Personnel Consulting M&M

Opinie o Personnel Consulting M&M

Fors

Firma handluje roletami i żaluzjami a teraz jeszcze wysyła ludzi do OTTO. Masło maślane. Poczytajcie opinie o OTTO w internecie, tylko w różnych źródłach bo tutaj na gowork OTTO za opłacony abonament usuwa te prawdziwe lecz niewygodne. Są filmy ze skandalicznych zakwaterowań. Brak stawki na umowie. Kary finansowe z byle powodu.

Zostaw opinię o Personnel Consulting M&M - Pelplin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Personnel Consulting M&M