Opinie o Snebo Sp. z o.o. w Orchowo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Snebo Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Snebo Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Snebo Sp. z o.o. w Orchowo

Guga

Lepiej dzownić czy wysyłać maila jak chce aplikować?

akito
@Guga

Najlepiej to podeślij się tam gdzie jest ogłoszenie, jak zadzwonisz to tak czy siak pewnie będziesz musił wysłać cv

Lulu

Czy firma ma darmowy dojazd do pracy dla pracowników? Z Gniezna np? Jakie jest wynagrodzenie na rękę dla nowej osoby na produkcji?

Czy rotacja pracowników w Snebo Sp. z o.o. na Elektryk jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 27 kwietnia na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Naprawdę, to czemu nie ma tutaj żadnych nowych ofert pracy? Zwłaszcza asystentka dyrektora mnie interesuje, co kiedyś było takie, albo podobne. Stawki też rosną czy stoją w miejscu?

ber

Raczej firma się rozrasta, z tego co wiem to cały czas się rozwijają, więc stąd wynika rekrutacja nowych osób.. poza tym wcześniej chyba było na mechanika nie elektryka z tego co kojarze..

MO

Napisz ktoś co dokladnie trzeba robić na produkcji? Widziałem ogłoszenie

kandydat
@MO

Pewnie standardowo, czyli pracujesz na linii produkcyjnej. Z tego co się orientuję, to nie jest do tego wymagane doświadczenie.

Kanonier
@kandydat

tak dokładnie jest, wszystko masz dokładnie wytłumaczone wiec nie musisz się obawiać, że coś będziesz robił źle....

Janusz
@Kanonier

Prócz tłumaczenia jest na początku jakieś wdrożenie nowego pracownika? Mam na myśli szkolenie.

Miłek
@MO

Zależy w którym miejscu na produkcji pracujesz, bo jest kilka opcji. Ze swojej strony radzę dopytać podczas rozmowy z nimi, wiem że wszystko opowiedzą i wyjaśnią

hala
@Miłek

A jak na samej hali? Jest czysto? To dla mnie ważne info

Nata
@hala

Jest czysto w porównaniu do innych tego typu hal (warzywa) które widziałem, dbają o to żeby nie było bałaganu. Tak samo z wentylowaniem hali, naprawdę jeżeli chodzi to jakość to w tym zakresie top. Jakość można powiedzieć zachodnia.

Jerzy
@Nata

A powiedz mi, czy na pracownik fizyczny, to robi tu cały czas na stojąco, czy jak to dokładnie jest? Bo nie wiem, czy dałbym radę na kręgosłup. No i co z umowami oraz pensją, jaka kwota? Pytam na przyszłość, sami na swej stronie na razie podają, że nie ma miejsc, chyba, że tu zawsze przyjmują? W każdym bądź razie, wiem, że w 2020 r. dawali zlecenie pracownikom fizycznym. Pisali też wtedy o mozliwości transportu, pracy zmianowej i atrakcyjnym zarobku oraz premii. Dlatego też chcę wiedzieć, co przez to rozumieją?

Leszno

Jerzy

Wychodzi na to, że firma się rozrasta i inwestuje w auta. Wiesz, czy na pracowników również nie szczędzą pieniędzy? Bo skoro tak, to może pokusiłbym się na złożenie papierów.

roti
@Jerzy

z tego co się orientuję zarobki są naprawdę w porządku, ja tam bym się do nich wysłał raczej nie ma nic do stracenia

Jako producent naprawdę godny zaufania podmiot, obsługa i jakość naprawdę top. Z czystym sumieniem polecam współpracę.

Wito

Czy są jakieś wewn. akcje dla pracowników? Jakiś czas temu widziałem mikołajkowe paczki dla dzieciaków pracowników i jestem ciekaw czy faktycznie jest to co roku.

goja
@Wito

Tak, akcja z paczkami jest co roku, poza tym lokalnych akcji z ich udziałem jest więcej

on
@goja

teraz na wielkanoc też była akcja z paczkami dla pracowników

@on

To co tam jest w tych paczkach? A czy dodatkowo jakąś premię świąteczną dostajecie? I w ogóle tak poza świętami to jakie benefity jeszcze macie?

Jan

A co powiecie o ofercie dla ogrodnika? Ciężka robota czy raczej bez problemu można dać sobie radę?

Tolek
@Jan

nic nie zaszkodzi moim zdaniem aplikować pewnie pojedyncze stanowisko więc ciężko o opinie ale ja nie moge nic zlego o nich powiedzieć

@uk

Można pracować. Trochę zimno. Pracują na produkcji nie tylko z Ukrainy ale z innych krajów, Indonezja, Filipiny. Na produkcji miła atmosfera dopóki nie wejdzie na produkcję (usunięte przez administratora) To masakra. Wszyscy stresują się. (usunięte przez administratora)

Gosc

Nigdy w zyciu nie spotkalem sie z taka zyczliwoscia w bourse. Panie z biura to anioły. Pierw kontakt z Panią na recepcji bardzo kontakty, następnie włączyła się do rozmowy Pani Ania i przekazała mi wszelkie szczegóły o rekrutacji, wszystko z życzliwością i super podejściem do człowieka. Czuć ze to rodzinna firma i dbają o standardy, nie wiem jak na produkcji ale widziałem dwie panie jak wchodziły do biura o coś pytać i każdy udzielił im odpowiedzi. Dla mnie super wrażenie, firma bardzo ładna i bardzo czysta

kierowca
@Gosc

dzięki za info, mysle wlasnie czy nie zlozycz papierow co prawda na kierowce wiec srednio praca w samej siedzibie czy na produkcji, ale jak maja takie podejscie to dobrze wiedziec. Na mnie tez poki co robia pozytywne wrazenie

OK
@kierowca

a jak najlepiej przesłać do nich aplikację? Ktoś może poradzić?

patrykson
@OK

jest ogłoszenie na olx na sto procent bo widziałem, może gdzies indziej też jeszcze więc tam chyba najlepiej przesyłać

Wanda
@patrykson

Ja znalazłam ofertę pracy na recepcję. Nie podali jednak widełek. Wiecie może ile recepcjonistka jest w stanie tutaj zarobić? Praca niby na jedną zmianę, ale zakres obowiązków pokaźny więc mam nadzieję na dobre pieniądze..., ktoś poda kwotę?

Zadowolony

Naprawdę dobra firma - płacą na czas, wiem dokładnie co mam robić więc obowiązki są jasne i przejrzyste. Dobre podejście i do pracownika, ja daję od siebie to co mogę w pracy i w druga stronę czuję to samo.

@Zadowolony

Płaca na czas to jedno, ale mam nadzieję że kwoty są tutaj zadowalające? Za dobre nastawienie do pracy i zaangażowanie są jakieś premie? Albo benefity pozapłacowe? :)

Jolanta

W sumie masz rację, ale chociaz stawki rynkowe to są? Poza tym jest sama podstawa czy premie też?

Micho

Fajną mają flotę, widziałem ostatnio na trasie

ogi
@Micho

wiesz może jako kierowca czym się tam jeździ, czy wszystko to DAF? Też widziałem i generalnie jeżeli będą kogoś w przyszłości szukali to myślałem czy się nie wysłać do pracy

si
@ogi

Wyskoczyła mi w internecie oferta na kierowce więc jak chcesz to możesz aplikować

Czy w firmie Snebo Sp. z o.o. można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

GU

Chyba najlepiej dopytać w samej firmie jak nikt nie odpowiada i możesz potem podzielić się tutaj odpowiedzią

Wanda
@GU

No fakt. A wiesz czy wszyscy mają tutaj zlecenie, czy są właśnie jakieś inne umowy? Ja szukam czegoś z umową o pracę...

bell
@Wanda

Nie non tutaj są niemieckie umowy o prace, musisz sama sie dowiedzieć jak to wygląda w Niemczech albo zapytaj firmy

Jankes
@bell

Chyba ktoś tutaj pomylił firmy, bo to polska firma a nie niemiecka

migas

Szybka odpowiedź na przesłaną aplikację, to na duży plus. Póki co mam dobre wrażenia.

Maja
@migas

A po jakim czasie się odezwali? Byłaś/ byłeś już na rozmowie?

TAG
@migas

Potwierdzam, kontakt z ich strony był w moim przypadku na bieżąco

@TAG

To fajnie, ale tak własciwie to ile czasu potrafi sie tu ciągnąć rekrutacja? Na ile etapów trzeba się szykowac?

Spider
@Jolanta

A to zależy już na jakie stanowisko bo masz zarówno prace np. na produkcji ale i te biurowe czy na stanowiska menadżerskie.

Duzy

Wiem, że troche nie na temat ale ostatnio natknalem się na ich samochody- dafy niczego sobie :)

kandydat

A czy ktoś wie jak wygląda praca w biurze? Jaka panuje atmosfera? Aktualnie widziałam, że poszukują na stanowikso asystent/asystentka zarządu. Czy ktoś się może wypowiedzieć na ten temat?

Padi
@kandydat

Firma w Polsce ale tak naprawdę są zachodnie standardy. Cały czas się rozwijają, jeżeli normalnie wykonujesz swoją pracę to jest naprawdę fajnie. Ale to moje odczucia, może ktoś ma inne.

@Padi

Co to są te zachodnie standardy? Pod jakim kątem tak stwierdzasz po tej firmie i co masz na myśli?

Padi
@Monika

Po jakości samego zakładu, czystości, maszynach jakie są na produkcji itp.

@Padi

No czystość stawiają na 1 miejscu. Sprzątaczki myją wszystko po kilkanaście razy dziennie.

Małgorzata

czyli poważnie też do bhp w związku z tym raczej podchodzą. a coś jeszcze tu robią w tym wspomnianym stylu zachodnim co może pozytywnie oddziaływać na warunki pracy?

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy Snebo Sp. z o.o.. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko Księgowa?

bewa

najlepiej po prostu śledzić ich aktualne oferty, wątpię żeby ktoś wiedział czy akurat będzie taka rekrutacja... tym niemniej gdyby się pojawiła, to samą firmę mogę ze swojej strony polecić

O.

Jeżeli chodzi o produkcje to faktycznie jakościowo maszyny i ogólnie jak to wszystko wygląda robi wrażenie

Małgorzata
@O.

wrażenie? a to jakie maszyny u siebie mają, oprócz nich coś jeszcze tu ciekawego jest? zarobki?

go

Możecie powiedzieć coś więcej o mechaniku utrzymania ruchu? zastanawiam sie czy wysyłać

Gunar
@go

Widziałem, że ogłoszenie krąży po Internecie, polecam się zapoznać. Moim zdaniem warto, fajny zakład.

Firma Snebo Sp. z o.o. chce zatrudnić kogoś na stanowisko operator produkcji. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Koluch

jest sporo opinii poniżej, z mojej strony moge powiedzieć że jeżeli się przykładasz i normalnie pracujesz to bardzom fajna atmosfera i zero problemów

@Koluch

A jeśli chodzi o zarobki to również jest okej jeśli się przykładasz? Można prosić o podanie widełek? :) Macie jakieś premie czy tylko same podstawy?

@Jolanta

Premia jest na krążkach

Zostaw merytoryczną opinię o Snebo Sp. z o.o. - Orchowo

• Jak się pracuje w Snebo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Snebo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Snebo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 21 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Snebo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Snebo Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Snebo Sp. z o.o.

Snebo Sp. z o.o.