Opinie o Snebo Sp. z o.o. w Orchowo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Snebo Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Snebo Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Snebo Sp. z o.o. w Orchowo

woody

Generalnie polecam, dobry kontakt z szefostwem, firma sie dynamicznie rozwija. Jezeli sie zastanawiasz czy przeslac CV to polecam sprobowac

miki
@woody

a o jaki stanowisku dokładnie mówisz?

woody
@miki

Sorry ale dopiero wszedlem tutaj ponownie, żeby zobaczyc czy ktoś mi odpisal. Mialem na mysli produkcje.

Klara

Jak wygląda praca na produkcji? Ciężko jest? I czy zarobki są okej w porównaniu z wykonywaną pracą?

algo
@Klara

Praca powiedziałabym standardowa, więc nic cięższego niż można spodziewać się na produkcji. Naprawde bywało u mnie dużo gorzej jeżeli chodzi np. o inne zakłady

Mikołaj

Był tu komentarz jakiś czas temu z pytaniem, czy poszukują kierowców. Czy to dalej aktualne?

kola
@Mikołaj

Dalej aktualne, widziałem ogłoszenie i słyszałem w firmie, że poszukują.

Atu
@kola

Jeżeli jeszcze szukają to aplikuj ponoć jest ok

B

Ja tam jestem zadowolony z pracy, wiedziałem że piszę się na pracę przy cebuli ale tak jak już wspominali niektórzy poprzednicy myślałem, że zapach będzie gorszy a tutaj miła niespodzianka.

Oli
@B

Masz na myśli produkcję tak?

B
@Oli

Dokładnie tak, piszę o pracy na produkcji

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej w Snebo Sp. z o.o. na stanowisko Kontroler Finansowy? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

inna

na kontrolera nie ale na produkcje i jestem po rozmowie zadowolony zobaczymy jak bedzie dalej i czy mnie finalnie wezma

Pp

Dobrze widziałem, że rekrutują na kierownika zmiany?

@Pp

tak widziałem na różnych portalach ogłoszenie. A co chcesz aplikować? Jak będziesz po rozmowie to daj znać jak to wyglądało.

Pp
@78

No właśnie cały czas myślę ale chyba aplikuję. Dam znać po jakie mam wrażenia.

Olga
@Pp

Tak

GS

Szukają obecnie kierowców? Mignęło mi gdzieś ogłoszenie i chce się tylko upewnić, bo dostałem od znajomego rekomendacje że warto

osa
@GS

Również podbijam, też słyszałem ale z drugiej ręki że jest okej - chciałbym jeszcze potwierdzić

T
@osa

ponoć nadchodzą nowe samochody do floty, ktoś coś???

fen
@T

z tego co się orientuję już nawet dotarły nowe daf'y :)

Serato
@fen

Musze przyznać, że wyglądają naprawdę dobrze

B.

Ja tam nie wiem skąd te wypowiedzi, u mnie normalnie co miałem robić to robię i póki co wszystko się zgadza. Nie mam prawka więc dojazd to kolejny plus.

Margot
@B.

czyli dojazd do pracy jest organizowany? Jest taka opcja?

siedziba

Czy zakład mają w Orchowie, czy tylko siedzibę firmy?

DR
@siedziba

Wszystko jest w Orchowie, biura i produkcja

Janusz
@DR

Tam się też wysyła CV i prowadzą rozmowy kwalifikacyjne? Czy można zdalnie zrobić rekrutacje? Wiesz jak to wygląda?

Parot
@Janusz

Normalnie pracujesz w Orchowie, nie ma innego zakładu

ciekawy

A jak z kierowcami? Na FB wstawili ostatnio posta z rekrutacją. Zanim wyślę CV chciałbym wiedzieć jak to wygląda w Snebo.

AD
@ciekawy

Pytanie, co dokładnie chciałbyś wiedzieć. Praca na chłodni i co ważne weekendy w domu. Generalnie jestem zadowolony - pensja jest na czas, warunki pracy naprawdę okej.

Wojciech
@AD

To super, że pensja jest na czas. To dobra informacja dla osób, które szukają miejsca stabilnego, gdzie nie trzeba tygodniami czekać na pieniądze. Teraz skoro trafiłem do tego wątku i zauważyłem Twoją odpowiedź to pozwolę sobie zapytać o wysokość wynagrodzenia w tym miejscu pracy. Zdradzisz mi to?

hmmm
@ciekawy

Cały czas szukają do podwójnej obsady. Robota całkiem dobra, tabor ok, ludzie ok. Szeryfy mniej ok.(usunięte przez administratora)

Mario
@hmmm

Ja tam miałem dobre doświadczenia z szeryfami, wręcz powiem że patrząc na wcześniejsze firmy, w których dane mi było jeździć tutaj jest naprawdę okej

kier
@Mario

z szeryfami jak z to z ludźmi - zawsze można sie dogadać jak normalnie potrafisz się komunkować

Dasiek
@ciekawy

Bylismy z kuzynem w zeszlym roku jedna noga przyjeci ale jak obliczylismy to wychodzilo 20 groszy z km.ciezko by bylo wtedy miec 6500 na lape. Po za tym jak krotka trasa jedzie jeden drugi w domu nigdy nie wiesz kiedy zjedziesz.Lipa po calosci.Dalismy sobie spokoj.Moze teraz jest lepiej tego nie wiem. Jak pytalismy czy jak beda duze oszczednosci w paliwie to pani (usunięte przez administratora)stwierdzila moze 100zl.:) wiec odpowiedz Nasza byla Dziękujemy

Nika

Jak na produkcyjną robotę to całkiem okej, jestem zadowolona

Pracujący
@Nika

Potwierdzam wypowiedź poprzednika. Jak dla mnie fajni ludzie na produkcji i okej praca.

Zdziwiona
@Nika

Jak dla mnie to te komentarze to pisze osoby z biura,produkcja to dno -chodzi o prace.Maszyny i halę produkcyjne są na najwyższym poziomie, jedna szefostwo woli kupić kolejne auta i maszyny (usunięte przez administratora)Dlatego ludzi nie ma do pracy i ludzie z biura pisze takie bajki

Snebo Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko Mechanik. Jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na umowę o pracę?

Iki

Z tego co wiem to chyba na ten moment już nie poszukują.. ale ze swojej strony polecam, warto śledzić czy pojawiają się oferty

Witam, jakieś opinie co do produkcji? Jak sprzęt i hale? Widziałem, że szukają kogoś na stanowisko kierownika.

Z
@Michał

Sprzęt nowoczesny, hale w porządku. Obecnie się rozbudowują, więc będzie to wyglądało jeszcze lepiej

fargo
@Z

Jak przejechałem kilka takich zakładów w PL, to hale nawet więcej niż w porządku..

Giki
@fargo

też mam takie odczucia pod tym względem top

han

Ja tam jestem zadowolony z pracy, za innych nie mogę mówić ale u mnie wszystko co było mówione się spełniło

R.
@han

Nie moge się do niczego doczepic, obowiazki takie jak sie spodziewalem nic mnie raczej nie zaskoczylo czyli wszystko bylo na poczatku dobrze wytlumaczone. Zobaczymy jak to bedzie na dluzsza mete ale do teraz jestem zadowolony.

Jolie

Firma w Polsce jest duża? Cały czas się rozwija?

PL
@Jolie

Po zdjęciach i info na stronie wyglada na spora.

Kacper
@PL

Firma się rozwija, mają nowoczesną halę to trzeba im przyznać i udzielają się sporo w regionie co dla mnie osobiście ma spory wpływ.

Nina
@Kacper

Udzielają się w regionie,rozbudowuja się super to się chwali.Tylko czemu nie dbają o swoich pracowników ?

konkretny
@Jolie

Amazon jest większy Lisner jest większy

mei

Jak tam zimno !a te obcinanie końcówek cięzko ,szybko ,,jak tam jest cięzka praca

ciekawy

Widziałem, że mają otwartych sporo projektów rekrutacyjnych - z czego to wynika?

Em
@ciekawy

Firma cały czas się rozrasta, więc muszą rekrutować

Lili
@ciekawy

Rekrutacja jest cały czas bo ludzie odchodzą po kilku dniach A czasami kilku godzinach pracy.

mateo

szybki załadunek towaru, jak dla mnie dobrze to wyglądało

KL
@mateo

potwierdzam również nie miałem żadnych problemów jeżeli chodzi o załadunek. Wszystko szybko i bez problemów.

Nina

Sama prawda,super że ma ktoś odwagę o tym pisać.Brawo

ben

Nie rozumiem niektórych opinii.. nie ma to nic wspólnego z firmą, którą znam od kilku dobrych miesięcy. To co mi mówili zrobili, to co na umowie jest respektowane, kasa się zgadza, wszystkie pytania i wątpliowści objaśnione na początku lub w trakcie tych kilku miesięcy. Ja tam nie mogę powiedzieć złego słowa.

Żal
@ben

Żal to czytac,chyba pracujesz w biurze ?Bo nam obiecano umowy o pracę jak na ogłoszeniu, a co tylko umowa zlecenie

Zostaw merytoryczną opinię o Snebo Sp. z o.o. - Orchowo

• Jak się pracuje w Snebo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Snebo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Snebo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 21 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Snebo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Snebo Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Snebo Sp. z o.o.

Snebo Sp. z o.o.