Opinie o Snebo Sp. z o.o. w Orchowo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Snebo Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Snebo Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Snebo Sp. z o.o. w Orchowo

Mis

Bylem naprawde pozytywnie zaskoczony, wydawalo mi sie ze praca przy cebuli to bedzie jakas masakra a tutaj naprawde nowoczesny zaklad, dbaja o standardy. Polecam bo mozna sie pozytywnie zaskoczyc.

@Natka

Chodzi o to że miałem do czynienia z innymi zakładami produkcyjnymi w spożywce i tutaj raz, że praca dobrze zorganizowana, nowoczesne maszyny, dbają o czystość i standardy. Jak tu wszedłem i porównałem do tego gdzie wcześniej bywałem, to niebo a ziemia.

Była taka oferta jak Spedytor Krajowo-Międzynarodowy z doświadczeniem. No dobra, a czy już nie ma na 100% tego wakatu, ktoś potwierdzi? Bo oferty nie ma już… I ile tego doświadczenia firma potrzebuje?

Grazia
@F16

A pracujesz tam w ogóle? Bo ja się tak zastanawiam, czy tylko jako kierowca można tam pracować, czy może są inne opcje, np. jakaś praca biurowa. Po administracji tam coś znajdę? Na spedytora to raczej ciężko u mnie.

Kuga

Praca dla kierowców jest bardzo ok, jeżeli ktoś się zastanawia to polecam porozmawiać i spróbować. Dobrze traktują i można się normalnie dogadać.

Mateusz
@Kuga

Płacą od kółka czy stała, może dniowki mają?

Kuba

Czy potrzebują kierowców na podwójne obsady bo tak się zastanawiam od roku czy warto spróbować?

Shiba
@Kuba

szukają obecnie kierowców wejdź na olx albo na ich stronę internetową tam jest ich ogłoszenie..

eskimos
@Shiba

a jakieś więcej szczegóły podasz? jak wygląda robotą? czym jeździsz?

Roberto
@eskimos

Jeździ się dafami, było już gdzieś tam poniżej wspominane i z tego co widziałem ostatnio ich zestawy na trasie to nic się nie zmieniło. Co do szczegółów, bo wszedłem w oferte, to jeździsz z chłodnią głównie do Niemiec, Holandii, Belgii, Francji i Wielkiej Brytanii.

Maciejej Nowy wpis
@Roberto

warto chyba dodać że jeździsz z chłodnią. ale mogą do tego cie przeszkolić.

Majki

Na stanowiskach w biurze konieczna jest znajomość j. angielskiego?

Maciejej Nowy wpis
@Majki

zależy na jaką pracę masz robić, nie na każdym musisz znać język mimo, że firma międzynarodowa. w każdym razie jak znasz chociaż podstawy to na pewno nie zaszkodzi!

Klara

Chętnie dowiem sie od was czegoś o pracy kadrowej. Mam pytanie, jaka jest pensja na tym stanowisku? Jest tylko wpis, że dają bardzo dobre wynagrodzenie. Nie ma stawki, Ktoś wie, ile można zarobić od pierwszego dnia?

Riko Nowy wpis
@Klara

Kadrowe nigdy nie miały tam słabo płacone, a to ze względu że na wiosce jest ciężko znaleźć pracownika fizycznego, co dopiero wykształconego specjalistę. Bardziej na Twoim miejscu bym się zastanowił dlaczego w firmie jest tak potężna rotacja... :) Druga sprawa, jak tam pracowałem bardzo często było manko na wypłatach (ludzie dostawali po 500-1000zl za mało) oczywiście burzyli się, ale tak czy siak musieli grzecznie czekać na wyrównanie w kolejnym miesiącu, słowa przepraszam nikt nie usłyszał. Bardzo dużo komentarzy jest tu pousuwane (praktycznie wszystkie negatywne), ale niestety prawdziwe.

Riko Nowy wpis
@Riko

+ zastanów się dlaczego specjalistki razem z panią kierownik kadr robiły byki na tak trywialnych tematach????? (pani kierownik przyjeżdżała z Leszna bodajze) Może jest tam full zaległości do odkrecenia? ???? Jest tam także pewna pani która dostała się po znajomości przez męża, nie ma wykształcenia ani pojęcia totalnie związanego z tematami kadrowo płacowymi, być może z takimi ludźmi przyjdzie Ci pracować i robić robotę za nich :)

Pracujący

Firma wysyła na swój koszt na szkolenia? Bo piszą w ogłoszeniu na samodzielnego księgowego, o szkoleniach i podnoszeniu kwalifikacji zawodowych. Chętnie bym z tego korzystał, ciekawe więc, kto może z tego korzystać.

zubat
@Pracujący

Jak napisali tak w ogłoszeniu to myślę, że tak realnie w tym przypadku będzie. Ja poznałem ich od tej słownej strony, więc powinno to faktycznie obowiązywać.

Leszno
Liza

Widziałam na pracuj ofertę na księgową i w związku z tym mam pytanie, bo pracowałam na comarch optima. Czy 3 lata doświadczenia jako księgowa mi wystarczą?

zizu
@Liza

musisz podpytać przy rekrutacji ale jak ogarniasz program to moim zdaniem powinno być okej....

Wojtas

A jak ich biuro? Warunki dobre do pracy, wygląda schludnie? Widzę coś po zdjęciach, wygląda to obiecująco ale zastanawiam się jak w środku.

Adams
@Wojtas

Siedziba jest nowoczesna, więc warunki w biurze w środku jeżeli o to pytasz, bardzo dobre. Pytanie też co masz na myśli

star

np. w pracy na operatorze wózków są możliwe nadgodziny?

A wiesz moze, czy szukają teraz pracowników do pracy na wózkach? Przejrzałem internet i nie znalazłem w ogóle żadnego aktualnego ogłoszenia o pracę. Zastanawiam się czy jest możliwość podesłania im CV mimo braku trwającej aktualnie rekrutacji.

Kakarot

Czy ktoś może opisać jak krok po kroku wygląda proces rekrutacji u nich?

Gozi
@Kakarot

Ktoś już chyba tutaj pisał niżej. Zgłaszasz się normalnie na oferte przez portal, potem dzwonią i masz spotkanie. Raczej standard, ale atmosfera jest spoko, możesz podpytać o szczegóły. Mimo, że firma spora to rekrutacja przyjazna.

Lk
@Gozi

Potwierdzam rekrutacja bardzo w porządku, pytanie też na jakie stanowisko się wysłałeś bo to pewnie zależy jak wygląda ta rozmowa. Ale ogólne podejście do kandydata dobre.

@Lk

Dalej tak samo? Chce się tylko upewnić, mimo to i tak pewnie zaaplikuje na to stanowisko z kadram i płacami.

M.

Masz wyjaśnioną pracę i zademonstrowaną. Jak miałem pytania to raczej też problemu nikt nie robił tylko tłumaczył jak coś zrobić.

Firma się rozwija a jaką szanse na rozwój ma pracownik. Spotkałem się w sieci z ogłoszeniem dla Specjalisty ds. kadr i rozliczania czasu (usunięte przez administratora) i tam też wspomniano o rozwoju. Faktycznie pracownik może liczyć na jakieś kursy albo szkolenia zewnętrzne? Awanse też się zdarzają?

ron

Od ilu lat firma jest na rynku? W miarę nowa czy już długo?

@ron

Firma jest sporo lat na rynku, chyba jakoś ponad 40 więc sprawdzona i cały czas się trzyma i rozwija...

Kasai
@Hydron

Czyli rozumiem, że są tu też osoby, które przez lata pracują? jest opcja na wieloletnie zatrudnienie? Bo szukam obecnie wreszcie jakiejś stabilizacji.....

Potas

Rekrutacja in plus, przejrzysty i fajny proces i dobra rozmowa wstępna. Na ten moment to mogę powiedzieć.

@Potas

Na jakie stanowisko w ogóle aplikowałeś? Długo trwała ta rozmowa? Pamiętasz może przykładowe pytania, które Ci zadawali? Sam jestem przez złożeniem dokumentów i trochę się stresuję ;) Możesz jeszcze napisać krótko o tym całym procesie? Jak długo czeka się za odpowiedzią zwrotną?

piotr

Hej jak kolega wyżej nie odpowie to daj proszę znać jak Twoje odczucia. Chcialem na produkcje do nich isc, slyszalem ze spoko ale od kogos spoza kregu osob ktore znam chce sie jeszcze dowiedziec szczegulow

Rocco
@piotr

A na biurowe tak samo spoko? jestem ciekawy...

Indiana
@Rocco

Tak jest, rekrutacja też jest jasna i przejrzysta, dobra atomosfera i "normalne" pytania, bez zbędnego wymyślania. Dla mnie konkret, takie rozmowy lubię.

Jugi
@Indiana

To daj najwyżej znać jeżeli już byś u nich zaczął bo jestem ciekaw dalej co u nich będzie

kadry

Czy na kadrowego znajomość angielskiego u nich to jest wymóg konieczny?

Program

a pracują na Comarch Optima czy na innym programie, jeżeli ktoś tutaj kto zagląda posiada taką informację?

Tomito
@kadry

Angielski mile widziany, ale nie jest konieczny tyle wiem

@Tomito

Super, dzięki za info. A jak ja zna angielski na B1, to jest szansa, aby od firmy dostać dofinansowanie kursu językowego? I jak jest mile widziany, to znaczy, że czasami bywa potrzebny do pracy, napiszcie do czego konkretnie może być przydatny?

Robert

Nie polecam tej firmy. Za przerwy ci nie zapłacą za każdą sekundę jesteś rozliczony najniższa krajowa.

@Robert

Jak za każdą sekundę? Trzeba potem te sekundy odrabiać czy o czym Ty tu mówisz? Pisząc o przerwach, masz na myśli tu 15 minutowe przerwy na śniadanie czy jakieś wolne dni od pracy?

Udid

Masz kartę magnetyczna i jest to bardzo restrykcyjne

Skut

Jeżeli chodzi o prace w zakładzie jedna z najlepszych firm w regionie. Do warunków nie mogę się czepiać, praca z cebulą ale robią wszystko żeby było to jak najmniej uciążliwe dla człowieka.

Ale z czego wynika to sytuacja na hali? Znaczy, firma nie chce zamontować np. klimatyzacji? Albo jakiś wentylatorów? A może nie ma kasy na takie inwestycje(usunięte przez administratora)

Mis

xMarcin
@Mis

a jak z higieną? tj czy w zakładzie przestrzegają normy i faktycznie wygląda to tak dobrze jak na zdjęciach? Bo póki co zrobili na mnie dobre wrażenie, ale jednak trochę czasu w pracy się spędza..

si
@xMarcin

Wszystko przestrzegane, normy są wysokie, jeszcze czegoś podobnego nie widziałem normalnie standardy zachodnie

Miki
@si

Ktoś pisał chyba też o tym w komentarzu powyżej i tam dokładnie opisywali. Nie będę kopiował ale sam byłem ciekawy.

Natka
@Mis

A co Cię tak pozytywnego zaskoczyło w tej.firmie ? Pod jakim względem nowoczesny zaklad ? Ja osobiście nie polecam tego zakładu.

@Natka

milikao

Polecam szczególnie, że maja wiele fajnych akcji pracowniczych. Np. dla najmłodszych od pracowników były w tym roku paczki od mikołaja. Oprócz tego wiele różnych akcji dla pracowników w ciągu roku. Sama atmosfera też jest oks.

@milikao

Ej, ale co to za paczki? Dla najmłodszych w sensie to była akcja charytatywna, że pracownicy zrobili paczki dla biednych? Czy chodzi o paczki dla dzieci pracowników od firmy? Dość to niejasne. A są jakieś akcje, premiowe, jak firma ma lepszy zysk i jest nadwyżka w budżecie firmy, to firma dzieli się kasą z pracownikami?

To mam rozumieć, że nie ma w firmie jakichkolwiek premii czy bonusów? Zwłaszcza dziwi mnie to w kontekście pracy na produkcji, gdzie jednak często dostaje się premie za wyrabianie norm, frekwencje itp. Czegoś takiego też nie ma? To ile sama podstawa płacy wynosi? Piszesz, że rotacja ogromna, to głównie przez te warunki finansowe czy coś jeszcze się teraz dzieje w firmie?

Loraks

Czy jak już mają jakieś ogł na kierowce to praca tylko międzynaród czy samo PL?

Martinek
@Loraks

Latasz po europie, zerknij tam niżej w komentarzach pisali w jakich dokładnie krajach jak masz jakieś swoje wymagania.

Na kierownika zmiany trzeba mieć duże wcześniejsze doświadczenie?

Obiwan
@Kandydat

w ogłoszeniu piszą że koło roku na jakiś kierowniczych czy mistrzowskich na produkcji, więc coś tam trzeba mieć

Stasiu

Wszystkim potencjalnym kandydata na kierownika zmiany życzliwie odradzam Wynagrodzenie to jakaś kpina, praca 6 dni w tygodniu, warunki spartańskie, lokalizacją w lesie.

Pytanie w sprawie pracy kierownika zmiany z zamieszczonej oferty tu w serwisie, może ktoś będzie wiedział. To bardzo ważne, bo mam złe doświadczenia z pracą w firmach, w których jest wysoka rotacja. Czy tam ten zespół jest w miarę stały czy ludzie się często zmieniają ? Z góry dziękuję za szczere odpowiedzi.

Ostatni kierownik był około roku. Rotacja jest spora.

Czy pracownicy w Snebo Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

multi

Ale o co dokładnie pytasz? Na produkcji czy gdzie? Mogę powiedzieć o produkcji i tam jest wporządku przynajmniej w mojej ocenie. Kulturka.

QWERTY
@multi

Co to znaczy ze kulturka? :D no chyba o produkcje ktoś pytał, bo oferta właśnie wisi. Ja i tak od nowego roku mogę dopiero przyjść, wiec pytanko czy jak teraz się zgłoszę i mnie przyjmą to mogę dopiero po miesiącu zacząć? będzie wtedy ktoś potrzebny?

Majkel
@QWERTY

A to ciężko powiedzieć, w takich sprawach pytaj zawsze przy rekrutacji bo na produkcji takiej wiedzy nie mamy dokładnej. A co do kulturlki to chyba chodzi między pracownikami, tak za siebie moge powiedzieć przynajmniej.

Zostaw merytoryczną opinię o Snebo Sp. z o.o. - Orchowo

• Jak się pracuje w Snebo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Snebo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Snebo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 21 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Snebo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Snebo Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Snebo Sp. z o.o.

Snebo Sp. z o.o.