P.W.EUROBUD

Środa Wielkopolska

Opinie o P.W.EUROBUD

ciekawy

Pomodl my się za sp.grzegorza Krzysia i magde

kobiety

jakie znaczenie mają "kobiety dziewczyny które miały bliższy kontakt romans z Grzegorzem" z PW EROBUD M.Haniewicz, PW EUROBUD SP. Z O.O., HANI-PEX INSTALACJE GRUPA SBS SP. z o.o., PW K.HANIEWICZ oraz wiele innych firm w tej chwili upadłych bądź stawianych w upadłość ... z faktem upadłości i brakiem zapłat wielu stronom (pracownikom, urzędom, podwykonawcom)???

Ania

Wszystkie kobiety dziewczyny które miały bliższy kontakt romans z Grzegorzem proszę o kontakt na meila aniak223@o2.pl. dziękuję i pozdrawiam

Pokrzywdzony

Ze też nikt im łba nie ukręci za tyle zła które uczynili ludziom i gospodarce ogłaszając upadłość likwidacyjną spółki zawsze zostają nie spłacone długi banków ZUS Urzędu Skarbowego oraz podwykonawców. Dlaczego Sądy nie ustalają zakazu prowadzenia działalności gospodarczej oraz zajmowania stanowisk kierowniczych w spółkach dla takich ludzi.

Agata

Również przypominam, że forum służy do wymiany i przekazywania sobie prawdziwych i ważnych informacji na temat firmy, jej sposobu zatrudniania pracowników a co dalej za tym idzie kwestii umów i innych. Ważną kwestią jest argumentacja naszych wpisów, pamiętajcie o tym, że czytają to pracownicy oraz przyszli kandydaci. Pracownicy reprezentują firmę.

A co tu taka cisza?

Powód

Ojej proszę dzięki internetowi można skojarzyć wiele faktów, połączyć w całość i mamy rozwiązanie. Kto kim jest.... Merytorycznie czy można polecać Chyba nie.

aaa

gdzie teraz pracuja słyszałem ze na elektrociepłowni????znuw nawiwnych znajda????

aaa

ludzie nie braliscie zaliczek na poczet wypłat????pracuje ktos teraz dla nich aktualnie????jak moze im sie to udawac????tak ludzi oszukiwac????

ciekawy

Do Dddddddd- Twoje konie? Ciekawe jaki...

@Mający to gdzieś 29.05.2017 19:19
VIMALL wie dużo na jego temat może by się podzielił wiedzą ciekawe czy coś napisze jak nie to wiadomo co...

Za mały i za krótki jesteś durniu do dużej budowlanki abym tobie mógł coś tłumaczyć zresztą gdybym wogle zaczął nie chwyciłbyś nawet 1/3 więc na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] strzępić język i klawiaturę ...bierz kilnie albo packę i wynocha [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na budowe fizolu :-)

Mający to gdzieś

Witam serdecznie Fajnie piszecie ale jakieś bliższe adresy do odwiedzenia na kawę chętnie zacznę od tej knajpki w polonezie

VIMALL

Mający to gdzieś @ Co ty mnie insynujesz piszac ręka rękę myję?

błazenada

Na BORA BORA ZA TWOJĄ KASĘ

janke

praca jest u nich w Starogardzie Gdańskim jako kucharz teraz.

ryszardoo

Czy ktoś już dokonywał zgłoszenia swych wierzytelności? Nie otrzymałem żadnej informacji, zajrzałem dziś tutaj i zamierzam jak najszybciej to zgłosić. Na jakim etapie jest sprawa?

ryszardoo

ciekawe

Zna ktoś jakieś nowości co się dzieje u haniewicz ów?

znalezione

Upadłość została ogłoszona !!! Wiec chyba kadą dysponuje !!!

pytalski

czy ktoś wie jakie mamy szanse na odzyskanie naszych wierzytelności jeśli ogłosił upadłość ?

ciekawski

Napiszcie jak sytuacja sepleniacego bo duzo plotek na miescie slychac ze upada

Co z tym adresem

Za darmo umarło

ciekawy

Podaj ten adres bo też go szukam

Szczepanka

Ty chyba nie wiesz o czym piszesz, a pewne jest że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem !!!. Firma PW „Euro Bud” Sp. z o.o. została postawiona w stan upadłości likwidacyjnej i od pewnego momentu syndyk przeprowadza jej likwidację ... Twoje logiczne myślenie nie jest więc logiczne -(

*ciekawy*

A co u pani pseudo dyrektor ? zapewniała, że będzie płacić a teraz ...

ciekawy

I ma jeszcze pięć innych aut numerów nie pamiętam

Przemek

Nadaje pan prezes jeździ mitsubiszi po2n694

Pytajacy

Kto kupuje spółkę z długami ? Chyba że zamierza wyprowadzić ją na prostą i spłacić wierzycieli ?!

ciekawy

Ciekawe kto cały czas usuwa negatywne komentarze o Grzesiu

MARCIN

nie moge tego zrozumieć !! otwarcie firmy narobienie długów nie płacenie i zamkniecie firmy bez zadnych konsekwencji i znów otwarcie nowej firmy i ta sama procedura !! Zamknąć wszystkie spółki ZOO !!!

Firma jest w trakcie postępowania upadłościowego obejmującą likwidację majątku dłużnika ...

informator

Wszystko sprzedane

Komornik

15-10-2015 od godz. 14:00 w budynku Sądu Rejonowego w Środzie Wielkopolskiej z siedzibą przy Rynek 6, 63-000 Środa Wielkopolska, odbędzie się druga licytacja nieruchomości należących do dłużnika

informator
@Komornik 13.10.2015 13:26

jak poszło? mam nadzieje że znaleźli się kupcy na wszystko

młody

działa w hotelu polonez Poznan al.niepodległości

Sprawiedliwy

Podałem 2 linki do licytacji ich majątku przez komornika w środzie wlkp.i też mój wpis 2 razy usunięto.

wierzyciel

Sprawiedliwy daj znać co z tym komornikiem na ujfalusi@vp.pl też ich chcę dojechać komornikiem z góry dzięki

Sprawiedliwy

Ja też napisałem jakiś czas temu na ich temat. Podałem 2 linki do licytacji ich majątku przez komornika w środzie wlkp.i też mój wpis usunięto.

Kolega

Grześ pracuje w obornikach na zlecenie firmy z wrzesni majacswoja siedzibę koło wybudowanego szpitala we wrzesni oprócz tego polonez poznan

WIERZYCIEL

SORY TO NIE NIE BYŁO DO CIEBIE TYLKO DO REKLAMY ODPOWIEDZ)))

ważne

Macie może jakieś info gdzie oni obecnie wykonują roboty?

Aldi
@ważne 25.08.2015 17:55
Macie może jakieś info gdzie oni obecnie wykonują roboty?

Ul.Jasna Rola Poznan. Tez jestem podwykonawca. Był mitsubishi terenowym. Dzisiaj tam jutro 7.10. Moge zgarnąć innych podwykonawców.

ważne

Jaki komornik prowadzi licytację h8 invest?????

Józef

I jak tam licytacja poszła?

telefon

(usunięte przez administratora) z CONTROLLINGU H8 INVEST; kontaktować się w sprawach umów i ewentualnej współpracy

VIMALL

HAHAHAH....Fajnie napisane ... :-)

misku

vimall ty inną firmę oczerniasz a sam nic nie jesteś lepszy.poczytaj lepiej sobie opinię o swojej firmie

Typowy Janusz

Po co w ogóle tutaj ktoś pisze takie głupoty I naraz dobre imie dobrej, uczciwej solidnej firmy h8invest na szwank? powiem tyle zazdrosc was zzera I tyle, to co tu pisze o jakis zaleglosciach w platnosciach to stek bzdur, firma szczyci sie wysoko jakoscia, dotrzymuje terminow a ci co to tutaj pizza to nieuczciwa konkurencja ktora chce ja zniszczyc

Jaras33

wszystko co o was piszą to prawda jesteście oszu.....mi ja na szczęście odzyskałem kasę przez sąd jesteście nie udolnie zamknijcie ta firmę i nie róbcie krzywdy innym Podwykonawca

Maxipaka Sp z.o.o

Brawo Brawo w końcu jest nas dwóch nie ANIMOWYCH zachecam innych do ujawnienia się i do Prokuratury z nimi i do Sądu ukrucic ich działania Pozdrawiam

Zostaw opinię o P.W.EUROBUD - Środa Wielkopolska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W.EUROBUD