Opinie o Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe w Bielsko-Biała

No to sie zaczeło. szczury, okręty

Agencje

Zaczęło agencje agencyjki Będzie będzie zabawa

Postronny

Jest też stenopistka na spotkaniach.

Z
@Postronny

I dla dobra firmy niech tylko notuje i wprowadza faktury do systemu

Q

@Nick Jakie szczóry, jakie okrenty. Piszom wyraznie ze prezesa zmienili bo spułka jest 'bezpieczna i stabilna finansowo'. Wiadomo kogo podejżewalabym raczej o to ze nie chce swoim nazwiskiem firmowac działan kture tu dopiero beda mialy miejsce. Morze spokojnie odejsc teraz i nie miec sobie nic do zażucenia. Przez cięrzki czas przeprowadził firmę tak rze zostawia ją 'bezpiecznom i stabilnom'

I skończyło się Andrzejom , klepanie po ramieniu na wywrotnicy...

Realista

Nowy zarząd będziemy mogli ocenić za czwarty kwartał 2021 bo wiadomo że na razie nie przyczynili się do sprzedaży nawet kilograma margaryny i nikt nie ma do nich o to pretensji. RN współczuję wam

Układy

Rada sterowana przez kilku wiekszych udziałowców "tak zwane marionetki" doprowadza ta firmę do upadku. Czekamy teraz na super wyniki zobaczymy jakie będzie tłumaczenie za jakiś czas, pierwsze będzie takie że to wina poprzedniego zarządu to jest pewne, drugie kto ma pomysł?

elektroniczne
@Układy

Nie no, drogą tej narracji pójść nie mogą. W końcu w zarządzie nadal jest jedna osoba ze starego zarzadu. Zatem pisanie ze słabe wyniki to wina poprzedniego zarzadu nie przejdzie bo skoro tak to dlaczego mp został? Obstawiam raczej koklusz, gradobicie, trzesienie ziemi i od niedawna nowosc - COVID.

@elektroniczne

Nie doszukiwałbym się logiki tam, gdzie jej nie ma. Pewne jest, że grillowane będzie, bo to już tradycja. Schemat też niejako jest znany, kandydat na grilla zostanie wyłoniony z czasem, podeprze się argumentami o brakach w spinaczach biurowych, dzieła dokończy rozjuszony tłum.

@Nikt ważny

Panem et circenses! Jak chleb jest to igrzysk moze byc mniej. Ale jak chleba nie ma.... Jeden się właśnie dowiedział czym to się kończy. Niniejszym współczuje nowym. Nie wykazali się instynktem samozachowawczym na poziomie ich konkurenta, który to widząc creme de la creme akcjonariatu oraz jego zachowanie obrócił się i zniknął. Chociaż przyznaje-może to moja projekcja na tamto wydarzenie. Chciałbym nowym zyczyć sukcesów i odpowiednio dużo corocznego 'congiarium' dla akcjonariatu ale rynek coraz ciezszy, szanse na sukces coraz mniejsze. Ciezkie zadanie przed nimi. Zatem pozostaje życzyć wystarczająco dużo rozsądku by w odpowiednim momencie wyprzedzili kroki (nomen omen) tłuszczy i sami zrezygnowali z posady. Lepiej to wygląda w kontekście kariery.

@elektroniczne

Dobrze że przynajmniej On się ostał ,może coś zacznie dalej rosnąć , a nie tylko kiełkować

@spinacz biurowy

Warto dodać, że to już drugi raz w historii jakiś konkurent ratuje się ewakuacją po wstępnym rozpoznaniu sytuacji.

@Nikt ważny

Tak? Nie wiedziałem. Poprzednio to kiedy?

Roku pamiętnego 2017

@ania
@elektroniczne

A właśnie, skoro podobno wstawił się za swoimi kolegami, to dlaczego nie poszedł ich śladem i nie zrezygnował? Koryto?

XXX
@@ania

Wstawił za kolegami??? To żart? ??? Wszystkie zarzuty rady były natury ekonomicznej! Cytujac rade i to co wysyłali akcjonariuszom przed zebraniem "złe oderwane od rynku ceny, złe promocje, (usunięte przez administratora) kiepskie wskaźniki co do jednego" itd itp i kto został zwolniony? Prezes i Dyrektor Generalny!!! Moim zdaniem słusznie tyle że poniósł konsekwencje nie za swoje zaniedbania a za kolegę z zarządu który swoim stanowiskiem odpowiadał za finanse spółki!! To jego podpisu i akceptacji wymagały m.in ceny zakupow surowca, cenniki produktów , promocje, wycieczki etc a on dziwnym trafem jako jedyny z tej ekipy został!!! Nie słyszałem żeby w ciągu trzech lat alarmował rade czy akcjonariuszy bądź sprzeciwiał się działaniom kolegi od marketingu i sprzedaży odpowiedzialnego za utratę rynku i psucie marek !!!! Komedia bo są tacy którzy chodzą po firmie i głoszą ze musiał zostać bo kto by wypłaty podpisał :-)))) Wygląda to na jakiś dal bo logiki w tym nie ma..niestety!!!

@Bobek

Długo się nie ostał.

Paciorek
@spinacz biurowy

A to dopiero początek karuzeli kadrowej, aczkolwiek spektakularny.

telesforek
@XXX

Ktoś napisał: "To jego podpisu i akceptacji wymagały m.in ceny zakupow surowca, cenniki produktów , promocje, wycieczki etc a on dziwnym trafem jako jedyny z tej ekipy został!!! Nie słyszałem żeby w ciągu trzech lat alarmował rade czy akcjonariuszy bądź sprzeciwiał się działaniom kolegi od marketingu i sprzedaży odpowiedzialnego za utratę rynku i psucie marek !!!! " Podsumujmy: - 3 lata psucia marki i utraty rynku polegały na tym że udział Bielmaru w rynku i zyski rosły a wypracowana dywidenda wszystkim smakowała - przez 3 lata psucia marki i utraty rynku rada nadzorcza w samych superlatywach komentowała działania zarzadu Komedia to komentarz XXX. Co gorsza 16 osób go polubiło. Ale gdyby sie ktos zastanawiał dlaczego odchodzi to odpowiedz jest zawarta powyzej. Nie gra sie w szachy z gołebiami, zasraja szachownice i powywracaja pionki.

Akcjonariusz

Czy 2021 będzie zjazd wspólników ?Jeśli tak to na kiedy przymierza zarząd coś zorganizować

robol
@Akcjonariusz

Tak kiedyś będzie.

@Akcjonariusz

Należy zadzwonić do firmy i zapytać.

B...e
@Marek

Miło widzieć, jak się żrecie

Nickt001

Pytanie zbyt nieeleganckie, przepraszam i proszę administratora o usunięcie wpisu. Dziękuję

@flecistka
@Nickt001

Pytanie nieeleganckie - FAKT. I przede wszystkim napisanie "nie po polskiemu" ;))) Choć cenię niezwykle twórcze użycie w wypowiedzi metafor :))) A tak niewiele trzeba, żeby poznać odpowiedź. Wystarczy podejść do osób zainteresowanych i zapytać z "pierwszej ręki".

Judasz
@B...e

Karma wraca „Ktoś inny będzie się cieszył jak tobie się noga ... „ Pozdrawiam i oby nie.....

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Pracownicy

Kiedy jakieś podwyżki firmie bo od paru lat nic się nie zmienia a jak tak dalej będzie to starzy pracownicy odejdź na emeryturę a młodzi za te pieniądze pracować nie będą

Nickt001

Mało elegancka odpowiedź.

@flecistka

Szanowna @Ania, uściślając: sama umiejętność gry na flecie nie pozwala na uzyskanie podwyżki. Tutaj technika, ciężka praca i wiele godzin codziennych ćwiczeń są kluczowe do uzyskania założonego celu. Zatem wszystko przed Tobą @Ania. Powodzenia w nauce :)

Judasz
@@flecistka

Ty masz pewnie 4 dzieci dostajesz Jarkowe i Uważasz ze jesteś w klase średniej . Niestety muszę Cię zmartwić jesteś biedna umysłowo i Finansowo . pozdrawiam

Przewożnik

Co to za otyły facet z wąsem,ustawia kierownika pod siebie na finalnym..??u nas w firmie by to nie przeszlo

Witam P.T. Nowy Zarząd i P.T. Udziałowców i pytam grzecznie jaki ma(cie) pomysł na detal północnej Polski z rasistowską obwolutą Palmy z Murzynkiem, której to nazwy brzydził się nawet poprzedni zarząd. I jaki ma(cie) smak na "Mleczny smak" i masło podobno klarowane. Jako stary udziałowiec mam jeszcze jedną prośbę - proszę aby w Bielmarze powstał prawdziwy, profesjonalny dział marketingu. Bo na dziś to nie ma tam nikogo. Pomyślności Wielmożni Państwo Pozdrawiam Zbych

Murzynek

Halo, jesteśmy, zapraszamy :)

obiektywny

Mam do Was proste pytanie.Czy bierzecie pod uwagę,że w Polsce i na świecie od półtora roku jest pandemia?Po wpisach można sądzić,że w Bielmarze takiego zjawiska nie było i wszyscy są zdziwieni dotykającą ich "krzywdą".Opanujcie emocje i popatrzcie na innych,którzy ponieśli o wiele większe konsekwencje.

Glancus
@obiektywny

Do akcjonariatu to nie dociera. D'E'widenda ma być jak zawsze. Na marginesie,tak, akcjonariusze bielmaru jeszcze się nie nauczyli że mówi i pisze się dYwidenda. Dla nich to dewidenda. Reasumując, dewidenda mała więc trzeba znaleźć kozła ofiarnego. Znalazł się, zaciukali i teraz spokój do następnego razu. Bo przecież nic się nie zmieni. Rewolucji, która w Bielmarze jest potrzebna,nie przeprowadzi się za to co zostało z środków do podziału. Ewolucja to znowu jakiś olej bądź jakas margaryna pod kolejną nazwą. Jedyny stały plan to ten akcjonariuszy- dEwidenda.

ALA
@Glancus

Oczywiście punk widzenia zależy od punktu siedzenia...gdybyś był na emeryturze i dostawał grosze..to pewnie też byś chciał DEWIDENDE. Zawsze jak Ci się nie podoba , przy twoich kwalifikacjach na pewno znajdziesz lepsze stanowisko...na co czekasz. Przecież wszystko wiesz najlepiej..

@ALA

To zamiast się użerać, nie lepiej sprzedać budę w cholerę, póki coś warta jeszcze, skasować wedle udziału i pojechać na Seszele?

Neutralny 65
@obiektywny

O jakiej "krzywdzie" piszesz chyba naszej bo My pracownicy zwłaszcza produkcyjni pracowalismy cały Lockdown i tak Nam teraz udziałowcy sowicie za nasze zaangażowanie podziekowali !!! ale karma wraca niech o tym nie zapominają . Firma przeszła "prawie" suchą stopą przez ten okres , z tego co wiem to sprzedaż była na podobnym poziomie co przed Lockdownem a zyski tylko z Tarczy to skoro nie było zawirowań to dlaczego tylko My ponieslismy "straty" jako Ci którzy najbardziej byli zaangażowani. Mogli byc na tyle przyzwoici ze całą tarcze TRZEA BYŁO DAC PRACOWNIKOM BO ONI W TYM CZASIE PRACOWALI !!! Niech sobie udziałowcy wezmą to do serca że marnie opłacany pracownik to żadna perspetkywa na przyszłosc a w przyszłosci chcą mieć zyski, wiec pora na refleksje .

poznanick
@Nikt ważny

Oj tam oj tam. Zalożenie jest takie że teraz ze dEwidendy zyje emerytka, potem jej wnuczka i prawnuczki i jeszcze 3 pokolenia. U nas to i Salomon móglby zostac prezesem a i tak efektu by nie było.

poznanick
@Nikt ważny

Oj tam oj tam. Zalożenie jest takie że teraz ze z dEwidendy zyje emerytka, potem jej wnuczka i prawnuczki i jeszcze 3 pokolenia. U nas to i Salomon móglby zostac prezesem a i tak efektu by nie było.

@poznanick

Oczywiście....nie rozumiesz , że właścicielami zakładu są udziałowcy...a potem ich spadkobiercy. Pracując w naszej Firmie będziesz pracował na moje wnuki...oczywiście jako wolontariusz.

XXX
@Tomek

"Szacunek do pracowników i wdzięczność za ich ciężka prace" zwlaszcza w pandemii gdzie zaklad nie byl zamkniety i utrzymal pelne moce produkcyjne aż biją po oczach!!!! Fajnie się to musi czytać tym którzy rozważają aplikowanie i prace ...gratulacje za reklamę relacji pracodawca-pracownik !!!! Biały pan się odezwał...co rok przed zebraniem piszecie tutaj ośmieszajac własny zaklad i zebrzecie o wiadomość kiedy zebranie i czy będzie dywidenda. Boicie się zadzwonić do własnej firmy i zapytać rade czy zarząd ktorych sami zatrudniacie choć to akurat wasze święte prawo. Widać strach bądź miałki intelekt nie pozwalają:-)))!!!

@obiektywny

Czy mógłbyś wskazać, kogo dotknął kryzys? Bo w Bielsku tego nie widać wręcz przeciwnie ludzie muszą w niektórych zakładach pracować po 12 h. Masa zamówień.

Covid
@obiektywny

Bielmar w czasie pandemii zachował pełne zdolności produkcyjne I nigdy nie był zamknięty!!! To wstyd porównywać się do hoteli gastronomii czy branży fitnes! !! Jedyne czym firma została dotknięty to bezzasadnie wziętą dotacją co chyba wyszło na plus w związku z dyletanctwem osób odpowiedzialnych za dystrybucję ! O podwyżkach surowców czy energii proszę nie pisać bo te dotknęły w równym stopniu konkurencję która jednak potrafiła wygenerować zyski ...zalosne:-///

Znawca
@Gość

W niektórych zakładach są spore redukcje etatów znawco z bożej łaski Nie wiesz to nie zabieraj głosu

robol
@Znawca

Wejdź na OLX i zobacz jak szukają ludzi do pracy.

Ale jaja

Jak dowiecie się za jakiś czas czym w tej chwili zajmuje się nowy prezes Bielmar to padniecie że śmiechu. Kaszpirowski jeszcze żyje?

Rzepak 2
@Ale jaja

Chodowla jedwabników???

@ania
@Rzepak 2

Jedyne co skutecznie wyhodował przez te lata to tkankę tłuszczową

Gk

Jak tam konie z Janowa??

Łysy

Cały Zarząd i wszyscy kierownicy bez wyjątków powinni być zwolnieni bo nic nie robią tylko biorą pieniądze za darmo i wykorzystują pracowników żenada co oni zrobili z taka dobra firma zamknąć ich do więzienia

pytacz
@Łysy

a co wg Ciebie kierownicy zrobili? co takiego się stało? a może to Ty robisz coś nie tak?

Obiektywna z udziałami
@Łysy

Pewnie większość komentarzy wypisują tutaj sfrustrowani byli pracownicy bo nie chce mi się wierzyć że aktualny pracownik jest do tego zdolny. Głupota niektórych PRZERAŻA. W wielu firmach ludzie chodzą bez premii bądź mają obniżone wynagrodzenia są restrukturyzacje ze względu na to co się stało na świecie, wystarczy popatrzeć na giełdy podwyżki cen produktów surowców itd. Popytajcie znajomych co się dzieje w firmach chyba że na celu macie tylko podsycanie afer to ok rozumiem. Nie przystoi żeby tak grzeszyć i wybrzydzać. Pensja jest premia jest firma dziala a tu ciągle mało. Covid dopadł wszystkich nie pominął Bielmar. Pozdrawiam normalnych

Zdziwiony
@Obiektywna z udziałami

Ładnie napisane, lecz ciekawi mnie jedno czy takie podejście będą mieli udziałowcy na zebraniu? Czy ruszymy fundusz rezerwowy i nie będziemy przejmować się sytuacja na świecie? Bo dywidenda nam się należy. A pracownicy niech nie narzekają na brak premii świątecznej bo jak wyżej wspomniano sytuacja jest ciężka?

Hehhehe

Następny komentarz z argumentami jak nie masz nic do dodania sensownego to znaczy że ty masz pusty proste

koza
@Obiektywna z udziałami

Szanowna Pani...może czas zacząć się modlić o zdrowie....bo o rozum to już nie warto.

Qulpa
@koza

Koza ale wpis twoje argumenty zwaliły z nóg :))) Ale w sumie masz mózg jak koza więc nie można od ciebie niczego oczekiwać :)))

Zdziwiony
@Zdziwiony

No i jak wyszło to widac. Wicie rozumicie, sytuacja ciezka. A teraz idzcie juz idzcie bo dzielimy fundusz zapasowy.

@Zdziwiony

Hej, pracujesz w Bielmarze? Jak oceniasz atmosferę w pracy? Jak pracownicy dogadują się tu między sobą? Zdarzają się spięcia? :) Powiedz mi coś na ten temat, będę wdzięczny!

Ja chcialabym zapytać po co nam aż 5 członków rady nadzorczej? Zgodnie z przepisami wystarczą 3 osoby w RN. RN bardzo lubi wyliczać innym pensje wiec moze zaczeła by od siebie i przeliczyła oszczedności 5 członków versus 3 członków?

Rada mędrców ;)
@Anna

Marionetki ludzi którzy mają dużo udziałów a potrafią zmieniać pogodę takich jaj to nie widział świat. Adam rulez. Dobry psychiatra by się przydał. Spółdzielnia pracy chronionej, trzeba poprosić Morawieckiego o dotację z pfron.

@Anna

Warto było by się przyjrzeć też kierownikom,majstrom,.Ktorzy mają na głowie tylko odbicie karty przy wejściu i wyjściu do "pracy".Wypiciu paru kaw,posiedzeniu na internecie.No i ściganiu paru ludzi którzy mają coraz więcej pracy.Przez braki nowych pracowników.Przygladnijcie się im pensja.Wystarczylo by obciąć po kilkanaście stówek.Co w skali roku daje spora sumę.A nie szukać oszczędności na szarakach.Ktorzy od kilku lat nie mają podwyżki.

Majster
@Wojtek

Pewno znasz takiego wybitnego wokalistę jakim jest Sławomir, dedykuję Ci zatem jego najnowsze dzieło "Boli d*pa", gdyż jest dokładnie o takich jak Ty. Zamiast rozliczać innych, sprawdź czy sam nie siedzisz za maszyną i nie gapisz się w telefon, a w tym czasie produkują się braki. Teraz, ku mojej dzikiej radości, możesz się wyżywać na mojej opinii.

RN
@Anna

Tym bardziej że nie wydaje się (a przynajmniej mnie) by tych dwóch przedstawicieli płci męskiej grało tam jakąś konkretną rolę. Nie graja pierwszych skrzypiec, nie noszą spodni etc... ;) Może babiniec by wystarczył?

@Majster

No tak.Uderz w stół.A nożyce się odezwa.No ale co można usłyszeć i się spodziewac od kogoś,kto słucha slawomira.Moze nowy Prezes zrobi w końcu porządek.Z wami.Brac kasę to pierwsi.A (usunięte przez administratora) to raczej boli ciebie od siedzenia.

Postronny
@Wojtek

To jak to jest, wszyscy siedzą, jedni z nosem w internecie piją kawę, drudzy za maszyną grają na telefonie, to za co te podwyżki chcecie otrzymać? A Sławomir to prymityw, to fakt.

M
@Wojtek

I warto się też przyjrzeć,pracy w dziale przerobu nasion,w którym się obsługuje,w weekendy,wózek paletowy elektryczny, bez uprawnień UDT..

@M

Nie w tym zakładzie.I napewno na tym dziale nie inwestuje się w rozwój pracownika.Wszystko przestarzałe idzie bo idzie.A jak stanie to potem będą szukali winnych.Oczywiacie jak to przystało wśród robotników.

Dobroduszny

Szanowni Państwo. Jako dobra dusza chciałem osobom wchodzącym w skład udziałowców oraz rady nadzorczej życzyć dalszych sukcesów w niszczeniu naszego przedsiębiorstwa. Mając na uwadze trafnie podejmowane decyzje żywię nadzieje, ze Państwa brak kompetencji pozwoli nadal wyniszczać zakłady tak jak miało to miejsce do tej pory. Wtedy ktoś będzie mógł kupić firmę za 2,50 czyli tyle co kostka margaryny.

Obiektywny

Nie wiem z czego niektórzy tu się cieszą. To wszystko co się dzieje pokazało że Bielmar jest drugorzędną sprawą każdy dba o własny interes. Zmiany w zarządzie w obecnych czasach nie są dobrym rozwiązaniem ale pewnie za jakiś czas się o tym wszyscy przekonamy. Rada sobie odejdzie bo na kolejną kadencję nie będzie już wytłumaczenia żadnego, zarząd tak samo ale co z tego? Zostanie firma którą każdy chce wydoić i tego najbardziej szkoda. Wszyscy wszystko najlepiej wiedzą tylko dlaczego skoro rada i duzi udziałowcy są takimi wspaniałymi specjalistami nie wezmą się za zarządzenie tą firmą i przyniosą super zyski?

Laborantka
@Obiektywny

Cieszę się bardzo, że ten dzien wreszcie nastał. Długo czekałam, ale pycha zawsze kroczy przed upadkiem. Szkoda tylko, ze przez niego odeszło z firmy tyle osób, które były zżyte z firmą od dawna i ich brak już jest odczuwany. Tacy pracownicy jak….sami wiecie kogo się zwalnia jak nie ma sie samemu wiele do zaoferowania. Tych którzy mogą wskazać ze coś było zrobione źle. Tych którzy sie znają na robocie w tłuszczowych a nie w motoryzacji. Mogłabym tu listę długa wypisać, ale rodo jest. Czy było warto ?

Cycuś
@Laborantka

Obawiam się, że po ostatnim wybiciu szamba, spektakularnych odejść może nastąpić więcej, z uwagi na to, że co poniektórzy bezpodstawnie zszargali dobre imię postronnych osób, dla osiągnięcia przewagi w wojnie, którą sami rozpętali.

Glancus
@Laborantka

Najwyższy czas sprzedać ta firmę komuś kto ma na nią pomysł.

Postronne osoby
@Cycuś

O jakich ty piszesz postronnych osobach? O tych co zamiast pracować w ciągu swoich godzin pracy chodzili i robili propagandę? Ludzie zaczną odchodzić z firmy to fakt tylko co z tego, zmienią pracę a co z Bielmar?

Cycuś
@Postronne osoby

Mam na myśli osoby, którymi na podstawie wybiórczo przedstawionych informacji, fałszywie wytarto sobie mordy celem uzyskania przewagi. Co z Bielmarem? Gdy jedni odejdą na ich miejsce pojawią się inni, niektórzy twierdzą, że nawet lepsi, bo nie będą żerować na ich majątku tak jak obecni. Pytanie tylko czy Bielmar ma jeszcze na to czas?

@Laborantka

Pewnie, że było warto odleciał PTAK ,Szyszkownik kierownik kierowników....no i niezapomniana wiecznie nieszczęśliwa Mimoza,, Wielka- WSZECHWIEDZĄCA...no nie wiem jak nasza Firma sobie poradzi bez tej elity...

@Obiektywny

Nic dodać ,nic nie ująć odbicie działań z samej góry TKM (usunięte przez administratora) jestem wysoko i mam komin musze o to zadbać wbrew interesowi całej Spólki ,żeby tak było , byle do emerytury . Może Prezes PIÓRO to zauważy i zrobi z tym porządek !?

Szczesliwy

Wczoraj nareszcie stało się to na długo czekałem. Bielmar jako pierwszy w Polsce poddał się eutanazji. Teraz juz tylko będzie w dol, aż do śmierci. Najbardziej to mi się podobała Rada. Wojtek, przykrótki krawat, szerokie swiecace weselne spodnie, Rafałek, krotki rękaw i krawat. Nie wspomnę juz o dziewczynach. Wyglądały daleko od Instagrama... Ale to jest wizytówka końca Bielmaru

Rzepak
@Szczesliwy

Na pewno człowiek, któremu tak brutalnie przerwaliśmy karierę zawodową wyglądał idealnie. Żałosna to była treść wystąpienia p. Andrzeja a już kuriozum zaprezentowała Pani co to kolory wybiera. Mam nadzieję że ktoś zweryfikuje kompetencje osób, które na świeczniku znalazły się dzięki polityce tego człowieka. Od samego dołu po sekretariat...

Zazula
@Szczesliwy

Ta wypowiedź ,,były pracowniku,, .nie za dobrze o Tobie świadczy, to było zebranie...czy pokaz mody

Pokaz mody
@Zazula

Do pokazu mody daleko, modelki nie te. Nawet nie stały obok modelek.

@Szczesliwy

Co sądzisz o pracy w Bielmarze jeśli chodzi o atmosferę? Dobrze się tam ze sobą dogadujecie, macie jakieś wyjazdy integracyjne? Lubisz ludzi ze swojej pracy? :D

Paciorek
@Jarosław

Jarosławie, przeczytaj sobie kilkanaście lub kilkadziesiąt ostatnich postów na tym forum i o atmosferze w firmie dowiesz się wszystkiego.

Koniec Bielmar

I nastał koniec Bielmar przykre, że niewiedza wygrała... barany wygrały barany poniosą konsekwencje ☺️ a teraz wspomnicie moje słowa zakład nie przetrwa zbyt długo....

ELA
@Koniec Bielmar

Piszesz o sobie..

@Koniec Bielmar

Co roku po zebraniu, niezadowoleni wieszczą rychły upadek naszej Firmy....a Ona jak stała tak dalęj będzie funkcjonowała...tylko szyszki się zmienią....czy na lepsze...czy nie.. przyniesie odpowiedź czas. Obrażanie innych świadczy o samych rzucających kalumnie...

Rzepak

I jak tam... Żałoba ? Cudownie dzisiaj się to oglądało... Prawie się popłakał. Drodzy Państwo mam nadzieję że w końcu będzie normalnie.

Rzepak 2
@Rzepak

To fakt.Dobrze się stało.Zeby tylko nowi prezesi wyciągnęli z tego odpowiednie wnioski.No i przyjrzeli się tym stanowiskom .Stworzonych na siłę.I rozliczyli tych którzy biorą gruba kasę za nic robienie.

@Rzepak 2

To o czym piszesz to sedno dalszego istnienia tej firmy , zrobienie porządku , z kominami " jak w elektrociepłowni w siekierkach ". z kierownikami działów o 2-3 pracownikach, fikcyjnych stanowiskach typu (usunięte przez administratora) ale tylko do czasu odejścia na fajną emeryturę ,/przy takich kominach /.Pracownicy ,udziałowcy i wszyscy ludzie przychylni Firmie zmieńmy oblicze Bielmaru na lepsze eliminując wszystkie chwasty i szkodniki

Kawał Hu...
@Bobek

Właśnie przychylni udziałowcy i to w dodatku byli pracownicy przeglosowali (usunięte przez administratora) ,wypłatę dla ludzi którzy zapierda... cały rok 190 000 zł a pierwsza propozycja była 500 000zl takie małe cięcie o 60%.

Henryk
@Rzepak

Żebyś się nie zdziwił! Obserwuję ten cyrk z boku i wiadro pomyj będzie wylane już na następnym walnym na nowych prezesów, tu decydują udziałowcy którzy mają rozumy wielkości orzeszka włoskiego

Kaska
@Rzepak

Przez niego niejedna/niejeden płakał. Karma wraca.

Obojętny
@Kaska

Najbardziej płakała urażona duma RN, gdy wytknął jej marginalną niekompetencję - miał rację.

Kazek

Pozdrawiam ,mam nadzieję ,że spotkamy się na walnym .Może coś się zmieni...nie będzie kierowników dwóch ludzi, czy zweryfikuje się ilość ludzi pracujących w niektórych działach ..zbyt mały ,obsługi pięć osób....a na margarynowni nie ma kto pracować.

Zazula
@Kazek

Jakich pięciu...więcej...a sprzedaż ....

@Zazula

Są jakieś premie i dodatki w Bielmar czy sama podstawa? No i czy przyjmują też młodych bez doświadczenia? Daj znać, przyda mi się ta wiedza.

Kiks
@Jarosław

Jeżeli masz znajomości lubisz posunięcia i masz doświadczenie w B2B dlatego znasz FMCG to premię masz gwarantowaną

Covid

Kandydat ma znajomości,20 lat pracuje w B2B dlatego zna FMCG,prokurent który nim obecnie nie jest, ma kierunek działania dla każdego swojego posunięcia, ma werwe, pasjonat, aktywny słuchacz, biuro rachunkowe prowadzi, doradztwo dla firm, sprawia wrażenie osoby pozytywnie nastawionej do rzeczywistości, wygrał konkurs karotka, ma sukcesy, wysoki poziom samoregulacji, kandydat czuje się dobrze w pracy w której wymagana jest intuicja i wyobraźnia. 135% planu robi. Szkoda że niektórzy od ponad roku nie pracują. Boże widzisz a nie grzmisz

Hehe
@Covid

Szkoda że nie podali jakie to sukcesy :( A można nawet zrobić 500% planu jak się ma niski :)

Magda
@Covid

Może teraz ktoś wyciągnie wnioski że do zarządzania sprzedażą trzeba znać się na msrketingu i rozumieć wartość marki.

Dramat
@Magda

Chyba za dużo w tym wszystkim haseł "może" "wydaje się" "powinno być dobrze" a bełkot o marketingu można sobie darować zobaczymy jak ktoś pozna budżet jaki ma do dyspozycji i specyfikę firmy, może będzie lepiej a może nie. Od sierpnia czekamy na efekty i będziemy bacznie obserwować te dobre zmiany

Big milk
@Magda

Pani Magdo niestety znajomość silnej marki i marketingu nie wystarczy w dzisiejszych czasach ale w pani nadzieja bo pewnie jeździ pani po rynku zna dzisiejsze realia rozmawia pani z klientami zna ich potrzeby i oczywiście działania konkurencji są pani bliskie. Pozdrawiam

EXpert

Jak współpraca z bożą krówką????

EXper
@EXpert

zapytajcie przed zjazdem prezesa ze zdroju

Zostaw merytoryczną opinię o Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe?

Zobacz opinie na temat firmy Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 128.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 29 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe?

Kandydaci do pracy w Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe
2.4/5 Na podstawie 148 ocen.

Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe