Brooklyn Band

Skierniewice

Opinie o Brooklyn Band

Lukasz

Z zespołem Brooklyn Band zawarłem w marcu 2016 r. umowę ustną na pracę (począwszy od czerwca 2016 miałem grać na imprezach okolicznościowych). Niestety, zespół uniemożliwił mi prawidłowe przygotowanie się do pracy. Przystąpienie do zgranego, funkcjonującego już zespołu wymaga od muzyka przynajmniej kilku prób (repertuar to standardy popowe lat 70,80,90). Członkowie Brooklyn Band po 4 próbach odmówili dalszej współpracy, tłumacząc się niechęcią do prób i brakiem czasu. Ponieważ ich poprzedni muzyk był dostępny na sezon (miał odejść w momencie startu współpracy ze mną), stwierdzili, że jednak łatwiej im będzie grać przez kolejne miesiące z nim. Ja zostałem na przysłowiowym lodzie, bez pieniędzy, a ponieważ zarezerwowałem terminy dla Brooklyn Band, nie przyjmowałem innych propozycji. Podsumowując: nie polecam!

Zostaw opinię o Brooklyn Band - Skierniewice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brooklyn Band