Opinie o Snebo Sp. z o.o. w Orchowo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Snebo Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Snebo Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Snebo Sp. z o.o. w Orchowo

ciekawy

Widziałem, że mają otwartych sporo projektów rekrutacyjnych - z czego to wynika?

Em
@ciekawy

Firma cały czas się rozrasta, więc muszą rekrutować

Lili
@ciekawy

Rekrutacja jest cały czas bo ludzie odchodzą po kilku dniach A czasami kilku godzinach pracy.

mateo

szybki załadunek towaru, jak dla mnie dobrze to wyglądało

KL
@mateo

potwierdzam również nie miałem żadnych problemów jeżeli chodzi o załadunek. Wszystko szybko i bez problemów.

Nina

Sama prawda,super że ma ktoś odwagę o tym pisać.Brawo

ben

Nie rozumiem niektórych opinii.. nie ma to nic wspólnego z firmą, którą znam od kilku dobrych miesięcy. To co mi mówili zrobili, to co na umowie jest respektowane, kasa się zgadza, wszystkie pytania i wątpliowści objaśnione na początku lub w trakcie tych kilku miesięcy. Ja tam nie mogę powiedzieć złego słowa.

Żal
@ben

Żal to czytac,chyba pracujesz w biurze ?Bo nam obiecano umowy o pracę jak na ogłoszeniu, a co tylko umowa zlecenie

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Byla

Sama prawda,(usunięte przez administratora).Tylko inwestuje w maszyny,naprawdę linia produkcyjną super,tylko dlaczego ludzi mają w (usunięte przez administratora)

iron

Moja opinia o Snebo: Na pewno nie można powiedzieć że ludzie nie są w porządku. Hala dobrze wentylowana, wiadomo że przy cebuli coś będzie czuć bo ciężko żeby wszystko było totalnie pozbawione zapachu ale przy innych tego typu zakładach to jak niebo i ziemia. Szczerze to w okolicy nie znalazłem niczego, gdzie mogłoby być lepiej, więc ja polecam.

AS
@iron

potwierdzam, mam dokładnie takie same odczucia... zapach nie jest wcale taki zły generalnie człowiek się szybko przyzwyczaja i nie ma z tym problemów

Nowa
@iron

Co ty piszesz już przed wejściem na halę smród odrzuca. A kobiety na produkcji nie mają czym oddychać i do tego ta chemia dolewana żeby cebula dłużej była świeża ????????????????????

Nowa

Witam,jak jest z tymi umowami?W ogłoszeniu pisze że daja umowę o pracę, ale z tego co wiem na produkcji jest zleceniowka.

AM

A jakieś opinie jeżeli chodzi o mechanika utrzymania ruchu? Widziałem, że obecnie rekrutują na portalach ogłoszeniowych i zastanawiam się czy się wysłać. Co dokładnie robicie?

Boras
@AM

a gdzie dokladnie widziales ogloszenie? Chetnie sie tez przyjrze

Firma Snebo Sp. z o.o. dodała ofertę pracy na stanowisko Kierowca. Warto składać swoje CV?

Alik

Jak dla mnie to warto, tym bardziej że ponoć nowe auta w drodze

@Alik

A jaką marką jeżdżą??

Mika
@Tomek

Jeżdżą DAFami, generalnie spoko flota

Simba

Jak dla mnie to jakaś masakara, miała być praca biurowa a podczas rozmowy dowiaduje się że szukają ludzi do pracy przy recepcji. W czasie rozmowy jesteś pytany czy przyjdziesz na jeden dzień próbny oraz jesteś poinformowany o tym że dni próbne zostaną wypłacone . (usunięte przez administratora)

Marian
@Simba

Czy 7200 brutto to jest max jaki można tu zarobić jako mechanik czy to tylko najniższa podstawa w tej firmie pytanie do mechaników

Lola

Wszyscy tutaj o hali a jak praca w biurze??

diego77
@Lola

podpinam sie pod pytanie

Szofer

Jak wygladaja zarobki jako kierowca? Jaki system i jakie kraje? Pozdrawiam serdecznie

Romulus

Mnie traktują uczciwie, to na co się umawialiśmy od miesięcy jest respektowane. Przede wszystkim ludzkie podejście, zawsze można się dogadać w razie pytań, wątpliwości lub problemów. Dotąd w naprawdę niewielu firmach spotkałem się z takim podejściem.

Jak wygląda ścieżka kariery w Snebo Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

To zależy na jakim stanowisku pracujesz, chyba tak jak wszędzie.. na jednym łatwiej na innym trudniej, ale jak jesteś dobry i masz predyspozycje to zawsze jest szansa na jakiś awans

@12

A po jakim czasie można się o niego starać? Bo ja należę do ambitnych osób i czasami wystarczy mi miesiąc by przeskoczyć wyżej stanowisko :)

SOL

od miesięcy współpraca układa się bezproblemowo, więc nie mogę narzekać

@SOL

To teraz przeczytaj sobie poniższy komentarz.... ciekawy, prawda? I do tego pełen szczegółów i konkretów, w przeciwieństwie do Twojego :)

Niezadowolony pracownik

(usunięte przez administratora) Pojechałam na jeden dzień próbny ,miałam wejść do biura podpisać dokumenty i dowiedzieć się szczegółów.Przyjechalam do pracy no i stoję...wysłali mnie na stołówkę.Przyszla Pani i powiedziała że musimy ściągnąć wszystkie wartościowe rzeczy i schować do szafek,których o dziwo brakuje i niestety dla mnie nie mają.Dopiero jak powiedziałam że nie zostawię w kurtce biżuterii i telelfonu to dali mi szafkę jakąś socjalna z fartuchami(usunięte przez administratora)niby ma być na umowę o pracę ale już od kobiet się dowiaduje że tu tylko umowa zlecenie ,kolejna porażka...,następnie dostaje białe buciki ale jeżeli je odbiorę i w ciągu trzech miesięcy zrezygnuje z pracy to muszę im oddać 430 zł za te buty albo odciągną z pensji,(usunięte przez administratora) transport był darmowy a jednak z Gniezna kilka stówek trzeba za niego płacić 440 zł o ile dobrze pamiętam .Jeżeli jest jakaś nieobecność w pracy to z tego co ma się zarobione odciągają 50 zł kary,i jeszcze kara za zrezygnowanie z pracy gdyby ktoś zwolnił się wcześniej niż okres próbny.( Wszystkie informacje uzyskałam od Pań które tam pracują) bo jak pytałam pani z bhp lub lidera zmiany to oni oczywiście nic nie wiedzieli.Dali mi fartuszek ,folie na buty ,nożyk ,podstawili do stołu i koniec (usunięte przez administratora).Dobrze że praca łatwa bo polegała na odcinaniu końcówek od cebuli,bo nawet zdania nie usłyszałam co mam robić tylko się rozejrzałam co kobiety wkoło wykonują.Komunikacja ograniczona bo większość to Ukrainki (usunięte przez administratora)Ja obliczając że na przykład po miesiącu bym odeszła to połowę pensji by zabrali.Dodam tylko że na stołówce zanim ktoś przyszedł siedziałam półtora godziny

Kkk
@Niezadowolony pracownik

W moim przypadku podobnie z tym że czekałem 3 godziny aż ktoś sie mną zainteresuje, buty faktycznie niby płatne 150zl czy jakoś tak. Jak zapytasz o umowę czyy stawkę to nikt nic nie wie. Pozytywne opinie i wpisy to chyba faktycznie ludzie z ich biura dodają. Czytajac pozytywne opinie łatwo dostrzec ten sam schemat i słownictwo. Ogólnie kiepska organizacja zatrudnienia, dzwonie i pytam o prace a w tle słyszę ironiczne ,, następny...". (usunięte przez administratora)

@Kkk

Masakra, ale profesjonalizm... Totalnie nie interesuje ich nowy pracownik, nikt się nawet nie kwapi żeby się taką osobą zająć. Współczuje wam, ale przynajmniej macie co wspominać :D

Kawul

Współpracuję z nimi od dobrych 5 miesięcy, póki co nic nie mogę zarzucić. Praca wszędzie jest na swój sposób wymagająca, jednak tutaj naprawdę w każdej kwestii można się dogadać. Kierownictwo i inny pracownicy w porządku.

OL
@Kawul

przede wszystkim w porównaniu do innych tego typu firm mają nowoczesny zakład i warunki pracy

Iker

Z przełożonymi można się dogadać??

bas
@Iker

O którym dziale mówisz? Ja na produkcji nie narzekam, wszystko do załatwienia i do dogrania

Baki
@bas

potwierdzam na produkcji jest spoko nie wiem jak w innych

@Baki

Czyli po prostu macie fajną ekipę, tak? Jeśli ludzie są spoko to naprawdę dużo daje, można spokojnie pracować.

al
@Katarzyna

tak, ekipa jest naprawdę fajna i zgrana. Chcesz się zatrudnić, czy dlaczego pytasz?

Janusz
@al

Ja chciałbym się zatrudnić i ciesze się że atmosfera jest tak fajna bo jednak w zagranej ekipie dużo lepiej się pracuje. Wiesz czy teraz przyjmują nowe osoby? Można aplikować?

olo

Pracowałam w lisnerze poznan ai tu to porównali prace przy cebuli wolniejsza oni maja szybsza produkcje poniewaz wytwarzaja spożywke

long

Mi praca odpowiada - mimo osób z różnych krajów atmosfera jest fajna, zreszta zawsze chciałem popracować w troche bardziej międzynarodowym środowisku. Podobno jest szansa wyjechać na jakis czas do pracy w Holandii do innego oddziału więc jestem ciekawy czy to będzie mozliwe i jak to będzie wyglądało.

Jakub
@long

Skąd info że można wyjechać? Ktoś od was już z tej możliwości skorzystał?

long
@Jakub

Ponoć w poprzednich latach ludzie z tego skorzystali i byli zadowoleni

Zofia
@long

To ciekawe, jak teraz w pandemię. Już dziś wprowadzili obostrzenia w przylotach, fakt że z Afryki,ale za miesiąc-dwa może być różnie. Myślicie, że będzie można jechać bezproblemowo do innego oddziału?

Zostaw merytoryczną opinię o Snebo Sp. z o.o. - Orchowo

• Jak się pracuje w Snebo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Snebo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Snebo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 22 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Snebo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Snebo Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Snebo Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 212 ocen.

Snebo Sp. z o.o.