Opinie o Vel-Pl Mariusz Groszek w Tarnobrzeg

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Vel-Pl Mariusz Groszek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Vel-Pl Mariusz Groszek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vel-Pl Mariusz Groszek w Tarnobrzeg

andrzejhi

a z probe-networks ja tez otrzymalem taka sama informacje ze nic nie moga zrobic.

andrzejhi

Ja też mam problem z Vel. Czy ktoś wie jak zmienic delegację domeny com bez udzialu vel? w NASK bylo by latwiej ale przez internic.net jakos nie moge znaleźć jak to zrobić.

luki

Kat a odzyskałeś dane swojej strony przez to przeniesienie jak to zrobić

signulum

Dzwonilam ale nikt nieodbiera pisze e-mail po niemiecku. Mieszka ktos w poblizu Tarnobrzegu?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Vel-Pl Mariusz Groszek? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Tarnobrzeg
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Młodszy inspektor nadzoru budowlanego
Służba Cywilna
logo firmy Instalator Systemów Zabezpieczenia Technicznego
P.W. Karabela Sp. z o.o.
kat

Ja już przeniosłem wszystko. Na szczęście backup-y mam na bieżąco, dlatego też zainwestować musiałem tylko jeden dzionek. Przeniosłem się do... :) firmy poprzez którą rejestrował domeny vel.pl. Mają dobrą cenę promocyjną przez pierwszy rok. Po roku cena też nie szybuje, więc myślę że będzie ok.

romek33

ja uruchomiłem już procedurę odejścia o Pana Goroszka

m.

Ktoś podjął jakiś kontakt? Napisałem maila moją łamaną angielszczyzną. Mam nadzieje, że mnie zrozumieją. Gdyby przychylili się do zawartej w wiadomości prośby i serwery wróciłyby do życia - róbcie czym prędzej kopie zapasowe i się przenoście. Jeżeli dostaniemy taką szansę, kolejnej może już nie być ( o ile i ta będzie )

m.

Osobiście sadze, że to kwestia kasy. Zresztą sami zobaczcie na zbieżność Dat. Poprzednia awaria była 16 lub 17 kwietnia... a obecna ? 16 maja ? W zeszłym miesiącu opłacili serwer i wrócił... Może więc zrzuta dla Pana Groszka ? :)

luki

signulum to jak znasz dobrze niemiecki spróbuj zadzwonic pod te numery co wogóle powiedzą

signulum

Ciekawe ile osób zostalo "oszukanych". Może zapytać sie czy istnieje możliwość dostania backup za jakąś drobna opłata? Czy jest faktycznie jakaś awaria poważna czy to tylko nieopłacenie uslugi.

m.

Np. tu: info@probe-networks.de lub zadzwonić tu: 0800 - 165 65 31, +49 (0) 180 - 5998480*

signulum

Co i gdzie napisac ? stwórzmy wzór ja przetłumacze na niemiecki

luki

Jak macie jakiś adres mejla do serwera w niemczech podeslijcie to się znimi skontaktuje to nie może tak być zeby wszystko trafiło i nikt nam nie dał i nformacji wcześniej A MOŻE KTOŚ JEST Z TARNOBRZEGU ZEBY PODEJŚĆ POD ADRES FIRMY GDZIE JEST ZAREJESTROWANA I SPRAWDZIĆ CO SIĘ DZIEJE

signulum

Może warto zwrócić sie z porada do prawnika co w tej sytuacji. Mnie tez czeka nocka z niejedna kawa 8 czerwca mamy maraton fotograficzny, strona kopia przed ostatnimi zmianami poprawie jakos. Ale nie zamierzam odpuscic reklam w radio i prasie, a strona nie dziala. Kto wie jaki to serwis w niemczech to becjupował?

Mix

Może faktycznie warto napisać do centrum serwerowego o przywrócenie konta vel na dzień dwa aby można było porobić kopie. Tylko gdzie vel ma serwery i na jaki adres pisać ?.

Aleksander

Mysle, ze jest mala szansa ze serwery wroca. domena ktora oplacilem kilka tygodni temu nie zostala przedluzona przez vel.pl... na szczescie strone mialem zawieszona na innym serwerze, ale wszystkie adresy mejlowe tam, masakra. szybko kupowalem nowa domene z innym rozszrzeniem i zakladalem nowe adresy mejlowe. Rozumiem, ze domeny .pl mozna odzyskac przez nask (kod auth info, tak?) A jak jest w przypadku .com?

m.

Ja mam konto w velu od chyba już 7 lat. Kiedyś było genialnie. Naprawdę. Dawali mało za niewiele, tzn hosting był tani, ale oferował mocno ograniczone pakiety w stosunku do innych. Na małe serwisy idealne. Zaczęło się psuć jakieś 4 lata temu, ale awarie nie trwały zwykle dłużej niż 24h. Podobno kwietniowa awaria była wynikiem nieopłacenia rachunków przez Pana Groszka w centrum serwerowym. Pewnie znów jest to samo, ale tak jak pisałem - mam wrażenie, że Vel już raczej nie wróci. Tak długiej przerwy jeszcze nie było. ja na szczęście przeniosłem 2 najważniejsze serwisy, ale jeden został. Właśnie stawiam go z jakieś kopii sprzed roku - trudno, czegoś zabraknie - ale lepiej tak, niż oczekiwać w nadziei.

AAdd

Problem z kontaktem u nich istniał od samego początku. obsługa klienta to była jakaś porażka, ale to wszystko jakoś działało i dało się z tym żyć. Ja się sobie dziwie ponieważ już od 2 lat planuje przenieść wszystko i jakoś tak zostało tylko na planach. Teraz też czekam na powrót serwerów i tyle mnie widzieli.

coppa

Witam, ja już sądziłem ze jestem jedyny z problemem domeny i poczty oraz nie odbierania telefonów przez "vel". Cóż domena nie problem wyszukałem ze poprzez NASK można przenieść ją do nowego operatora bo właścicielem jestem ja przynajmniej do czasu kiedy mam ją opłaconą, gorzej z baza danych na to nie mam pomysłu (brak kopii zapasowej), daje im czas do końca tygodnia w poniedziałek przeniesienie domeny i kilka nocy przy kawie. A co do pana Groszka rodzi się w głowie by zawiadomić policje o popełnieniu przestępstwa z art 286 &1 kk no i zadość uczynienie za utrudnienia , a raczej położenie kontaktów z klientami. szkoda ze po czterech latach mniej lub bardziej udanej współpracy taka wtopa że nawet nie otrzymałem informacji o awarii i ewentualnych rozwiązaniach.

m.

Wydaje mi się, że to koniec i że Vel.pl tym razem już nie wróci. Jedyne co pozostaje to wysłanie masowej ilości próśb do centrum w którym Vel trzyma swoje serwery. Wcześniej odpowiedzieli, że nie mogą nic zrobić z uwagę na tajemnicę biznesową, czy coś, ale jeżeli otrzymają wystarczająco dużo próśb może się ugną i przywrócą serwery na kilka dni, aby każdy mógł zabrać co jego. I tyle.

Zostaw merytoryczną opinię o Vel-Pl Mariusz Groszek - Tarnobrzeg

Vel-Pl Mariusz Groszek