Opinie o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polish Assembly Centre Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Polish Assembly Centre Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. w Poznań

Abcccx

Szkoda ,że dużo stałych pracowników, którzy mieli bardzo dobra wiedzę się sami zwolnili.

Ghgh
@Abcccx

Skoro im praca nie odpowiadała to się zwolnili. A to że ktoś pracuje 2,3, 4lata nie oznacza że ma większą wiedzę od tego który robi kilka miesięcy bo wszystkiego można się nauczyć.

@Abcccx

Szkoda ze cały czas istnieją agencje pracy i człowiek poświęca się dla firmy bez przyszłości czekanie na umowę przez Pac od trzech do osiemnastu miechów zależy kto ma jakie szczęście później 3 miesięczna z Pac lub wypad potem jak się uda to. Roczna i niewiadomo co dalej.. Albo człowiek sam rezygnuje bo już ma dosyć tej niepewności albo i tak go wyrzucaja prędzej czy później więc wcale się nie dziwię że dużo ludzi odchodzi jak jesteśmy tak. Traktowani

Anika

Wolę im w (usunięte przez administratora) Nie wchodzić i już się męczyć na agencji póki lepszej pracy nie znajdę ????ale zapewne są tacy co wchodzą i to głęboko

Klick
@Anika

Ostatnio dużo osób dostało umowy. Wszystko zależało od oceny i tego czy spełnia się oczekiwania, które są jasne. Jaki jest więc wniosek w przypadku tych którzy umów nie dostali....

@Klick

No tak oczekiwania nie chorować być na każde zawołanie niestety za choroby nikt nie może, a poza pracą jest też życie prywatne i rodzina, a nie żeby na nadgodzinach zostawać cały czas

Ewka

Oj tak nie którym to trzeba bardzo głęboko wchodzić... Bo jak nie to wypad już nawet po miesiącu!

@Ewka

Jestem ciekaw czy z plisow też ktoś wyleci

@Acdc

Z każdego działu pewnie ktoś wyleci...

Abxd
@Ewka

I jeszcze przy zwalnianiu wymyśla Ci taki śmieszny powód, że w sumie niewiadomo czy się śmiać czy płakać

Wolny
@Klick

Jest jeden taki na magazynie co głęboko wchodzi w d.

Klara
@Abxd

Bo oni inaczej nie umia z ludźmi rozmawiać. Tak samo jak grożą że inaczej będziemy rozmawiać jak nie przyjdzie się do pracy . Wogole z ust liderki takie coś nie powinno wyjść. Ich nie obchodzi nic.

@Klara

Bo ta firma I Ci liderzy (młode dziewczyny a zachowują się jak...) są po jednych pieniądzach zero szacunku dla pracownika

@Abxd

Skąd ja to znam... Ale każdy medal ma dwie strony...

@Ewka

Owszem niektóre pracownice są chamskie i pyskate ale takich nie zwalniają co dziwne

Inns
@Abcd

I na dodateki potrafią skarżyć jak w przedszkolu dzieci .

@Abcd

Jak byś umiala czarować i przy biurku stać non stop to ok

@Ewa

No właśnie nie każdy umie tak stać przy biurku czarowac i skarżyć inny potrafią być dojrzali I szanują ludzi

Ola
@Klick

Wniosek taki że się nie nadają do pracy.Pracuje tu kilka lat i nie trudno zauważyć że na pierwszym miejscu firma pozbywa się pracowników na których nie może liczyć.Nie chcą zostawać na nadgodzinach kiedy naprawdę jest taka potrzeba, urlop na rzadanie wykorzystany już w pierwszym miesiącu pracy i częste L4.

@Ola

Wniosek taki ze musisz wchodzić głęboko i być na każde zawołanie. Firma nie daje podstaw do tego żeby się starać większość ludzi pracuje u nas byleby przetrwać jakoś do następnej pracy

Lolik
@Ola

Urlop na żądanie jak już ????

Owszem są osoby, które biorą chorobowe jak chcą mieć wolne ale takie osoby dostały umowy z Pac więc widocznie zwolnili tych którzy liderom nie podpasowali

Ppp

Największy śmiech na sali to BHP, na produkcji przy stanowisku pracy nie można spożywać nic, a wodę można pić tylko przy dystrybutorach. Kiedy wychodzimy z pracy czy idziemy na przerwę widzimy jak inżynierowie na swoich biurkach mają ustawione napoje, nawet szklanki i nie raz coś jedzą, jak już wprowadzają zasady to dla wszystkich...

@Ppp

Niektórym wszystko wolno i jeść i pić i siedzieć w internecie, a Tobie nawet nie wolno odebrać telefonu nawet jeśli nie przerywasz przy tym pracy

Daria
@Ppp

A dział QUALITI, tam to sobie pojedzą. I liderka to z obiadem całym przychodzi.

Fhf
@Daria

W tej firmie delikatnie mówiąc jest bałagan na kółkach :D uciekać gdzie pieprz rośnie od tej firmy

Mela

Hejka Czy potrzebują ludzi do pracy może.?.

Ellop

Witam. Czy przyjmują do pracy?.

@Ellop

Na magazyn ale nie radzę tracić czasu i nerwów na tą firmę

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polish Assembly Centre Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista ds. Jakości ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

Firma nie chce tracić dobrych, cennych, doświadczonych pracowników, ale niestety nie jest w stanie zaoferować im tego na co zasługują, dokładają tylko zadań, obowiązków, oczekują wielu super pomysłów i usprawnień ale niestety nie idzie to w parze z wynagrodzeniem, ponieważ zarząd twierdzi że ludzi do pracy nie motywują pieniądze, a ja się z tym nie zgadzam ponieważ każdy zna swoją wartość i powinno to zostać docenione, dlatego też po wielu latach wielu pomysłach wprowadzonych w życie firmy, oraz ogromnej wiedzy na temat produkcji nie dostałam tego na co zasługuje więc rok temu pożegnałam się z tą firmą i nie żałuję, znam wiele fantastycznych i oddanych ludzi z pomysłami którzy również opuścili te firmę i dla nich wszystkich ogromne brawa, bo teraz firmą stawia na Ukrainę od której latami się broniła..... O czym to świadczy? Jak dla mnie o fatalnym zarządzie całej firmy........

Wolny

Pac to firma w której nie ma premi, wyzysk na ludziach, nie idźcie tam pracowac, teraz na święta zwalniają ludzi tylko lizusy zostają a dobrzy pracownicy odchodzą na magazynie brygadzista jest gość który niema o tym zielonego pojęcia - lizus, a jak mieli porządnego brygadzista to go zwolnili bo pan b. chciał podwyżkę i na niego kablowa masakra

@Wolny

Żaden z liderów nie ma zielonego pojęcia o tym co jest na jego dziale jakby na tydzień zamienili się z nami miejscami to by może zrozumieli

Remik
@Wolny

Jak nie ma premi? Na olx piszą że jest podstawą plus premia w ogłoszeniu. . Już nie rozumiem nic. Chyba że to nie to bo firma parapetów , dziwne. Pani na rozmowie coś innego mowi i co innego piszą. Hmmm

Byk
@Acdc

Przecież jest (usunięte przez administratora) lider który nawet trzy działy dostaje więc o co chodzi XD

Alek
@Byk

Działy produkcyjne? Które działy się łączą?

Byk
@Alek

Działy się nie łączą, tylko odpowiedzialność spada na jednego lidera za trzy działy właśnie. Jestem ciekaw jak długo pociągnie(usunięte przez administratora)

Tylma
@Byk

Czasem lider nie potrafi ogarnąć jednego działu a co dopiero 3 w tym Pacu coraz to gorzej widzę

WkoncuWolna

W tej firmie nie ma żadnej premii, atmosfera pracy beznadziejna, liderzy nie mają zielonego pojęcia o swoim dziale, a wymagają Ch.. Wie czego. O wolne musisz się prosić bo najchętniej wysyłali by Cię wtedy kiedy to im pasuje.liderka z jednego działu jest młoda, a wredna sluzbistka. Ogólnie na każdym dziale jak i na magazynie jest straszny Sajgon nikt nic nie wie i niepanimaju haha miesiąc jeszcze jakoś idzie wytrzymać w tej firmie dłużej już nie zostają tylko Ci co nie mają lepszych perspektyw.. Cieszę się że się uwolnilem nic dobrego tam nikogo nie czeka.. Ludzie z biur również uciekają, klienci też rezygnują więc chyba coś to znaczy.. Omijanie Pac z daleka już lepsza Biedronka

Byly

Nie polecam tej firmy a właściwie to kadry zarządzającej, obiecują a potem nie dotrzymują słowa co potwierdza ich brak kompetencji

@Byly

Od początku dużo obiecują mydla oczy a później jak człowiek niepotrzebny to go wyrzucaja

Wera
@Ha

Tak jest od początku tam. Byle na ich rzadanie był to jest ok. I po ramieniu klepanym za to byś był . Nie liczy się czy masz inne plany tylko pac się liczy zero życia prywatnego!!

@Wera

Nawet jak wykonujesz ich polecenia to i tak jak się liderce nie podlizesz to wylecisz, a jak ktoś choruje to jest najgorszy ale widać że nie rozumieją że każdy jest tylko człowiekiem i za chorobę nie możesz. Nikomu nie polecę tej firmy

Armagedon

Nie dość że pozwalniali ludzi, którzy już dość długo pracują to jeszcze elastycznym nie chcą premii świątecznej dać.. (usunięte przez administratora)

@Armagedon

Mnie w tym miesiącu zwolnili żeby nie płacić, takie fajne święta

@Armagedon

No widzicie prostych ludzi zwalniają A na nie których działach liderzy nic nierobia tylko grają hA ha to jest fajne

Emi
@Nuda

Bo niektórzy liderzy tylko do tego się nadają i myślą, że są niewiadomo kim.. Magia świąt w firmie PAC..

Byłem dzisiaj na "rozmowie o pracę". Pani rekrutująca usilnie i w końcu skutecznie starała się mnie znięchęcić do pracu w PAC. Najpierw czekałem 50min na rozmowe trwającą 5min, gdzie powiedziała mi, że jest to praca na 3zmiany za "najniższą krajową" i nie ma co liczyć na więcej i zaznaczyła, że jedyna podwyżka to od stycznia z ustawowym wzrostem płacy minimalnej. Po tych 5minutach zostałem wyproszony, bo Pani pilnie musiała odbyć inną rozmowę. Kazała mi poczekać 2minuty na stołówce pracowniczej, po 15minutach wyszedłem, sądzę że o mnie zapomniała.

Agha

Do czego to doszło.. Porażka jakaś

Ewka

Ciekawe która to Pani taka mądra była...

Anika

Nie ma pracy to wszystkich z agencji wyrzucaja przed świętami? Żałuję poświęconego czasu dla tej firmy ciekawe ilu jeszcze ludzi zwolnia

@Anika

Podobno większość ludzi z agencji ma polecieć tych co chcieli zostawić to dostali umowy

On

Obserwuje od dłuższego czasu to, co dzieje się na tym forum. Nie jestem pracownikiem Waszej firmy, ale szczerze nie zazdroszczę Wam. Jeśli rzeczywiście jest tak źle, to w jakim celu ludzie tam jeszcze pracują? Może nie jest aż tak tragicznie i tylko opinie frustratow widzimy na tym forum? Czy ktoś jest w stanie to wyjaśnić?

@On

Bo w dzisiejszych czasach w każdej firmie jest to samo.. Nie ma już szacunku do pracowników zwłaszcza Polaków liczy się Ukraina! Większość ludzi już się przyzwyczaiła, że jest tu bałagan i też na niektórych działach jest jedna zmiana wiec jak Panie maja dzieci to ta jedna zmiana je trzyma..

Haha

Projekt zrobiony no i z tej okazji nieroby z biura ida na kolację ???????? to jest docenianie pracownika w Pacu !!!

Xyz
@Haha

Taa będzie docenienie jutro liczenie kompo entow i siedzenie do 17 godziny aż łaskawie państwo z biura zejda a Ty dostaniesz 15zl brutto za nadgodziny

@Haha

Tak firma docenia pracowników że się zwalniają sami,,,

Nierob z biura
@Nuda

Skąd pomysł, ze biurowi poszli na kolacje za udany projekt? Jak poszli to może za swoje pieniądze. Poza tym nie tylko produkcja robi w nadgodzinach, bo biurowi tez.

Biuro

Ludzie w biurach również uciekają albo zachodzą w ciążę byleby jak najbardziej się odsunąć od tej firmy. Ciągła rotacja to jak ma być dobrze? Pani szefowa produkcji wymagania od nowych niby duże A tak naprawdę sama z siebie nic nie proponuje. W nosie ma pracowników.

Janusz
@Biuro

Dlaczego tak dużo osób rezygnuje z pracy? Jestem bardzo ciekawy warunków pracy.Będę wdzięczny za podzielenie się tymi informacjami.

Aaa
@Biuro

Serio uważasz, że jak ktoś chce ucieć z pracy to zachodzi w ciążę? Chyba każdy ma prawo planować założenie rodziny...

Eliza

Szykują się jakieś zwolnienia?

@Eliza

Chyba nie

Haha

A dziś w ramach premi za zrobiony cel miesieczny , UWAGA - cukierek !! ???????????????????? a dla liderki premia ???????????????? BRAWOO pani K...

Nen
@Haha

Tylko że lidera kupiła te cukierki z własnej kieszeni. Ludzie to małych rzeczy nie potrafią docenić.

@Nen

Dokładnie.. Mogłaby mieć gdzieś i nawet nie powiedzieć dziękuję.. Ale to. Zrobiła. To firma powinna zadbać o. Pracowników nie liderka

Niki
@Haha

To po co brałaś cukierka?? Skoro takie podziękowanie od niej Ci nie pasuje. Jeżeli Ci nie odpowiada praca czy liderka to zmień pracę albo dział.

kinia
@Nen

za premię kupuję te cukierki...

@kinia

Za premie czy nie, liczy się gest jak komuś to nie odpowiada niech po prostu nie bierze.. Kasia mogłaby zgarnąć premie nic nie mówić ale były słowa dziękuję i miły gest

Anka
@kinia

Skąd pomysł, ze liderzy maja w ogole jakiekolwiek premie?

@Anka

A nie ma? Tyle lat pracuję i wiem że są

Aga

nikt pracowników nie szanuje same zakazy rozkazy i wielkie wymagania a od siebie firma nic nie daje.. Smieciowe umowy goła pensja. Liderzy na dziale pliss i trendyi są strasznymi sluzbistami i ciężko się z nimi dogadać z czymkolwiek zero zrozumienia empatii i bycia po prostu człowiekiem. Atmosfera między pracownikami też nie jest za ciekawa. Odeszłam miesiąc temu i nie żałuję bo bym wykonczyla się psychicznie

Nana
@Aga

Ciekawe z którą służbistką pracowałeś M, M czy K? Bo wątpię że wszystkimi 3. Ciekawe która z nich jest wiekszą służbistką Aga?

Xyz
@Nana

Kasia na plissach jest w porządku i dobrze się z nią pracuje jako przełożona.Idzie się w każdej kwestii dogadać tylko trzeba chcieć normalnie porozmawiać a nie pisać złośliwe komentarze.Tez mi się wiele nie podoba w firmie Ale to nie jest wina liderek

@Xyz

Dzięki K na plisach się sytuacja poprawiła i AU nie ma takich tylow jak miało przez długi czas.. Jest dużo lepiej. Pozdrawiam

H&m
@Bbb

Brawo Kasiula, jestem z Ciebie dumna

Anita

Co się dzieje że zwalniają z niektórych działów osoby które się starają i są na każde zawołanie albo takie co pytają o podwyżkę Dziwne że plisuw jeszcze nie ruszyli ale pewnie do czasu. Pewnie pilaczkow Ukraina chcą zastąpić

Lala
@Anita

Nie wiem ale nagle niektórzy z miesięcznymi umowami dostali tygodniowe śmiech na sali

Biuro

Według teorii Pani dyrektor to dlatego że nie potrafią pogodzić się z nową polityką firmy...korpo..

@Biuro

Jaka to ta nowa polityka firmy? ciągle wszystko idzie w złym kierunku.. Dlaczego na niektórych działach nie ma pracy i pracownicy wiecznie są wysyłani na inne działy? Jak dla mnie to nauka innych działów nie jest mi do niczego potrzebna nie za takie umowy miesięczne i nie za takie pieniądze to jakaś kpina..

@Biuro

No.polityka nie rozumiem tego jak ktoś choruje to od razu idzie na rozmowę A później jest zwolniony ....

W PAC-u jest dyrektor, nie ma Pani dyrektor

@Haha

Lepiej być wysyłanym na inne działy niż być wysyłanym na przymusowy urlop.

@Ppp

No widzisz jedni woleli by przymusowy urlop niż przymusowe wysłanie na inny dział

Daga
@Nuda

No bo oni tylko żebyś na okrągło chodziła do pracy zero życia prywatnego jak Ukraina. Za chorobę nikt nie może. A wogole ludzi już nie mają. Bo ktoś przychodzi to odchodzi jak widzi te sztuczne uśmiechy. Ogólnie nie potrafią szanować pracownikow tylko zastraszanie i nic więcej.

@Daga

Niedługo zostanie sama Ukraina bo nawet bardziej im się to opłaca. Tania siła robocza.. A nas wykorzystują też za małe pieniądze i smieciowe umowy. Jak tylko znajdę inna pracę to uciekam bo tej pracy nie można traktować nawet na poważnie

@Haha

Taaaa, a jakby przyszli że na urlop bo nie ma pracy to by było oburzenie że zmuszani jesteśmy do urlopu....Ludziom nie dogodzisz.

@Ppp

Prawo wyboru.. Kto chce na urlop a kto chce niech się kształci na innych działach

@Haha

Masz rację. Ogólnie, że niby nie ma miejsca na żaden dział ale Ukrainę wszędzie wepchną... A co do umowy to powiedzą Ci w ostatni dzień że wypad i tyle... Gdzie niby pisze na umowie że tygodniowe wypowiedzenie? Ta firma to jest jakaś totalna kpina!

@Ewka

Jeśli jest koniec umowy to po prostu nie przedluzaja i nie ma wtedy tygodniowego okresu wypowiedzenia. Ludzi teraz pełno a pracy niestety bardzo mało albo zaczną nas zwalniać albo nie wiem co ale już mnie to wszystko przeraża

@Haha

Całkiem mozliwe ,że zaczna po kolei pozbywać się Polaczków :( u nich to wszystko mozliwe...

Nie dość że brakuje ludzi z logistyki na każdym dziale i panowie muszą robić za dwóch, to jeszcze ktoś z mózgiem wielkości orzeszka wymyślił zamianę z ludźmi z magazynu. Chaos i (usunięte przez administratora) na każdym dziale będzie teraz gratis. Pierwsza firma w Polsce gdzie pan logistyk od obsługi danego działu musi umieć też pięć innych działów i do tego jeszcze procesy na magazynie. Nie ma że nie potrafisz, masz umieć bo ich to nie obchodzi. A to wszystko za uwaga niewiele więcej jak najniższa krajowa. I się dziwią dlaczego ludzie nie chcą tu pracować...

Zostaw merytoryczną opinię o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Polish Assembly Centre Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polish Assembly Centre Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polish Assembly Centre Sp. z o.o.?

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 166 ocen.
  • Wiosenna 10
    63-100 Poznań
  • NIP: 2090000937 KRS: 0000297444

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.