LeczyMed

Opinie o LeczyMed

Kasia

Aby więcej takich pracodawców. Domowa i miła atmosfera, zgrany zespół. Pensje na średnim poziomie, ale szefowa której można zazdrościć. Na rozmowę trzeba przyjść dobrze przygotowanym, bo to nie jest 5 minut pogadanki. Jak nie będzie chemii to najlepsze papiery nie gwarantują zatrudnienia.

Zostaw opinię o LeczyMed - Ząbki

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LeczyMed