Vel-Pl Mariusz Groszek

Tarnobrzeg

Vel-Pl Mariusz Groszek

Opinie o Vel-Pl Mariusz Groszek

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Vel-Pl Mariusz Groszek? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Stefan

Czy firma normalnie funkcjonuje?

York

Jaką ma nazwę funpage na fb ktoś wyżej pisał, że są tam jakieś informacje o sytuacji.

York

Czy komukolwiek udało się w ostatnim miesiącu cokolwiek odzyskać ? Czy ktoś nawiązał jakiś kontakt z p.Groszkiem. Przecież nikt nie postępuje tak specjalnie coś się stało i trzeba szukać rozwiązań.

mozg

Drodzy Państwo firma "Vel.pl Mariusz Groszek" z Tarnobrzega to firma "uduś" - dzięki temu panu straciliśmy kilkadziesiąt tysięcy złotych zysku w skali ostatnich kilku miesięcy, a współpracowaliśmy z tym panem kilka lat. Serdecznie nie polecamy i zalecamy omijać szerokim łukiem pana "przedsiębiorcę" Mariusza Groszka z Tarnobrzega i jego "pseudo biznesowe" poczynania.

Tas

Wygląda na to że vel.pl padło na dobre. Poradźcie mi proszę, czy jest jakiś sposób na odzyskanie plików z serwera. Najbardziej zależy mi na bazie danych. Czy wiadomo do kogo należały serwery na których stał hosting?

jojoo

Myślę iż jedynym rozwiązaniem jest zwrócenie się do innej firmy oferującej tą samą usługę i w zamian za odzyskanie dostępu do naszych kont oraz uruchomienie ponownie stron internetowych i poczty na swoim serwerze wykupienie u Nich abonamentu. przy większej liczbie potencjalnych klientów pewnie jakaś firma się tym tematem zainteresuje.

piotr

mam to samo, 2 strony z kodami itp. najgorzej że nie mam całej kopii plików ponieważ zmiany często wprowadzałem z notatnika nadpisując pliki, to samo z FTP kilkanaście kont klienckich z bazami, masakra jakaś

lewandowski

Podobno mają je odpalić jak Polska drużyna dostanie się na Euro 2016 i wyjdzie z grupy :-)

yezzo

Póki co należy czekać, jak serwery wstaną kopiować i wiać ...

prosecutor

Wygląda na to, że trzeba będzie zarchiwizować wiadomości na swoim vel-koncie (jak się pojawi dostęp) i przenieść się w chmurę.

ja

czy jest jeszcze jakaś szansa że serwer wróci i zabiorę swoje dane od tego "przedsiębiorcy roku" ???

Niezadowolony

Zgłoszenie problemu z dostępem do ftp i do zawartości konta poszło trzy tygodnie temu i nadal nie dostałem żadnej odpowiedzi. W panelu jest info o zajętości miejsca na serwerze, ale danych nie mam. Lipa po całości, a kontaktu brak.

ak

Rozmawiałem z Panią Olą G. z firmy Agnat Sp. z o.o. (domena.pl). Zapytałem jak wygląda sprawa z dostępem do bazy danych - powiedziała, że ponoć jeden z serwerów baz danych jest uszkodzony. bazy5.vel.pl działają, natomiast bazy3.vel.pl (na której mam akurat bazę z 2005 roku) - nie działa. Wczoraj wieczorem już mogłem się zalogować na phpMA na konto, natomiast wyświetla brak baz danych. Mam nadzieję, że wkrótce przywrócą wszystkie dane. Proponuję śledzić Fanpage na facebooku, tam są też dosyć aktualna informacje.

bp

@ak skad masz takie informacje? czy mozna sie skontaktowac z firma osoba ktora obecnie zajmuje sie administracja serwerow?

ak

Serwer niedawno wrócił, pliki są skopiowane. Domeny obsługuje firma Agnat Sp. z o.o. (domena.pl). Bazy danych NIEKTÓRE działają - ponoć jest uszkodzony serwer w Niemczech, więc nie wszystkie bazy chodzą. Moja akurat nie działa - liczę na to że któregoś dnia uda się pobrać bazę. Firma zawinęła swój interes, tyle wiem.

gp

Twoje domeny powinny być zarejestrowane w domena.pl - tak się przynajmniej okazało w przypadku moich.

Zua

Gdzie wrócił? Mnie nadal nic nie działa :(

Kat

Powiesić żywcem za jaja do góry nogami.

klient

Nam nie wystawiał faktury, a działamy jako szkoła. Też zastanawiamy się jakie kroki podjąc. Niedawno wpłaciliśmy kolejną zapłatę. Nie ma żadnego kontaktu. Jeżeli serwer nie uruchomi się zawiadomimy Policję, takich klientów jest więcej. Mamy potwierdzenia wszystkich wpłat. Tak może zrobić tylko kretyn.

Mix

Niestety strona hostingowa nie działa. Mi była potrzebna baza danych do jednej ze stron trochę pokombinowałem i trafiłam phpmyadmin jeszcze działa z czego się bardzo cieszę jeżeli potrzebny wam adres podaję : (usunięte przez administratora)

anty_vel

Szanowni Państwo, w 2013 roku Pan (usunięte przez administratora)zmienił przedmiot działalności firmy i teraz zajmuje się szeroko rozumianą działalnością "samochodową". Z uwagi na to, że wprowadzał nas w błąd od dłuższego czasu, doszło do popełnienia przestępstwa oszustwa z art. 286 par. 1 KK. Ja podejmuję odpowiednie kroki w tym zakresie. Osoby chętne do przyłączenia się do zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa proszone są o kontakt: anty_vel@wp.pl.

Ventrue1

Ludzie, serwer wrócił !! Niedawno zresztą. Kopiujcie co możecie !!

maxi

oplacilam w lipcu caly kolejny rok i nie mam strony a vel groszek milczy jak zaklety

grupa na fejsie

więcej można dowiedzieć się na fb, w grupie Oszukani przez vel.pl - serwery jak nie działały tak nie działają.

Coppa

Jeśli chodzi o domenę to aktualnie została ona przeniesiona do domeny.pl, ja przynajmniej dostałem taką informację chyba z firmy domeny .pl jakiś czas temu. jak się skontaktujecie z serwisem to dają link do uruchomienia przeniesionej domeny. niestety baza danych i serwer pocztowy na razie nie dostępny więc , dzban kawy i kilka nocek przy stronce mnie czeka.

robaczeq

Opłaciłem domenę i nie mam do niej żadnego dostępu - chcę ją przekierować na inny serwer, ale żadnego kontaktu z vel... Porażka... Strona nie działa, poczta nie działa... Same straty :o/ Pod pozwem zbiorowym na pewno bym się podpisał...

marko

te problemy były widoczne już 2 lata temu często nie działała poczta, www w czas ucieklismy i z domeną i serwerem www, poczty, ftp. Niestety mialem tez domową stronę i pewie stracilem. Niepoważne działanie mając dane swoich kontrahentów gosc mógł wyslac emaila informującego że zwija interes.

ko

co za masakra z tym velem, wygląda na to, że tym razem to już koniec, szkoda, że padło akurat kiedy zaczynaliśmy przenosiny i nie zdążyliśmy dokończyć, katastrofa dla biznesu, brak poczty dla firmy to tragedia, pozew zbiorowy bylby zasadny ale koleś pewnie cały majątek ma przpisany na kogoś z rodziny i komornik nic z niego nie ściągnie a my zostaniemy z kosztami sądowymi ale do dupy.

Paweł

Jeżeli rzeczywiście MG zwinął interes to zachował się bardzo nie miło. Nie dalej jak miesiąc temu skończył mi się okres za jaki zapłaciłem. Konto zostało zawieszone. Poprosiłem o informacje jak odzyskać to konto, dostałem namiary na nr konta, dane osobowe i prośbę o przelanie pieniędzy - tak też zrobiłem. Serer ruszył. I nagle po 3-4 miesiącach okazuje się, że całość nie działa. Ciekawa sytuacja.

Zostaw opinię o Vel-Pl Mariusz Groszek - Tarnobrzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vel-Pl Mariusz Groszek