ciekawy
Kandydat

A jak z kierowcami? Na FB wstawili ostatnio posta z rekrutacją. Zanim wyślę CV chciałbym wiedzieć jak to wygląda w Snebo.

maciej
Kandydat

Widziałem, że poszukują operatorów wózków widłowych. Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda praca i sama atmosfera? Pozdrawiam!

magazyn
@maciej

co do atmosfery, to przynajmniej z mojego punktu widzenia pracują tu naprawdę fajni ludzie. Zawsze mozna pogadać i nawet pomogą, co niestety w wiekszości zakładów w których pracowałem wcześniej się nie zdarzało

PRACOWNIK Nowy wpis
@magazyn

Zgadzam się, nawet po krótkim czasie jak tu pracuje mam takie same doswiadczenia. Zobaczymy co będzie dalej.

Angielski Nowy wpis
Kandydat

Czy w ramach pracy biurowej, trzeba koniecznie mówić dobrze po angielsku? Wolę dopytać zanim aplikuję.

lelum Nowy wpis
@Angielski

zależy na jakie stanowisko chcesz aplikować, ale na większości tak. Snebo jest międzynarodową firmą, więc znajomość angielskiego na pewno nie zaszkodzi.

lelum Nowy wpis
@Angielski

napisz na jakie stanowisko chcesz aplikować to może będę w stanie Ci pomóc.

Dim
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.
Kandydat

A możecie coś powiedzieć o pracy jako pełnomocnik ds. jakości? Angielski faktycznie musi być na dobrym poziomie, czy wystarczy komunikatywnie?

K

Ze swojej strony muszę naprawdę polecić, realnie dbają o pracownika poza tym cały czas starają się wprowadzać nowe udogodnienia dla pracowników.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ciekawy

AD
@ciekawy

Pytanie, co dokładnie chciałbyś wiedzieć. Praca na chłodni i co ważne weekendy w domu. Generalnie jestem zadowolony - pensja jest na czas, warunki pracy naprawdę okej.

Wojciech
@AD

To super, że pensja jest na czas. To dobra informacja dla osób, które szukają miejsca stabilnego, gdzie nie trzeba tygodniami czekać na pieniądze. Teraz skoro trafiłem do tego wątku i zauważyłem Twoją odpowiedź to pozwolę sobie zapytać o wysokość wynagrodzenia w tym miejscu pracy. Zdradzisz mi to?

hmmm
@ciekawy

Cały czas szukają do podwójnej obsady. Robota całkiem dobra, tabor ok, ludzie ok. Szeryfy mniej ok. Szczególnie Anna....

Mario
@hmmm

Ja tam miałem dobre doświadczenia z szeryfami, wręcz powiem że patrząc na wcześniejsze firmy, w których dane mi było jeździć tutaj jest naprawdę okej

Iga
Kandydat

Widziałem, że szukają osób do rekrutacji. Jakieś opinie dot. pracy w samym biurze?

B
@Iga

według mnie naprawdę dobra atmosfera! Samo biuro też jest nowoczesne, nie mam się do czego przyczepić.

Ciekawy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.
Kandydat

Widziałem na pracuj.pl że szukają spedytora. Wiecie coś o zarobkach bo jak zwykle nie są podane? Mają tam jakieś takie informacje o pracodawcy jak się wejdzie ale chyba niespecjalnie to uzupełnili i mało się dowiedziałem.

zainteresowany

Tak cicho zrobiło się na forum, czy jest powód tej sytuacji? Warto składać cv?

M
@zainteresowany

Moim zdaniem tak, każdy wyrabia swoje zdanie ale ze swojej strony polecam!

Jakie narzędzia pracy zapewnia Snebo Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Pracuś
@Pytanie

Zależy na jakim stanowisku.

Cebulowy
@Pytanie

Na to nie licz, że dostaniesz auto służbowe, chyba, że chcesz pracować jako busista. I nie mieć czasu na sen. Wracasz około 24 i wstajesz około 4 rano albo nawet wcześniej. Auto służbowe śmierdzące cebulką. ????????????

Ciekawy

Widzę, że na pracuj.pl jest ogłoszenie na stanowisko brygadzisty produkcji. Ktoś coś może powiedzieć o pracy w tej firmie? Polecacie? Jak zarobki?

Trybik w maszynie
@Ciekawy

Nie polecam pracy w tej firmie. Jeżeli chcesz nabawić się rozedmy płuc od fetoru i braku tlenu to praca jak najbardziej jest odpowiednia. Ja tam wytrzymałem jeden dzień . Powinni chyba płacić szkodliwe .. Żal patrzeć na tych ludzi co tam pracują. Zapuchnieci od stężenia gazu cebulowego nie do opisania smrod cebuli na jednej z hal brak wentylacji ... Ludzie miejcie szacunek dla samych siebie szanujcie siebie i swoje zdrowie. Bo tam napewno je stracicie. W ogłoszeniu pisali nowoczesny zakład a ludzie się duszą. . Pracy na tych terenach i w okolicach brak, brak innych zakładów i jeżeli ktoś tam pracuje to poprostu nie ma innej alternatywy. Zarobki zbyt niskie jak na ten rodzaj pracy.

Widzę, że nie ma tu sprawozdań odnośnie firmy Snebo Sp. z o.o. w mieście Orchowo. Wiecie co się tam dzieje? Czekamy na aktualne opinie od zatrudnionych.

Zostaw merytoryczną opinię o Snebo Sp. z o.o. - Orchowo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Snebo Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 14 ocen.
Snebo Sp. z o.o.