P.W.EUROBUD

Środa Wielkopolska

P.W.EUROBUD
2 323

Opinie o P.W.EUROBUD

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Od ostatniej opinii dotyczącej pracy w P.W.EUROBUD minęło już sporo czasu. Jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie?

Jarek

Witam może Wiecie gdzie jest rakarnia w środzie wielkopolskiej jak wyjeżdża się na września po lewej stronie a obiekt był własnością PW haniewicz lub haniewiczy a został sprzedany znajomemu tych złodziei Czemu nikt się tym nie zajmie tak samo jak PGR były PW eurobud a później zostaną sprzedane PW haniewicz Ciekawe dlaczego synek na to pozwala pani Kalińska może warto jej o to zapytać

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące P.W.EUROBUD? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Ja

To są (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) jeden teraz na drugiego donosi do sądu niech prokuratura zajmie się sprawą jak była upadłość pierwsza pgr-ów w Topoli i pani syndyk sprzedała za grosze pegeery następnej działalności haniewicz A czemu nikt się tym nie zajmie

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w P.W.EUROBUD? Czy zapewnione są benefity?

greg005
@Administrator 03.02.2018 17:14

cytat: "Pomodl my się za sp.grzegorza Krzysia i magde" A coś blizej? Coś wiadomo co z tymi złodziejami się dzieje?

ciekawy

Pomodl my się za sp.grzegorza Krzysia i magde

Pokrzywdzony

Ze też nikt im łba nie ukręci za tyle zła które uczynili ludziom i gospodarce ogłaszając upadłość likwidacyjną spółki zawsze zostają nie spłacone długi banków ZUS Urzędu Skarbowego oraz podwykonawców. Dlaczego Sądy nie ustalają zakazu prowadzenia działalności gospodarczej oraz zajmowania stanowisk kierowniczych w spółkach dla takich ludzi.

Agata

Również przypominam, że forum służy do wymiany i przekazywania sobie prawdziwych i ważnych informacji na temat firmy, jej sposobu zatrudniania pracowników a co dalej za tym idzie kwestii umów i innych. Ważną kwestią jest argumentacja naszych wpisów, pamiętajcie o tym, że czytają to pracownicy oraz przyszli kandydaci. Pracownicy reprezentują firmę.

A co tu taka cisza?

Powód

Ojej proszę dzięki internetowi można skojarzyć wiele faktów, połączyć w całość i mamy rozwiązanie. Kto kim jest.... Merytorycznie czy można polecać Chyba nie.

aaa

gdzie teraz pracuja słyszałem ze na elektrociepłowni????znuw nawiwnych znajda????

aaa

ludzie nie braliscie zaliczek na poczet wypłat????pracuje ktos teraz dla nich aktualnie????jak moze im sie to udawac????tak ludzi oszukiwac????

ciekawy

Do Dddddddd- Twoje konie? Ciekawe jaki...

Mający to gdzieś

VIMALL wie dużo na jego temat może by się podzielił wiedzą ciekawe czy coś napisze jak nie to wiadomo co

@Mający to gdzieś 29.05.2017 19:19

Za mały i za krótki jesteś durniu do dużej budowlanki abym tobie mógł coś tłumaczyć zresztą gdybym wogle zaczął nie chwyciłbyś nawet 1/3 więc na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] strzępić język i klawiaturę ...bierz kilnie albo packę i wynocha [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na budowe fizolu :-)

Mający to gdzieś

Witam serdecznie Fajnie piszecie ale jakieś bliższe adresy do odwiedzenia na kawę chętnie zacznę od tej knajpki w polonezie

VIMALL

Mający to gdzieś @ Co ty mnie insynujesz piszac ręka rękę myję?

błazenada

Na BORA BORA ZA TWOJĄ KASĘ

janke

praca jest u nich w Starogardzie Gdańskim jako kucharz teraz.

ryszardoo

Czy ktoś już dokonywał zgłoszenia swych wierzytelności? Nie otrzymałem żadnej informacji, zajrzałem dziś tutaj i zamierzam jak najszybciej to zgłosić. Na jakim etapie jest sprawa?

ryszardoo

ciekawe

Zna ktoś jakieś nowości co się dzieje u haniewicz ów?

znalezione

Upadłość została ogłoszona !!! Wiec chyba kadą dysponuje !!!

pytalski

czy ktoś wie jakie mamy szanse na odzyskanie naszych wierzytelności jeśli ogłosił upadłość ?

ciekawski

Napiszcie jak sytuacja sepleniacego bo duzo plotek na miescie slychac ze upada

Co z tym adresem

Za darmo umarło

ciekawy

Podaj ten adres bo też go szukam

Szczepanka

Ty chyba nie wiesz o czym piszesz, a pewne jest że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem !!!. Firma PW „Euro Bud” Sp. z o.o. została postawiona w stan upadłości likwidacyjnej i od pewnego momentu syndyk przeprowadza jej likwidację ... Twoje logiczne myślenie nie jest więc logiczne -(

*ciekawy*

A co u pani pseudo dyrektor ? zapewniała, że będzie płacić a teraz ...

Zostaw opinię o P.W.EUROBUD - Środa Wielkopolska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W.EUROBUD