Makro Cash & Carry Polska

Ząbki

Makro Cash & Carry Polska

Opinie o Makro Cash & Carry Polska

Miliard

Z takim podejściem do pracy to sądzę, że żadna firma nie będzie spełniała oczekiwać marudy.

Anonim

Stanowisko: kasjer-sprzedawca Przyjmowani głównie pracownicy: Ukraińcy, lokalna społeczność po znajomości, studenci po handlu, doświadczeni zawodowo sprzedawcy (5 lat) Opis: brak możliwości bycia pracownikiem halowym, umowy agencyjne Wynagrodzenie: 1900 zł/netto Godziny pracy: 8 + 2, 3 godziny dojazdu Szczegóły: Rzucają na glęboką wodę ludzi niedoświadczonych w handlu, jedni robią szybciej drudzy wolniej... Mogą być pewne niezgodności... Należy skanować dodatkowo towar z wózka, a nie tylko z taśmy (myślę, że najpierw powinno wykładać się towar na taśmę). Nie ma raczej podwyżek, a tym bardziej awansów. Wynagrodzenie z agencji na poziomie 1900 zł netto, jeśli przepracuje się 56-64 godzin (w tym 40 godzin szkolenia, mało prawdopodobne), obuwie odpłatne na zasadzie odliczenia od pensji, dojazdy lokalne, ztm (199) w szczycie porannym może nie przyjechać. Ocena: 3/6 Porównanie: Jestem bardzo zadowolony z pracy w Poczcie Polskiej S.A., a także Auchan z.o.o.. W PP SA jedynym mankamentem jaki zaobserwowałem są nieraz wydłużone godziny pracy (+1-2) oraz przestrzeganie kilku sztywnych procedur, poza tym praca bardzo dobra.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Makro Cash & Carry Polska ? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Ryszard

Już tak nie narzekajcie. Firma jest dobrym pracodawcą ale trzeba pracować i to tyle!!!

Mirosława

Witam, dzisiaj robiłam zakupy na firmę Scorise. Chcę serdecznie podziękować za bardzo miłą obsługę i uczynność ze strony personelu pomocniczego. Już przy wejściu pani uprzejmie sprawdziła w internecie, czy jest na stanie poszukiwany przeze mnie artykuł biurowy i poinformowała mnie, gdzie dokładnie go znajdę. Potem zaskoczyła mnie miło uczynność bez cienia irytacji /co niestety spotyka się w innych marketach/ ze strony jeszcze 3 pracowników z działu artykułów biurowych i chemicznych, poszli ze mną aż do konkretnych artykułów, których poszukiwałam /a hala jest ogromna i można się nachodzić, zanim się znajdzie konkretne rzeczy/. Wysoki pan specjalnie pofatygował się po miarkę, bym mogła wymierzyć to, co chciałam. Inny umówił się, że za kilka minut zniesie z wysokiej palety te kartony, które może mi zaoferować i przyniesie w konkretne miejsce, a ja, bym czasu nie traciła na czekanie na niego - mogłam kontynuować zakupy i wrócić w to miejsce, gdzie obiecał zostawić te kartony. Było mi bardzo przyjemnie robić dziś zakupy w Macro w Ząbkach, kupiłam wszystko, czego potrzebowałam i zajęło mi to bardzo mało czasu dzięki uprzejmości i uczynności w/w pracowników. Po raz pierwszy od wielu lat zaoszczędziłam wiele czasu i nerwów, które wcześniej towarzyszyły mi podczas robienia zakupów w marketach. Bardzo gorąco polecam tę placówkę Macro i przemiły personel!!!! DZIĘKUJĘ!!!!!

były

Jeżeli ktoś szuka pracy jako PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY niech lepiej unika tej firmy. Ludzie nad tobą są zupełnie bez pojęcia. Przygotowanie do pracy zerowe- masz samochód i jedz sprzedawaj- tak to wyglada. Uwaazaja pracownika za robola, zarobki śmiesznie niskie, zero podwyżek, ciągle dokładane obowiązki. Jestes hanlowcem, marketingowcem, informatykiem, ksiegowym, pracownikiem call center , magazynierem w jednym. Trenerzy tacy jak A.S to śmiech na sali, ktoś o posturze szczura bez charakteru, który ma tylko klapki na oczach i jedyne co widzi to wspaniałe MAKRO-konkurencja się nie liczy. Patrzą tylko jakby tu zrobic zebys nie dostał premii. Co byś nie robił zawsze jest ZA MAŁO, ZAWSZE MOZE BYC LEPIEJ. Szczerze odradzam.

Stary

Makro pozbyło się dostawców i zatrudniło firmę Food Distribution Service Sp. z o.o. jako podwykonawce . Ta proponuje całkiem ładne pieniądze , ale koordynatorzy makro wymuszają na dostawcach pracę po kilkanaście godzin na dobę w ramach podstawowej pensji więc podliczając godziny wychodzi totalna lipa . Koordynatorzy agresywni , bezczelni . Robota masakra . Klienci zamawiają bo mają darmowych tragarzy . Nie polecam . Nowi kierowcy podobno już uciekają . Panuje atmosfera buntu . Jazda na kartę kierowcy więc tylko czekać jak się zaczną kontrole i mandaty .

janusz

W dniu dzisiejszy kupowałem w makro ząbki pastę colgate na promocji kupujesz 3szt płacisz za 2szt.Przy kasie zapłaciłem jednak za 3 szt.Na moją uwagę że pasta jest w promocji kasjerka telefonicznie przywołała osobę która miała sprawę wyjaśnić.Pani ta powiedziała że tej promocji już nie ma i musiałem zapłacić za 3 szt.Poszedłem jeszcze raz na stoisko z pastami gdzie wielkimi literami było napisane że promocja trwa od05.07 do 17.07 2016r. Jak widać makro Ząbki w wyjątkowo perfidny sposób oszukuje swoich klijentów.

albowiem
@janusz 07.07.2016 23:48

W takiej sytuacji masz prawo do skasowania tego produktu po takiej cenie jaka widnieje na półce lub ekspozycji. To ze kierownik nie dopilnował by stare informacje nie zostały usuniete to juz nie Twój problem. Jesli natomiast kupowałes produkt który był w czasie trwania promocji i Ciebie ta promocja nie obieła - zapytałbym sie na czym polega ta promocja. Czy moze chodzi o paste o konkretnym działaniu lub mili litrach. To tak na przyszłość

aha

na jakim stanowisku jest tak fajnie ?

kamila

dobra firma chociaz wynagrodzenie takie sobie 1900 zł

aanna polepszek

super...czyli 1200 zł ?

Lukasz

Super!

kamzo

Mirek a jak zarobki u was na dziale bo rozważam podjęcie pracy u was.Prosiłbym o odpowiedz bo zalezy mi na rzetelności a nie chce wchodzic w[usunięte przez moderatora]

mirek

I z tym się zgodzę. Brak szczerości. Powód? Ludzie tam pracujący to jedna i ta sama klika. To znaczy wszyscy pochodzą w większości z tej samej okolicy lub miejscowości. Są prawie jak rodzina. Jak trzeba załatwią ciebie w 5min aby wsadzić swojego. Teraz zaczęli dobierać się do makro Bielany. Mnie osobiście nie przypadł do gustu dział mięso i wędliny. Panuje tam bałagan. higiena niby na wysokim poziomie ale jak się przypatrzmy to jest wiele nieścisłości. Nie polecam robienia zakupów jeśli chodzi o te artykuły w tej hali. Zresztą jak można co kol-wiek zdziałać jeżeli jeden drugiego kryje. Jest już lipiec a w chłodniach mają zalegający towar. Który wędruje z chłodni na mrożnię i na odwrót aby nikt ich nie przyłapał. A pracownicy się nie boją o tym mówić w sklepie.

red

Słowa kojarzące się z Makro cash & carry .solidna, , rozwojowa, stresująca, wyczerpująca Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...fantastyczni Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1200 zł Najbardziej podobało mi się w Makro cash & carry: ludzie z którymi miałem kontakt i nie któży klienci Najbardziej nie podobało mi się w Makro cash & carry: brak szczerości

Zostaw opinię o Makro Cash & Carry Polska - Ząbki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Makro Cash & Carry Polska