VIP Gwarant

Lubelskie

Opinie o VIP Gwarant

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

@bolek, chodzi tutaj o to, żebyś wytłumaczył dlaczego tak jest. Osoby poszukujące pracy chciałyby usłyszeć argumenty, świadczące o tym dlaczego nie warto w VIP Gwarant pracować, albo dlaczego warto. Samo "unikajcie firmy", nie wnosi nic merytorycznego do dyskusji.

bolek

Ludzie ja pracuje w tej firmie a właściwie się zwalniam i mówię wam unikacie tej firmy

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

@qe, byłeś w końcu na rozmowie kwalifikacyjnej w VIP Gwarant? Jeżeli tak, to koniecznie podziel się z nami swoimi wrażeniami. Jak przebiegła rozmowa? Czy coś szczególnie Cię zaskoczyło? Czekamy na Wasze opinie.

Szukasz pracy?

qe
użytkownik zarejestrowany

Mnie to ciekawi jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na specjalistę ds. handlowych? Znam język niemiecki na dobrym poziomie, a skoro są odpowiednie szkolenia, a zarobki również są urozmaicone to się nie dziwię, że ich oferty pracy są teraz tak popualrne.

Zostaw opinię o VIP Gwarant - Lubelskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VIP Gwarant