Opinie o R+S solutions Holding AG w Fulda

3.2/5
Na podstawie 16 ocen.

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy R+S solutions Holding AG. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w R+S solutions Holding AG o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o R+S solutions Holding AG w Fulda

Coś się dzieje w przedsiębiorstwie R+S solutions Holding AG w mieście Fulda? Dajcie znać jeśli coś wiecie nowego! Szczególnie zapraszamy pracujących do podzielenia się opinią!

Tiktak Nowy wpis

Tak. Dalej kradną.. Uwaga na zlodziejska niemiecka firme! Mentalnosc nie zmienila sie od 1939!! (usunięte przez administratora)

MA

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Jedynie mogę z czystym sercem polecić omijanie szerokim łukiem tej firmy. Szkoda nerwów i straconego czasu.

Jolanta Nowy wpis
@MA

No ok, ale nie podałeś ani jednego powodu. Dlaczego ktoś miałby uwierzyć w takie frazesy kogoś, kto ewidentnie jest sfrustrowany?

Kleo Nowy wpis
@Jolanta

W każdym stwierdzeniu zawsze jest ziarno prawdy jak ktoś mówi w emocjach

Turbo Nowy wpis
@Jolanta

Bo to (usunięte przez administratora) Którzy nie płacą za wykonaną pracę! Typowa niemiecka przypadłość!

R+S solutions pracowałem i szczerze odradzam to miejsce oraz prace nawet dla wroga. R+S Group Rubsam Najbardziej niekompetentna firma z którą przyszło mi współpracować na terenie Niemiec. Piękny budynek w Fulda Fuldzie jak tu się nie nabrać miła obsługa przy podpisywaniu umów. R+S solutions i RUBSAM Listopad 15 2019 był w piątek i wypłaty nie ma na koncie jest już poniedziałek 18.Listopad.2019 i dalej nic nie ma na koncie.Jedyne pieniądze jakie wpłyneły po wszystkich swietych to zaliczka 80 euro,a prosiłem o 200 euro swoich zarobionych u was zaznaczam przed długim weekendem prosiłem i w bedąc w Polsce przez telefon oraz bym miał na powrót do was i bedąc w biurze rozmawiając z wami osobiście, bo nie odbieraliście telefonów gdy zaczoł sie temat o zaliczke więc postanowiłem odwiedzić Fulde R+S solutions RUBSAM i o 15:00 stanołem w drzwiach biurowych z zapytaniem:Dlaczego nie odbieracie telefonów ? to usłyszałem, że dopiero zaczeliście prace.ok ? o 15:00 ! W dzień przyjęcia się do Was przeszliśmy szkolenie które trwało może 3 godz.z Panem Aleksandrem z Rosji co miało w zamierzeniach tylko wykazać nasze umiejetności a my pracownicy zapłacimy prawnie za cały kurs zapewne, bo zabespieczyliście się prawnie. Prawnie, bo uprzednio z dwoma rekruterami Polskim i Rosyjskim przez kilka godzin podpisywaliśmy różnorakie umowy w jezyku niemieckim do 19:00 od 09:00 co podpisywaliśmy pewnie zabespieczenie przed tym, by nie zapłacić nam lub oskrobać wypłatę tak, by nic nie dostali. Arbeitsamt zajmie się wami i wydam pieniądze raz jeszcze, bo jak narazie to dołozylem do tego, by u was pracować,by was z nóg zwalić byście następnych ludzi nie oszukiwali w tej firmie która tylko żeruje na pracownikach.Od wypisywania samemu godzin pracy cetli poprzez wypisywanie diet na cetlach i wszystkich papierków kiedy wracasz do kraju które to cetle dajecie pracownikowi tuż po podpisaniu nie wiem czego tych umów informujecie, że do miejsca pracy i miejsca zamieszkania dojeżdżać powinnien komunikacją miejską po 100 km 200 km gdzie pracownik powinien płacić z własnej kieszeni zbierać bilety a wy to 15 dnia przy wypłacie wyrównacie kiedy się tak nie dzieje cetel wysłałem pocztą przez post bank w kopercie płace za znaczek jak kazaliście orginał na meilu dostaliście fotke orginału i nie wiem zaginął ? Tydzień czy dwa tygodnie pracy.Jezdzisz po Niemczech a z domu w ktorym mieszka do miejsca pracy chodzisz na pieszo po kilka kilometrów w wolnym czasie kiedy powinieneś odpoczywać jest to weeken i twój wolny czas, a Ty jedzisz pociągami i autobusami po niemczech Z narzędziami przy sobie metalową monterka i wiertarka wkrętarka plus własny bagaż jest co dzwigać.Teraz dostaje telefony od firmy gdzie są narzedzia które taszczyłem do was jak nie odbieraliście telefonów są u was i dobrze o tym wiecie nie mam zamiaru jechać do Fuldy z Polski podpisać liste zdanie sprzetu 850 km i rozwiazać umowe z wami znowu na własny koszt. Zrobie to przez Sąd i Urząd pracy.Wielki szach mnie tu spotkał nigdy nie miałem takich problemów nigdzie, czy to w kraju czy w Niemczech z pracą płacą i tym co tam się dzieje.Uprzedzam nie mozna pakować sie w takie (usunięte przez administratora) do tych firm RUBSAM i R S solution, bo zostaniecie tylko zadłużeni i poniesiecie koszta własne. Nie będe opisywał skromnych warunków mieszkalnych jakie firma podsówa po prostu odradzam kontakt. Nadal czekam od was RUBSAM na wypłate Szef przez telefon mnie zapewniał, że wszystko bedzie na czas jednak nic nie jest prawdą rozmowy mam nagrane i nie odpuszcze Arbeitsamt bedzie powiadomiony i założę wam sprawe w Sądzie Niemieckim oraz Polskim ku przestrodze innym jutro działam jeśli sie nie rozliczycie. Dziekuje za współprace!

Zostaw merytoryczną opinię o R+S solutions Holding AG - Fulda

• Jak się pracuje w R+S solutions Holding AG?

Zobacz opinie na temat firmy R+S solutions Holding AG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.