Opinie o Vel-Pl Mariusz Groszek w Tarnobrzeg

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Vel-Pl Mariusz Groszek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Vel-Pl Mariusz Groszek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vel-Pl Mariusz Groszek w Tarnobrzeg

M.

Mamy chociaż jakiegoś działającego maila... i pewność, że to właśnie tam znajduje się centrum danych. Dzięki misiu. Sugeruję, aby każdy z osobna napisał do P(usunięte przez administratora) z pytaniem kiedy usługi będą dostępne.

misiu

Jest odpowiedź z probe: because of data privacy reasons we cannot publish any information. Please contact Mr. (usunięte przez administratora)of VEL.PL: (usunięte przez administratora)

ce

mam poczte poza vel.pl i z racji na nietłumaczące dns'y poczta leży ;/

M.

Znając życie odpiszą za kilka dni ;-/ Jak bym był trochę bardziej ogarnięty w językach to bym przedzwonił.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Vel-Pl Mariusz Groszek? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Tarnobrzeg
logo firmy Młodszy inspektor nadzoru budowlanego
Służba Cywilna
logo firmy Instalator Systemów Zabezpieczenia Technicznego
P.W. Karabela Sp. z o.o.
misiu

Napisałem maila po angielsku do tego probe. Hm..., newsa mają z 25.07.2011.

M.

Chyba mam... Ktoś zna na tyle niemiecki aby najlepiej zadzwonić i zapytać celem potwierdzenia ? (usunięte przez administratora)

Jak odzyskać od nich kod authinfo? Nie ma się nawet jak przenieść...

misiu

Chodzi o firmę utrzymującą serwery. Podobno VEL korzystał z serwerów w Niemczech.

M.

Poniżej informacja o firmie. Problem w tym, że nijak nie można się z nimi skontaktować. Nazwa firmy Przedsiębiorstwo VEL.PL Nazwa skrócona Ulica, numer Wiejska 19Mapy:GoogleTargeo Miasto Tarnobrzeg Kod pocztowy 39-400 (usunięte przez administratora)

misiu

Pozostaje pytać właściciela serwerów. Pisał o tym tutaj Tomek - 2014-04-17 09:40:46. Jak to firma? Jaki jest kontakt do niej?

M.

A.. dodatkowo ich główny serwer DNS wciąż odpowiada, dzięki temu jeżeli ktoś ma pocztę poza Velem (np. w usługach Google) wciąż może poprawnie z niej korzystać.

M.

Domena nie zniknęła, tylko serwer nie działa - dlatego ich strona nie działa. Przy większych padach zdarzało się już tak kilkukrotnie. Sama domena ma ważność do lipca więc pozostaje ważna.

misiu

Zgoda, bywały awarie. Jednak jestem (byłem) zadowolony z hostingu. Problemy rozwiązywałem poprzez kontakt na GG 2090. Teraz sytuacja jest inna - zniknęła domena vel.pl i wszystko z nią związane.

Mariusz

W Velu ? tak. Podczas awarii zawsze zapadają się pod ziemię od jakiś 2 lat. Ja wykupiłem hosting u nich jakoś w 2006 - 2007 roku. BYŁ genialny! Dawali mało za rozsądną cenę i mocno kontrolowali zasoby. Odpowiadano błyskawicznie o każdej porze. Od około 2-3 lat sypie się niemiłosiernie. Ciągłe problemy i notoryczne pady z czasem naprawczym do 24h >.

misiu

Dziwne... Czy bywało już tak, że jakiś hosting nagle zapadał się pod ziemię?

bolo

Apeluję do Pana(usunięte przez administratora) właściciela "Vel.pl", proszę nam pozwolić odzyskać i poprzenosić nasze dane z Pana serwera. Awarie lub jakieś inne problemy były, są i będą, ale niech Pan wyjdzie z tego z twarzą.

Numer aktywny ale nikt nie odbiera, na maile nie odpiszą bo nie mają jak... po prostu super. Czy wiesz coś może dokładnie na temat tego, że "z tego co wiem serwer nie będzie chodził"???

Mariusz

Dlaczego mówisz, że nie będzie chodził? Nie dopuszczam nawet możliwości, że stracimy strony, które są u nich hostowane...

bolo

witam mam ten sam problem.Proponuje się skrzyknąć i wytoczyć pozew zbiorowy , z tego co wiem serwer nie będzie chodził.Dla nas właścicieli firm są to wymierne straty które da się zmierzyć.Czekam na propozycję

Maile pewnie im nie działają. Skoro ich główna strona leży, dodatkowo dokopałem się, że mają jeszcze jakiś sklep internetowy i on też leży, to trzeba raczej domniemać, że i poczta ich leży. Mają jednak profil na G+. Ostatni wpis jest w 31 marca, więc widać, że zaglądają. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Vel-Pl Mariusz Groszek - Tarnobrzeg

Vel-Pl Mariusz Groszek