Albrecht JUNG GmbH

Lubelskie

Opinie o Albrecht JUNG GmbH

Karolina

@sansa w takich sytuacjach najlepiej od razu kontaktować się z pracodawcą, żeby zdobyć jak najszybszą odpowiedź i ewentualnie jeszcze się starać o posadę w Albrecht JUNG GmbH. A powiedz w końcu starałaś się o to stanowisko? Opowiedz jak się rozwiązała sytuacja.

sansa

czy Kierownik do spraw kluczowych klientów jest nadal u was w firmie nowy poszukiwany? znalazłam jakieś rekrutacja takie od was w internecie ale niestety nie ma daty więc wolę dla pewności zapytać cZY to jest aktualne

Zostaw opinię o Albrecht JUNG GmbH - Lubelskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Albrecht JUNG GmbH