Opinie o KUŚTRANS SP. Z O.O. w Wolbrom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie KUŚTRANS SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KUŚTRANS SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KUŚTRANS SP. Z O.O. w Wolbrom

Lulu

Nie polecam tej firmy z perspektywy kierowcy . Na rozmowie co innego i w rzeczywistości co innego

Mania

A faktycznie wyplata może się tu nie zgadzać? Taka sugestia niby w ostatnim komentarzu się pojawiła ale cos szczegółów już nie widzę. to tak dla pełnej jasności, co składa się na całość wynagrodzenia?

@TruckerDarek

Teraz tylko pytanie co na starcie takiego mogę zachęcać, że jednak co dwa tygodnie taki Kierowca mimo wszystko się trafi? Ze względu na co na początku przychodzą? I czy te spostrzeżenia nie mogą zostać wprost zgłoszone?

Mania

TruckerDarek Nowy wpis
@Mania

Praca w tej firmie nie jest zła , po za całą załogą która nie potrafi zorganizować normalnych rozładunków/zaladunków (spedytorzy) ciamajdy wiecznie usprawiedliwiają się że to nie ich wina . Powroty soboty późno wieczorami , szefostwo chce abyś wyjeżdżał najlepiej w niedzielę a wracał w z soboty na niedzielę . Pauzy skrócone , potrafia uwalić na weekend po za granicami Polski . A przypominam system to pon-piątek . Kasa jest różna raz zarobisz 7 raz około 9 ale ciągle przerzuty palet rozlicznie nie do końca jasne ponieważ nie płacą dniówki a od frachtu . Powiem tak nie jest źle ale brak szacunku do kierowców , ogromna rotacja kierowców czy chcesz tam pracować , zdecyduj sam ja nie na mawiam ani nie zniechęcam zastanów się sam . Powiem tyle że to co napisałem to jest prawda . Pozdrawiam mam nadzieję że któryś z biorą to przeczyta i może trochę zmienią podejście do pracowników , inaczej będą mieli co dwa tygodnie nowego kierowcę .. bezsens

Bartek Nowy wpis
@TruckerDarek

Tak to prawda co pisze kolega co chwilę inny kierowca zarobki od 7 do 9 tys.i traktowaie kierowców jak (usunięte przez administratora) i powrotu do domu nie wiadomo kiedy

Bartek Nowy wpis
@TruckerDarek

Tak to prawda co pisze kolega powroty nie wiadomo kiedy zarobki od frachtu .od 7 do 9 i traktowanie kierowców jak (usunięte przez administratora)

Lili

(usunięte przez administratora) A tak serio to nie polecam synek i kierownik t panowie są bardzo nie myli zwłaszcza jak się wypłata nie zgadza

qwerty

Macie aktualizacje stawek teraz od nowego roku? jeszcze w zeszłym ktoś tu napomknął o zarobkach do 12,000 zł. czy do dziś próg nie został przekroczony przez nikogo? Generalnie to widzę tez ze ludzie jakoś rozbieżnie o warunkach się opowiadają. Od czego to zatem zależne?

Driver

Na rozmowie wszystko ładnie pięknie płacone od dniówki i później mówione, że od wszystkiego zależy... Robota niby poukładana kółka bez systemu pracy od pn do pt zazwyczaj wychodzi, że zjedzasz w sobotę w nocy. Z tacho bywa, że musisz przewalić na zjazd 1h lub 2h Rzadko się zdarzało aby było na czas. Robota poukładana lecz za wymianę palet lub załadunek czy rozładunek jakiegoś dodatku nie otrzymałem nigdy. Co do wypłaty oczekuj tego, że dostajesz miss masz amfa fatima było i niema nie wiadomo jaka będzie... A jak się dochodzisz to nie wiadomo nic.. Gdyby płacą była inna było by dobrze a tak jeździj bo jeździj.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie KUŚTRANS SP. Z O.O.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii Wolbrom
Wolbrom
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Psycholog - Hospicjum Domowe - małopolska
Wolbrom
Tomasz Załęcki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Siloe

Hanna

dość mocne określenie z tego co widzę tu padło. tak w ramach doprecyzowania do to kogo konkretnie się ono odnosi i z jakich przyczyn zostało to napisane? jak Twoja praca tu wyglądała i co się stało, że odszedłeś?

@Hanna

Małe zarobki jak na pracę w międzynarodowym

@Adam

Małe to znaczy jakie? O jakich trasach konkretnie teraz piszesz, jak są rozplanowane? I co z pojazdami, jak można ocenić ich bieżący stan?

@Hanna

Około 7tys

@Adam

a za załadunek i rozładunek nie jesteś juz odpowiedzialny? jak wynikałoby z opisu oferty na stronie ale wolę się upewnić. z czego jeszcze mogą wynikać takie stawki? ciekawa jestem całej trasy w praktyce. a zarobki na spedycji wobec tego są znane? na stronie też jest oferta.

Kierowca
@Adam

Dziwne bo kierowcy w tej firmie jeżdżąc normalnie a nie ściemniając zarabiają od 8 tyś do nawet 12...

@Kierowca

Nie wiem co w waszym wydaniu chyba oznacza stwierdzenie, że ktoś jeździ normlanie… ale odnosząc się jeszcze do tych wskazanych widełek to od czego zależy te 4 tys różnicy? Możesz je proszę omówić?

jacekw

Firma jak i kadra zarządzająca bardzo kompetentna , gorzej z niektórymi Panami kierowcami , którzy nie bardzo sie przykładają do swoich obowiązków.

Lulu

Tak na marginesie jak wygląda teraz praca za kółkiem? Widziałem, że jeden kolega kierowca pisał o słabych zarobkach względem wykonywanej pracy. ciekawi mnie czy stawki są poniżej rynku i z tego wynika ta ocena czy może są jakieś dodatkowe czynności do wykonania? Nie mam zbyt dużego doświadczenia a kiedyś myślałem czy by się nie przyjąć

Doris

Nie raz zapłacą mniej o ile tak chcą? Co to oznacza? Możesz napisać jak to na umowie konkretnie wygląda jeśli tak jest? który zapis na to zezwala?

Czy KUŚTRANS SP. Z O.O. organizuje staże dla studentów?

Kierowca

Nie polecam tej firmy zarobki słabe w porównaniu do wykonywanej pracy. (usunięte przez administratora)

Gal

Odradzam pracę w tej firmie. Zarobki nieadekwatne do przepracowanych godzin.

@Gal

w jaki sposób nieadekwatne? płacone są dniówki tak ostatecznie? ile wynoszą? ktoś ostatnio pisał o kwocie 7 tys. faktycznie taka wychodzi? jest ona mówiona dopiero na rozmowie czy przed przyjściem na nią już mniej więcej wiesz za ile będziesz jeździł? sama rozmowa jak przebiega?

Czy w KUŚTRANS SP. Z O.O. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Tak ale odradzam tam pracę

Łucja
@Adam

A mógłbyś napisać dlaczego odradzasz? Fajnie jakbyś też kwotę jaką można zarobić podał. Mąż jest kierowcą, myślał właśnie o tej firmie żeby się zatrudnić

@Adam

Ciekawe czy mimo wszystko mąż tej Pani się zatrudnił. Ile na tym okresie próbnym się jeździ na tym zleceniu i co przy podpisywaniu już normalnej umowy? Kierowcy mogą podjąć się negocjacji stawki?

Romano

@Romano

Co napisałeś?

Jak szefostwo w KUŚTRANS SP. Z O.O.? Spoko traktują ludzi?

tomo

Podejście normalne.

Wiecie coś odnośnie sprawozdania odnośnie pracy. Czy ktoś z Was pracuje w firmie KUŚTRANS SP. Z O.O. w miejscowości Wolbrom, albo macie informacje o nowych ogłoszeniach pracy?

Tomasz

Witam, Tak są przyjęcia w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o KUŚTRANS SP. Z O.O. - Wolbrom

• Jak się pracuje w KUŚTRANS SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy KUŚTRANS SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

KUŚTRANS SP. Z O.O.