Opinie o Beryl w Bełchatów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Beryl. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Beryl o rekrutacji.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beryl w Bełchatów

Patrycja

Witam wszystkie niezadowolone pracownice !! A raczej byłe pracownice ..!! Chciałam oznajmić,że pracuje w tej firmie od 17 listopada 2014 r . wraz z Panią Terenia !!! :) Dziwi mnie fakt ,że nie mamy takich problemów jakie wy opisujecie. Wypłata jest na czas , premie otrzymujemy - bo w przeciwienstwie do was my staramy sie trzymac scisle okreslonych norm , trzymamy sie zasad i ich nie łamiemy. Nie spozniamy sie do pracy i zamykamy zgodnie z planem zamkniecia galerii handlowej , dbamy o czystosc bizuterii jak i o ich ekspozycje ,a jezeli Wam sie nie chciało, bo ktos " nie wyspal się " albo 12 h to zbyt duzo ,zeby robic cos na stoisku to ja bardzo serdecznie wspolczuje .. Umowy dostaje na czas , nikt w firmie na nas nie krzyczy . Panie ,ktore są nad nami ,dotowaruja nas i kontroluja stan stoiska jak i nasza prace ani razu nie podniosly na nas głosu , zawsze tłumaczą jak poprawić ekspozycje lub dana rzecz ,zeby wyglądało to jak najlepiej za co i My : Ja i pani Terenia jestesmy dozgonnie wdzieczna ,bo mozemy jeszcze lepiej pracować i udoskonalić sie w tym co nas interesuje . Niemniej jednak jeżeli zatrudniacie sie by " odbębnić " swoje pare godzin w pracy nie wywiązujac sie z obowiązków,ktore Was obowiązują- obowiązywały to niestety ,ale w każdej innej pracy będziecie wystawiać złe opinie na swoich pracodawców,bo tak jak wy traktujecie pracodawców tak samo moga traktowac was . Jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie i nie wyobrażam sobie pracowac gdzie indziej. PANIE NIEZADOWOLONE !! POLECAM !!! Mniej gadania,czytania ,patrzenie w telefon czy tablet,a wiecej pracy :)

Mała Mi

Kiepska to... Jeśli pracowałaś tak dobrze jak używasz języka polskiego to chyba trzeba znowu podjąć naukę a nie pracę.

marJolka
@Mała Mi

żeś błysnęła........

LaLa52582
@Mała Mi

Pracowałam bardzo dobrze, i język polski też znam bardzo dobrze. Pasuje ? Tak to jest jak już nie ma się argumentów i nie ma się o co doczepić. A szkołę, to zapewniam mam ukończoną lepszą niż ty.

Rozalia K.

Założę się, że większość opini piszą osoby, które nie spełniły wymagań ze strony pracodawcy, bo jak wiadomo za siedzenie się nie płaci. Wchodząc do jakiegokolwiek sklepu potencjalny klient zwraca uwagę na estetykę sklepu i czystość towaru, a następnie na to czy pani/pan nazywana/y "sprzedawcą" raczy do nas podejść i obsłużyć, czy może woli czytać książki, rozmawiać z koleżanką albo zajmować się innymi pierdołami... I czy w ogóle jest w pobliżu... Narzekacie na pracodawcę a nie jesteście w stanie spełnić najprostrzych oczekiwań (widocznie Was przerosły). Może kiedyś założycie własną firmę, ale wątpię, że którakolwiek z Was podjęłaby się tego, bo najzwyczajniej w świecie nie macie o tym "zielonego pojęcia".

OLA
@Rozalia K.

Tak większość opinii piszą osoby które nie spełniały wymagań?????? (usunięte przez administratora)

Teresa

Na stoisku gdzie pracuje przewinęło się może z 8 sztuk tak wspaniałych pracownic jak te które tu wypisują swoje żale.Każda podpisywała weksel i żadna nie miała z tym problemów jak odeszła czy ją zwolniono.Więc chyba macie jakieś urojenia co do tych weksli.Czego tak naprawdę się boicie ?Wiem czego- P R A C Y. Współczuję każdemu pracodawcy i współpracownikom pracy z W A M I !!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam zadowolona pracownica firmy BERYL Teresa.

Ola

Druga strona medalu... Rozmawiałam z koleżanką, która pracowała w tej firmie i jeździła na punkty rozmieszczone po kraju i opowiadała jak dziewczyny nie dbają o stoiska - czasami zamiast wracać tego czy następnego dnia musiała zostać kilka dni, bo jedna z drugą przez 12 godzin (co drugi dzień, a nie codziennie) nie miała czasu poświęcić się trochę i wyczyścić biżuterię lub poukładać na półkach...ale to nie wszystko...spóźniały się do pracy i wychodziły wcześniej...zamieniały się, że chodziły do pracy po 3-4 dni i w ten sposób miały 3-4 dni wolne nie informując pracodawcy o grafiku... Natomiast, jak przyszło przyjść do pracy na dwa lub góra trzy dni z rzędu jako polecenie służbowe - to tłumaczyły się, że nie mogą tyle "stać" na siedząco bo są zmęczone... Nie pracowałam tam i nie wiem jak jest do końca...ale każdy kij ma dwa końce...

Alexa
@Ola

Ola mozesz powiedziec cos wiecej o pracy kierownika jezdzenia po punktach wlasnie aplikowalam chcialabym cos wiecej wiedziec dzieki

Aga
@Alexa

Alexa dostałaś tą pracę? A jakie warunki finansowe Ci zaproponowali?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Beryl, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czytając twój komentarz widać że jesteś mało rozgarnietą malolata. Nie rozumiem czemu wszystkie mądre jesteście tutaj w internecie gdzie jesteście anonimowe. Gdybyście pracowały a nie siedziały tylko w telefonach i internecie to pewnie nie byłoby takich problemów.

Teresa

Długo? czyli ile?A poza tym imiona piszemy z wielkiej litery.

Teresa

Od 2007 roku pracuje w Berylu i nie słyszałam żeby tam pracowała pani E.Od kiedy firma informuje pracownika ile osób zatrudnia ,jak się nazywają i w jakim mieście pracują.Dane pracowników są pod ochroną.No ale widać ,że Ty byłaś na wyższym stopniu wtajemniczenia niż inni.Po 10 miesiącach pracy w firmie.Jesteś porostu brylantowym pracownikiem. To ja wybrałam sobie pracę, a pracodawca wybrał mnie- chyba to był dobry wybór obu stron bo dalej współpracujemy. W żadnej pracy nie spotkałam się z tym by pracodawca nie wymagał,żądał i oczekiwał-tak jest wszędzie.Skoro masz inne poglądy co do pracy u innych załóż własną firmę. Potrafię przyznać się do błędów ,nie jestem nieomylna i nie jestem przecudownym pracownikiem jestem tylko człowiekiem.Ideały nie istnieją.Dlatego radzę czasami popatrzeć się w lustro i być szczerym przed samym sobą. Życzę Ci powodzenia z samą sobą-jedyną ,doskonałą i nieomylną.Teresa

Tola
@Teresa

No tak , znowu Teresa. Nie wiesz nie gadaj , w galerii w jednym z miast co chwila zmieniają się dziewczyny . A tak ogólnie to tutaj zawsze znajdzie się taka osoba co będzie pisać jak to jest super i tak dalej. Cała prawda jest w komentarzach i to co każdy powtarza jak jest w tej firmie i taka jest prawda nie zmieni tego (usunięte przez administratora)i jej opinia , bo ten co tam pracował wie jak tam jest.

Skoro istnieje to znaczy że jednak nie każdy ma takie problemy jak ty. Jeśli uczciwie się pracuje i stara się zapracować na swoją wypłatę to żadnych problemów nie ma. Gorzej jeśli ktoś ma duże wymagania a pracować się nie chce.

Nie wiem co za niestworzone historie opowiadacie ja pracuje w tej firmie od dłuższego czasu i nigdy nie miałam problemów, pieniądze zawsze na czas i z urlopem też nie było problemu.

Pozytywne są wystawiane przez mniemana Teresę rzenujace. Skąd te pozytywy mają się brać niby? ? Może Tereso wyjasnisz. Najpierw na początek w jakiej galerii, miejscu pracujesz to z pewnością większość z nas się przejedzie poznać Cię osobiście Tereso i te niby 9 lat pracy.

Teresa

Mój staż pracy w Berylu się nie zmienił,w sierpniu minie mi 9 lat pracy w tej firmie.Czytając te komentarze zastanawiam sie nad tym czy Administrator tej strony dodaje tylko złe komentarze A pozytywne znikają.Wszystkie dziewczyny które tu piszą zostały ponoć bardzo skrzywdzone przez firmę?Żądacie ode mnie pitów bym potwierdziła,że istnieję.OK.Pokażcie mi wasze świadectwa pracy,inwentaryzacje a wtedy może będę w stanie uwierzyć w wasza jakże rzetelną opinie o pracy w Berylu.Pozdrawiam Teresa

....

Śmieszy mnie fakt że nagle z lat doświadczenia z 9 przeszło na 3 lata imponujące.Tutaj nawet całego roku nikt nie przepracuje..Radzę wziąść się lepiej za ogarniecie swego syfu bo za niedługo brak będzie chętnych na stoiskach waszych pracować. Opinie same z siebie się nie wzięły.

AM

Czytam Wasze opinie i jem popcorn, takie emocjonujące te wpisy. Pracuje juz ponad 3 lata. Jak komuś sie nie chce pracować to i przeszkadzać będzie ze długopis pisze na niebiesko a nie na czarno. Może zastanówcie sie czy same zachowywałyście sie w porządku wobec firmy. W dzisiejszych czasach to pracownik sobie wybiera pracodawcę nie na odwrót. Weksel Wam nie odpowiada ? Dziwne, uczciwe osoby chyba nie powinna czuć niepokoju skoro nie maja złych zamiarów i rzetelnie i uczciwie wykonują swoją pracę. A praca nie jest zla, wystarczy troche wlasnej inicjatywy, bo chodzi o umiejętność organizowania czasu pracy. Jak przychodzi się z zamiarem odbębnienia tych kilku godzin i pójścia do domu to chyba mija się to z definicja pracy na caly etat. Siedzieć i blyszczec to kazda gwiazda potrafi. Powodzenia Wam życzę dziewczyny i nie pisze tego żeby Was obrazić, ale chyba wszystkie tak niepotrzebnie sie tu nakręcacie ze gdzies ten obiektywizm Wam umknął. A wiadomo, ze niemile opinie sie pisze szybko.

Jakie urlopy i jaka umowa o pracę? :D A co do Pani Teresy to radzę zmienić leki,bo w tej firmie już nikt nie pracuje ze stażem dłuższym niż 2 lata

Gosc

Umierze w p.Terese i jej okres pracy jak sie ujawni i pokaze pity i dokumenty potwierdzajace jej takie oddanie firmie. A ktos z was wie czy w tej firmie sa urlopy i jak one wygladaja jesli komus uda sie dostac umowe o prace?

Teresa

Wiem że wam to nie pasuje ale ja pracuje w firmie Beryl już 9 lat,na stoisku w galerii.Pozdrawiam serdecznie niezadowolone pracownice-zadowolona pracownica

Chodzi mi o Bełchatów.

Patrycja

Dziewczyny co za weksle? Po waszych opiniach chyba nawet nie składam tam cv.

kkk

Pani Teresa tam nie pracuje tylko podaja sie wlasciele chyba , ta pani teresa to jest naprawde smieszne bo nikt tM NIE PRACUJE TAKI

Xxx

Wiadomo kim jest Pani Teresa która nadal pracuje w Berylu....

Zostaw merytoryczną opinię o Beryl - Bełchatów

• Jak się pracuje w Beryl?

Zobacz opinie na temat firmy Beryl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Beryl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 3 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Beryl
3.1/5 Na podstawie 114 ocen.

Beryl