Opinie o LEONI Kabel Polska Sp. z o.o. w Ostrzeszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LEONI Kabel Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w LEONI Kabel Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LEONI Kabel Polska Sp. z o.o. w Ostrzeszów

Czy rozmowa kwalifikacyjna do LEONI Kabel Polska Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Ktoś

Tak. Na produkcję się szykujesz? Jak tak to nie musisz za dużo umieć. Ostatnio przyjmują tu takich (usunięte przez administratora) co się sami umyć nawet nie potrafią

Jolanta Nowy wpis
@Ktoś

A może praca po prostu jest na tyle ciężka, że no niestety człowiek się spoci? Pryszniców tu nie ma? :(

Ktoś Nowy wpis
@Jolanta

Są. Przynajmniej na przeciagarkach. Pozatym ja miałam na myśli brudasów co przychodza już brudni i śmierdzący. Firma daje ubrania i nawet pierze. .ale i tak niektórzy lubią jedne ciuchy przez tydzień. Zreszta nie chodzilo mi o czystość tylko o to jakich zaradnych pracowników przyjmują. Od paru lat same nieroby, dwie lewe ręce albo Ukraińcy co nic nie robią bo nie znają języka i nie wiedzą o co kaman. Stara ekipa, dobrzy pracownicy odchodzą. A nowych naprawdę dobrych brak. A szkoda bo praca złą nie jest. Zarobki też dobre.

Jolanta Nowy wpis
@Ktoś

Aha no dobra, no na to nie wpłyniesz, bo firma nie może chyba komuś nakazać, żeby się mył... A rozwiniesz może te zarobki skoro już o nich wspomniałaś?

Ktoś Nowy wpis
@Jolanta

Za bardzo dociekliwa Pani jest. Wydaje mi się że Pani już tu pracuje. A jeśli się mylę to proszę przyjść do firmy, wziasc kwestionariusz, i sama Pani się dowie. Na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko Pani powiedzą. Moim zdaniem warto. Krótko tu pracuje ale narazie nie narzekam. Mi się tu praca podoba.

Czy nowo zatrudnione osoby w LEONI Kabel Polska Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Ktos

Tak. Najpierw na 3 mies na okres próbny. Pozniej na 3 lata. A pozniej na czas nieokreślony

@Ktos

A jak wygląda rozwiązywanie umowy w trakcie tych 3 lat? Jest standardowo miesięczne wypowiedzenie?

Chyba 3 mies okres wypowiedzenia

@Ktoś

A jest tu coś takiego jak taka odprawa dla pracownika podczas jego odchodzenia? Jak tutaj wyglądają takie standardowe, polubowne odejścia?

@Jolanta

I co jeszcze byś chciała? Może rentę dożywotnią

@Ktoś

Haha, pewnie żebym chciała, kto by nie chciał? ;) Ale tutaj to raczej mało prawdopodobne, co nie? ;p

@Jolanta

Tutaj? Czyli domyślam się że pracujesz w Leoni? To po co te pytania?

Czy LEONI Kabel Polska Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak

Sebastian
@Ktoś

A czego te szkolenia dotyczą? Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat.

@Sebastian

Są szkolenia stanowiskowe. Szkolenia bhp. Możesz zrobić uprawnienia na suwnice i wózki widłowe.

@Ktoś

I wszystko finansuje firma czy jakoś rozliczane to jest od pensji?

Firma stawia. Nic nie odliczają

abc

Brak szacunku dla czekających na odpowiedź po rozmowie rekrutacyjnej.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie LEONI Kabel Polska Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

lena

Brak obiecanej odpowiedzi po rozmowie rekrutacyjnej/

Znieszmaczony/a

Leoni Ostrzeszow od czego by tu zacząć. (usunięte przez administratora) w Leoni spotkacie się z rozczarowaniem, firma uważa się za korporacje lecz niestety do korporacji jej daleko. Dyrektor na rozmowie rekrutacyjnej będzie przekonywał świetlistą ścieżka rozwoju jak i atrakcyjnym wynagrodzeniem. Faktem jest, że ścieżka rozwoju jest żadna bo wszystkie stanowiska kierownicze są obsadzone przez osoby w wieku 30-40 lat które w najbliższych latach ciepłego stołka nie zwolnią. Płaca? Jak w całym regionie, żałosna. (usunięte przez administratora) Jeśli chodzi o narzędzia pracy to firmie nie można nic zarzucić, sprzet co prawda nie jest pierwszej nowości ale wystarczający na codzienne potrzeby pracy. Wdrożenie jest ale nie łudźcie się, że coś z Niego wyniesiecie ponieważ prowadzą je z reguły przypadkowe osoby które wcale nie chcą tego robić a wręcz wolały by sobie posiedziec i zbijać dalej bąki. Faktem jest, że jeśli jesteś wystarczająco bystry to będziesz wstanie wdrożyć się sam poprzez różne „tutoriale” czy podręczniki które firma oferuje tak jak było w moim przypadku. Reasumując, jeśli zależy Ci na pracy w której wiele nie zarobisz ale tez się nie narobisz to Leoni to dobry wybór. Jeśli z kolei jesteś osoba ambitna która chce rozwinąć swoje skrzydła i zarabiać więcej niż 2000 zł po 5 latach pracy dla firmy to nie wybieraj Leoni. Zero docenienia a co gorsza przez prowincalność dyrektorów i ich brak działania firma będzie tracic coraz więcej pracowników. Ps. Żeby dostać podwyżkę trzeba położyć wypowiedzenie na stół dyrektora. Zawsze dziala

KAndydat

Rekrutacja (usunięte przez administratora) - brak obiecanej odpowiedzi Nie polecam

admin

Opinie z pierwszej ręki są dla nas szczególnie cenne! Bądź pierwszy i podziel się swoim zdaniem z innymi użytkownikami.

Zostaw merytoryczną opinię o LEONI Kabel Polska Sp. z o.o. - Ostrzeszów

LEONI Kabel Polska Sp. z o.o.