdrawiam wszystkich roboli takich jak ja!

jack

A co też dałeś się wyrolować?

nie polecam tej firmy !!

Patryk

Czy Pan system zero jedynkowy płaci wypłaty na czas czy tak jak za faktury nie płaci ?...

nicki

No i mamy... wz już na nową firmę kazali wypisywać - H8 Invest sp. z o.o. Wypłaty nam się spóźniają... a dłużników przybywa...

WIL-BUD

Hhah ciekawy temat,tez nie polecam tej firmy ,[usunięte przez moderatora] Wlasnie jestem w trakcie Przerabiania Sprawy w sadzie gdzie Zostalem przez tego [usunięte przez moderatora] posadzony o grozby itd hahah smiech na Sali, NIE POLECAM TEJ FIRMY!NAWET MUCHY (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o P.W.EUROBUD - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w P.W.EUROBUD?

Zobacz opinie na temat firmy P.W.EUROBUD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W.EUROBUD?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.W.EUROBUD?

Kandydaci do pracy w P.W.EUROBUD napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.W.EUROBUD