Opinie o Snebo Sp. z o.o. w Orchowo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Snebo Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Snebo Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Snebo Sp. z o.o. w Orchowo

Pytanie w sprawie pracy kierownika zmiany z zamieszczonej oferty tu w serwisie, może ktoś będzie wiedział. To bardzo ważne, bo mam złe doświadczenia z pracą w firmach, w których jest wysoka rotacja. Czy tam ten zespół jest w miarę stały czy ludzie się często zmieniają ? Z góry dziękuję za szczere odpowiedzi.

Ostatni kierownik był około roku. Rotacja jest spora.

Czy pracownicy w Snebo Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

multi

Ale o co dokładnie pytasz? Na produkcji czy gdzie? Mogę powiedzieć o produkcji i tam jest wporządku przynajmniej w mojej ocenie. Kulturka.

QWERTY
@multi

Co to znaczy ze kulturka? :D no chyba o produkcje ktoś pytał, bo oferta właśnie wisi. Ja i tak od nowego roku mogę dopiero przyjść, wiec pytanko czy jak teraz się zgłoszę i mnie przyjmą to mogę dopiero po miesiącu zacząć? będzie wtedy ktoś potrzebny?

Majkel
@QWERTY

A to ciężko powiedzieć, w takich sprawach pytaj zawsze przy rekrutacji bo na produkcji takiej wiedzy nie mamy dokładnej. A co do kulturlki to chyba chodzi między pracownikami, tak za siebie moge powiedzieć przynajmniej.

Ajon

a czy ktoś może powiedzieć na ile duża jest obecnie firma? dla mnie ma to np znaczenie

Borlomi
@Ajon

Sama firma jest w polsce i holandii ale polska cay czas się rozwija. Nie chcę strzelać na oko ile osób, dla mnie ideolo bo nie jest to wielkie korpo ale też nie kilkuosobowa firma

ogr
@Borlomi

polecam wejść na ich www tam są wypisane wszystkie informacje - sam tak zrobiłem, zawsze jak gdzie się wysyłam to tak robię

wp
@Borlomi

potwierdzam dalej nie czujesz się jak na masówce a z drugiej strony poważny biznes i dużo dodatkowych eventów organizowanych

Trafiłem na ofertę pracy dla kierownika zmianowego w firmie. Ogłoszenie jest dość zwięzłe, umowa o pracę, premie uznaniowe, możliwość szkoleń. Brakuje mi info na temat zarobków. Ile wynosi podstawa zatrudnienia? Premie uznaniowe przyznawane są co miesiąc? Jeżeli ktoś zna kwoty takiego dodatku to będę wdzięczny.

monti

Najlepiej dopytaj samej firmy podczas rozmowy, w sumie pewnie dużo kierowników nie ma więc ciężko będzie akurat upolować kogoś tutaj.. a z nimi można się ze spokojem dogadać..

@monti

W jakim sensie można się z nimi spokojnie dogadać? Tez widzę właśnie ofertę dla zmianowego. Piszesz, że pewnie dużo kiero nie ma, skąd ta pewność? Teraz to nie wiem czy to jakieś rotacje czy o co chodzi, wole mieć pewność. Atmosferę byłby w stanie ktoś szerzej opisać?

Był ktoś na tej rekrutacji na technika utrzymania ruchu i dowiedział się czegoś o warunkach? W ogóle to ciekawy jestem, czy już po, skoro w ogłoszeniu napisane, że nieaktualne od 2 miesięcy. Wciąż jest umowa o pracę podpisywana? Po okresie próbnym czy od razu? Zależy mi na tym najbardziej.

eliot

na samego technika nie widziałem ale widziałem na ich stronie na elektryka

Pan
@eliot

I ile lat, na tego elektryka trzeba mieć doświadczenia?

X

Witam, Chciałbym zapytac o hierarchie stanowisk jak to jest ? Pracownik - brygadzista - kierownik - dyrektor ??? Mógłby ktoś odpowiedzieć . Pozdrawiam

Witam, jestem zainteresowany pracą jako technik utrzymania ruchu, czy mógłbym uzyskać jakieś opinie odnośnie tego stanowiska ? Ile osób na zmianie, jakie zarobki, czy są możliwe nadgodziny, duża presja podczas awarii itd. ? Z góry dziękuję

Tester
@Marek

Praca jak na utrzymaniu ruchu. Wiadomo że firma stać nie może dlatego trzeba pilnować prewencji. Nadgodziny są możliwe. Na zmianie są dwie osoby.

Creed

profesjonalna rekrutacja, dobre traktowanie pracowników - jak wykonujesz normalnie swoją pracę, to tak samo możesz być pewny, że relacje z górą będą dobre. Potrafią docenić dobrego prawcownika

Adasan
@Creed

Zgodzę się w 100%, kontakt z biurem bardzo dobry. Cierpliwe odpowiedzi na moje pytania. Sama firma też nowoczesna, z zachodnim podejściem. Przerobiłem już ich trochę w życiu więc wiem co mówię.

Wiola
@Creed

Opowiecie zatem więcej o samej rekrutacji? Jak tak fajnie, to z jakich konkretnie powodów? Ile czasu trwa rekrutacja? Do tego jak wyglądają poszczególne etapy rekrutach np. jak przebiegają rozmowy, czy są zadania rekrutacyjne?

Rafciu
@Wiola

z mojej perspektywy przede wszystkim dobra atmosfera rozmowy, konkretne przedsawienie pracy i warunków, bez zbędnych gadek, to wszystko

pryk

na spawacza są niezbędne aktualne uprawnienia spawalnicze?

Zuffa
@pryk

Tak, potrzebujesz aktualnych uprawnień, to mogę potwierdzić!!

Ann

Może nie mam opinii o samej pracy ale o rozmowie z biurem: wszystko w profesjonalnej atmosferze, pani przedstawiła dokładnie czym miałabym się zajmować, wytłumaczyła obowiązki, kilka pytań do tego co do tej pory robiłam i chęci do pracy. Zobaczymy jak będzie efekt.

Kuki
@Ann

a powiedz mi jak wygląda sama rekrutacja wpierw telefonicznie czy od razu spotkanie? Ile etapów itp?

Ann
@Kuki

Wiadomo na początku dostałam telefon, moim zdaniem w ogóle warto czasami telefonicznie dopytać o niektóre rzeczy, żeby niepotrzebnie nie marnować czasu mojego i w sumie też firmy na to, żeby gadać. Tutaj się nie zawiodłam, bo telefoniczne otrzymałam odpowiedzi na wszystkie pytania, jakie miałam.

mat
@Ann

No tak, bo Pani z biura wie "najlepiej " jak praca wyglada :) Pamietajcie, zawsze na rozmowach pytac u zrodla, czyli osobe ktora juz na danym stanowisku pracuje :D Panie z biura niektore nie byly dluzej jak godzine na produkcji w calej swojej karierze xd

@mat

A jak Ciebie przyjmowali, to jak się to odbywało? Można się przed zatrudnieniem przejść po zakładzie, obejrzeć potencjalne stanowisko pracy? Wiesz o co chodzi, żeby nie było później zdziwienia. W ogóle, to co w ogłoszeniu i na rozmowie, pokrywa się z tym, co jest później do roboty?

Ja wiem

Nie ma takiej możliwości.

Sam

U mnie pokrywało się wszystko, wiadomo z czasem firma się zmienia, ale już od ponad 2 lat współpraca

lot

Czy na halach jest odpowiednia wentylacja? Zdaje sobie sprawe, że to cebula i coś tam pachnieć będzie, ale pytanie na ile, bo słyszałem z drugiej ręki, że dobrze o to dbają. Ale wole się upewnić.

Kronos
@lot

Tak, chyba było wspominane o tym w poprzednich komentarzach jak czytałem, ale jak to było jakiś czas temu to na ten moment nic się nie zmieniło. Jest wentylacja, działa to dobrze, oczywiście jakiś zapach jest, ale widać, że naprawdę zadbali o to, żeby ten zapach jak najbardziej wyeliminować!

Kuga

Praca dla kierowców jest bardzo ok, jeżeli ktoś się zastanawia to polecam porozmawiać i spróbować. Dobrze traktują i można się normalnie dogadać.

Mateusz
@Kuga

Płacą od kółka czy stała, może dniowki mają?

diun

Czy praca na ogrodnika jest tylko na częsciowy etat? Nie interesuje mnie pewny dlatego zanim będę do nich wysyłał dokumenty na aplikacje wole się upewnić. Kto tu wie z góry dzięki!

Suzi
@diun

tak jest, widziałem ich ogłoszenie i jest napisane, że w grę wchodzi częściowy etat a nie pełen, więc powinno dla Ciebie być okej

tom

A jako kto chcesz robić? Bo to też ma znaczenie

Piotras
@tom

Ja myślę akurat o produkcji, mozesz pow coś więcej jak tam to wygląda?

borszi
@Piotras

Zależy na którym stanowisku robisz bo jest ich kilka, ale tak generalnie jak dla mnie jest spoko. Pracy trochę jest ale nie jest jakoś ponad siły, przełożeni okej, ludzie też z reguły w porządku, pracują osoby z różnych państw.

Dora
@borszi

A czy fakt, że pracy trochę jest wpływa jakoś na nadgodziny? Czy raczej ich nie ma? Jak są nadgodziny to czy jakieś obowiązkowe?

lenarek

Wie ktos może, czy dalej szukają na duże?

Bill
@lenarek

Słyszałeś może coś więcej o nich, że tak chętnie chcesz się przesłać? Jak tak to się podziel

lenarek
@Bill

Firma z okolic więc o niej słyszałem, ale nie znam bezpośrednio nikogo kto tam jeździ dlatego pytam. Widziałem na (usunięte przez administratora) że mają nowy zestaw, to mnie też kusi. Chyba wyśle tak czy siak.

Była taka oferta jak Spedytor Krajowo-Międzynarodowy z doświadczeniem. No dobra, a czy już nie ma na 100% tego wakatu, ktoś potwierdzi? Bo oferty nie ma już… I ile tego doświadczenia firma potrzebuje?

Olo

nie kojarzę, czy był spedytor natomiast to co wiem, że teraz szukają do pojecynczych i podwójnych obsad na kierowce ce

makina
@Olo

A możesz coś więcej o tej ofercie na kierowców? gdzie ja znajde?

Mańka
@Olo

Nadal szukają kierowców, jakie mają wymaga wiesz coś? Wystarczy samo prawko C+E? Co jaki czas zjeżdża się do domu na podwójnej obsadzie? Wiekowo chociaż dobierają facetów żeby było o czym gadać?

zielony
@Mańka

To jest z tego co się orientuję międzynaród, więc na pewno musisz mieć ważny paszport. Z tego co widziałem w ogłoszeniu to też już trzeba mieć jakieś doświadczenie w trasach na międzynarodzie.

kieras
@zielony

A to tylko trasy na międzynarodzie? I jakie auta?

F16
@kieras

Latają DAFami, widziałem pod firmom i na trasie więc mogę powiedzieć na 100% chociaż sam kierowcom nie jestem. Dużo floty nowej.

Grazia
@F16

A pracujesz tam w ogóle? Bo ja się tak zastanawiam, czy tylko jako kierowca można tam pracować, czy może są inne opcje, np. jakaś praca biurowa. Po administracji tam coś znajdę? Na spedytora to raczej ciężko u mnie.

abard

świetny kontakt z biurem i dotrzymanie warunków naszej umowy, polecam

Porto

Bardzo fajnie przeprowadzona rozmowa wstępna, wszystko wytłumaczone i wyłożone również z warunkami co do pracy i obowiązkami….

Monia
@Porto

O super! To jest jedyna rozmowa czy później są jeszcze jakieś kolejne etapy? Trudno tutaj dostać pracę na zlecenie?

Dzień dobry. Pełnomocnik ds. Jakości to jakieś pomocnicze stanowisko, wyjaśni ktoś, na czym polegają obowiązki? Swego czasu widziałam taką ofertę, ale nie zdążyłam się nic więcej dowiedzieć.

zielony
@Monika

to ja podepnę się pod pytanie ale bardziej jeżeli chodzi o tego ogrodnika, to jest tylko praca nad utrzymaniem zieleni czy też cos jeszcze dodatkowo się tam robi?

karolek

Szukają też na wózki widłowe. Praca na zmiany? I czy tylko obsługuje się wózek?

Ja tu
@karolek

Tak, praca na zmiany, ale to też zależy na jakim jesteś dziale, bo niektorzy wózkowi chodzą na 12 godzin a niektórzy na 9.

Zostaw merytoryczną opinię o Snebo Sp. z o.o. - Orchowo

• Jak się pracuje w Snebo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Snebo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Snebo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 21 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Snebo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Snebo Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Snebo Sp. z o.o.

Snebo Sp. z o.o.