Z-dy Mechaniczno-Kuźnicze''WOSTAL''

Wolbrom

Opinie o Z-dy Mechaniczno-Kuźnicze''WOSTAL''

andiu

pewnie,jak sie naposzcza ludzi nawzajem,to ktos moze nagrac na tasme i w necie opoblikowac!

paweł

a pan KAROL na p-3 tez zna sie malo ,rodzine i sasiada i kolege robie brygadzistami i stawki im zawyza 0 ok 3-4 zł, a sąsiad jego to pijak,wyzywa sie na pracownikach nie swoich stosujac mobbing!z rodziny pam B z gołaczew brygadzista!

hard worker

Głupi pajac on i ta jego świta. trafi kosa na kamień

Szukasz pracy?

waldi

WITAM FIRMA WOSTAL [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] NAJNIŻSZA KRAJOWA KIEROWNIK ŁUKASZ J. STOSUJE MOBBING WOBEC PRACOWNIKÓW I NIE ZNA SIĘ NA NICZYM .WIELKI BRYGADZISTA WALDEMAR N.DONOSI NA PRACOWNIKÓW DO KIEROWNICTWA WAZELINIARZ I TYLE TRZEBA ICH WYMIENIĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!

obserwator

Firma pod nowym zarządem a zarządzana po staremu. Niekompetentni ludzie zarządzają działami. Łatwo zatrudniają kogoś nowego i równie łatwo takiego człowieka wywalą z pracy. Nie muszą to być fachowcy. Fachowiec żąda dobrej płacy i poszanowania. Brak zdrowej konkurencji zawodowej. Stanowiska zajmowane dożywotnio.

Firma bez przyszłości pod tym kierownictwem. Dziw bierze że jeszcze funkcjonuje na rynku.

Zostaw opinię o Z-dy Mechaniczno-Kuźnicze''WOSTAL'' - Wolbrom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z-dy Mechaniczno-Kuźnicze''WOSTAL''