VDB

Opinie o VDB

byłam tam

Vdb masakra najgorsza firma jaką znam nie potrafią znaleźć ci jednej pracy tylko kilka w tygodniu codziennie idziesz do innej pracy albo dostajesz rezerwę i siedzisz w domu jak można nazwać to domem syf pokoje jak w szopie w zimę jak nie masz własnego ogrzewania to zamarzniesz babki w biurze nie wiem po co tam siedzą masz jakąś sprawę to jej odpowiedź "przekaże "i to pomoc z ich strony. 100e za spanie na tydz masakra nie polecam złodzieje i tyle

Zostaw opinię o VDB - Iława

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VDB