Agnieszka

proszę zatem podać dane gdzie można zgłaszać że poczta nie działa od 3 dni.

SecurityHost

Do właścieciela vel.pl - Jestem zainteresowany przejęciem marki proszę o kontakt bok@securityhost.pl lub admin@securityhost.pl

SecurityHost

Jestem zainteresowany przejęciem marki vel.pl

jojoo

Chętnie napisałbym do Pań maila ale on niestety nie działa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

jojoo

Pani (usunięte przez administratora) pytanie jest bardzo proste a mianowicie dlaczego od kilku dni nie działa poczta na moim koncie a od dnia dzisiejszego również strona internetowa. Rozumie iż w momencie przejęcia klientów firmy Vel.pl teraz na Państwa firmie spoczywa odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie opłaconych przez nas usług. Proszę również o info czy są to jakieś przejściowe problemy techniczne a jeżeli tak to jak długo będzie trwała ta sytuacja. Z góry dziękuję za odpowiedź

Ola_Agnat

Witam, jakiś czas temu przejęlismy obsługę klientów domenowych firmy Vel.pl Jeżeli ktokolwiek ma problemy, pytania - bardzo proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy: (usunięte przez administratora)

jojoo

Czy ma ktoś z Państwa jakieś info czy to jest znowu jakaś awaria czy definitywny koniec firmy vel?

jojoo

Jeszcze wczoraj mogłem wysyłać pocztę z serwera vel.pl ale od kilku dni nie mogłem jej odbierać . Strona się wyświetlała. Od dziś już nic nie działa.dramat

robb

do 3 razy sztuka

waldibumer

vel znowu leży

lukasz

Od kilku dni mam problem z odbieraniem za pomocą Outlook, a teraz widzę, że znowu nic nie działa - czyżby powtórka z rozrywki?

robb

Witam. Odbiera Wam thunderbird pocztę z vel?

lechus

Awaria, nie awaria. Mam tam kilak serisów, w ciągu ostatnich 3 tygodni 3 płatnosci za domeny poszły na Berdyczów, zarówno przelewami jak i pay U. Zgłoszone adminowi w systemie dalej wiszą jako niezapłacone, system pokazuje, że poblokował - ale strony działają. Admin nie reaguje na maile, o telefonach nie wspominając. Szkoda...

pp

Ale histeryzujecie(usunięte przez administratora). To była tylko awaria. nazwa.pl, home.pl i wszystkie inne tez miewają awarie i to kilkudniowe.

Jaca

Już Działa ale uciekam z tej Firmy

ma

Też straciłam stronę. Moze najszybciej bedzie na razie zapłacic temu cxemus w Niemczech? Ktoś wie ile to kosztuje? Może zrzutka byłaby najszybszym rozwiązaniem. A potem sie mozna procesowac - tylko zeby strony działaly: )) Co myslicie?

luki

Słuchajcie Dzwoniłem do firmy w niemczech i powiedzieli mi ze oni nie mają zednego dostepu do bazy danych nawet zeby nam udostępnić facet powiedział ze zna dobrze tą firmę ale nic nie mogą nam zdziałać jedyne co mozemy zrobić to podać faceta na policję do sądu i na takiej podstawie go zmusić do udostepnienia nam danych Pzdrawiam

m.

Przypominam wszystkim o grupie na FB w sprawie Vel.pl (usunięte przez administratora)

signulum

a może warto obdzwonić rodzinę i poinformować że sprawa pojawi sie na policji (usunięte przez administratora)

Pawel

@luki - rozumiem Cie, tyle ze nic to nie da. Jak sie kasa nie znajdzie w Niemczech to nikt danych nie zobaczy. Sadze ze lepszym rozwiazaniem jest szybki pozew i wlaczenie w pozew DC w Niemczech rowniez jako strony ktora nie chce udostepnic czasowo uslug i umozliwic przeniesienia stron. Znaja sytuacje i to jest dzialanie na nasza szkode, zarowno ze strony Pana Groszka jak i niemieckiego datacenter. Na FB powinnismy kontynuowac ten watek pozwania obu stron i to jak najszybciej.

Zostaw merytoryczną opinię o Vel-Pl Mariusz Groszek - Tarnobrzeg

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Vel-Pl Mariusz Groszek
1/5 Na podstawie 1 ocen.