Z-dy Mechaniczno-Kuźnicze''WOSTAL''

1.8 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Z-dy Mechaniczno-Kuźnicze''WOSTAL''

Pracodawca

@Antek

Solidni i wykwalifikowani pracownicy zawsze mile widziani w ZMK Wostal.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.
 Pytanie

Jaka jest kultura pracy w Z-dy Mechaniczno-Kuźnicze''WOSTAL''?

Pytanie
 Pytanie

Czy w Z-dy Mechaniczno-Kuźnicze''WOSTAL'' poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

W Wostalu jest premia regulaminowa, które wynosi od 30 do 40% podstawy i jest wypłacana miesięcznie wraz z wypłatą. Dodatkowo jest premia absencyjna, która była bardzo wysoka w tym roku (3000 zł) po równo dla wszystkich no i oczywiście świadczenia socjalne, na swieta wielkanocne, na Boże narodzenie i z tego co pamietam chyba wprowadzili na 1 maja dodatkowo.

Barbara
@Pracownik

To jest konkret, dzięki Ci. A tą absencyjną premię to płacą raz w roku całą kwotą, czy jakoś podzielona co miesiąc?

pracownik
Pracownik
@Barbara

Premia absencyjna wypłacana jest jednorazowo w grudniu za cały rok.

Zbigniew
@pracownik

Orientujesz się może ile wynosi podstawa, zwłaszcza na stanowiska, na które teraz są ogłoszenia, slusarz-spawacz i elektryk. Ja jestem elektrykiem, wszystkie uprawnienia, 16 lat w zawodzie. Jacy są koledzy z pracy i czy kierownictwo ma dobre podejście do pracownika? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Iwona
@pracownik

no to pięknie! a jak ktoś zacznie np w listopadzie to taka premia też go obejmie czy trzeba przepracować jakąś konkretną ilość miesięcy?

Pracownik
Pracownik
@Iwona

Premia jest wypłacana proporcjonalnie do ilości przepracowanych miesięcy. Ta ostatnia w wysokości 3000 zł była za brak absencji chorobowej przez rok.

Pracownik
Pracownik
@Zbigniew

Niestety jestem pracownikiem biurowym i nie znam stawek godzinowych. Z tego co się orientuję stawki sà różne w zależności od kwalifikacji i doświadczenia. Ponadto zawsze można chyba trochę negocjować. Do podstawy zawsze trzeba doliczyć premię procentową, bo ona wchodzi do wypłaty

Aneta
@Pracownik

Jakim cudem nie mieliście chorobowego przez rok? A to jak ktoś raz pójdzie na chorobowe to już nie dostaje nic z tej kasy, tak?

Pracownik
Pracownik
@Aneta

Normalnie, nie braliśmy zwolnienia lekarskiego przy przeziębieniu. Koledzy i koleżanki, którzy poważnie zachorowali brali zwolnienie, bo długa choroba tego wymagała. Oni nagrody nie dostali. Jak sama nazwa wskazuje, to jest nagroda za bezabsencyjność. Za wyniki w pracy pomimo choroby można dostać nagrodę od prezesa na wniosek kierownika, ale to już z innej puli nagród

Wujek Nowy wpis
Były pracownik
@Zbigniew

Dawno temu tam pracowałem. Wszyscy pomocni i mili. Czasem znalazł sie jakiś (usunięte przez administratora) ale to mały problem. Wtedy zarobki były cienkie.

Kazimierz

Na stronie pracodawcy pokazały się ogłoszenia rekrutacyjne. Szukają ślusarza-spawacza, ślusarza konstrukcyjnego i operatora obrabiarek CNC. Nie ma stawki ale podobno płacą atrakcyjnie. To ile można dostać na początek? Dla każdego co innego jest atrakcyjne.

Romek
Pracownik
@Kazimierz

Zależy co ustalisz ale tak.

Tomasz Nowy wpis
Kandydat
@Romek

A czy mnie przeszkola czy juz musze umiec programowac i ustawiać.

Krystyna Nowy wpis
@Tomasz

A chcesz od zera się nauczyć czy coś ogarniasz już? Może szybciej będzie, jak do firmy zadzwonisz. Daj znać, jak czegoś się dowiesz.

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Barbara

Po co przyjechać? Biorą tu do pracy kobiety? Jak tak, daj znaka, myślałam, że tylko mężczyzni :)

 Rozmowa kwalifikacyjna
Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Z-dy Mechaniczno-Kuźnicze''WOSTAL''. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Pracodawca

 Rekomendacja

Wostal Spółka z o.o. poszukuje pracowników Zakłady Mechaniczno-Kuźnicze „Wostal” Spółka z o.o. w Wolbromiu są producentem wyrobów i dostawcą usług dla wszystkich gałęzi przemysłu, ze szczególnym uwzględnieniem ponad 40-letniego doświadczenia w dostawach wyrobów do branży górniczej, budowlanej i transportu technologicznego. Profil naszej działalności jest wynikiem połączenia produkcji odkuwek oraz wytwarzania konstrukcji stalowych. Firma posiada 3 wydziały produkcyjne mieszczące się w dwóch lokalizacjach na terenie Wolbromia. Obecnie do naszego Zakładu poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Hartownik Wymagania:  Wykształcenie min. zawodowe.  Uprawnienia do obsługi suwnic  Znajomość obsługi komputera.  Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku obróbki cieplnej. Ogólny zakres obowiązków:  Obsługa pieców do obróbki cieplnej.  Nadzorowanie procesu obróbki cieplnej.  Monitorowanie urządzeń pomiarowych. Oferujemy: • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na podstawie umowy o pracę. • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z długoletnią tradycją na rynku. • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia. • Świadczenia socjalne. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywującego na adres : teresa.sikora@wostal.pl lub złożenie bezpośrednio w siedzibie Spółki w Wolbromiu przy ul. 1 Maja 29-37. Prosimy o dopisanie w aplikacji poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZMK Wostal Spółka z o.o. w Wolbromiu w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Antek

Spokój na forum to znak, że dobrze się pracuje? Może ktoś ma wiedzę czy potrzebujecie pracowników?

Pracodawca

@Antek

Solidni i wykwalifikowani pracownicy zawsze mile widziani w ZMK Wostal.

Administrator

Posiadasz bieżące informacje na temat wynagrodzenia w Z-dy Mechaniczno-Kuźnicze''WOSTAL''? Twoja opinia może być bardzo pomocna.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kazimierz

Czy Ty także jesteś pracownikiem firmy WOSTAL? Mógłbyś napisać bardziej rzeczowo o warunkach zatrudnienia i wynagrodzenia w firmie? Na stronie http://www.wostal.pl/ pracodawca szuka specjalisty do spraw handlu zagranicznego. Oferuje stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia, atrakcyjne wynagrodzenie i świadczenia socjalne. Watro zajrzeć na stronę firmy i zapoznać się z ofertą. Może kogoś zainteresuje?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Z-dy Mechaniczno-Kuźnicze''WOSTAL'' - Wolbrom

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Z-dy Mechaniczno-Kuźnicze''WOSTAL''?

    Zobacz opinie na temat firmy Z-dy Mechaniczno-Kuźnicze''WOSTAL'' tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Z-dy Mechaniczno-Kuźnicze''WOSTAL''
Przejdź do nowych opinii