Opinie o Snebo Sp. z o.o. w Orchowo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Snebo Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Snebo Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Snebo Sp. z o.o. w Orchowo

Kkk

Zaklad nowoczesny trzeba przyznać. Ciagle poszukują pracowników ale raczej nie ma to związku z rozwojem ale raczej z brakiem chętnych do takiej pracy. Bardzo dużo cudzoziemców, Polaków też troche jest ale zdecydowanie mniej. Inwigilacja na każdym kroku [kamery, karta magnetyczna na szyje i monitoruja każdy krok]. Niby szukają na wózek widłowy a w realu dostajesz rolke folii strecz i owijasz palete za paletą. 9godzin owijania na hali gdzie tamperatura nie przekracza 4stopniC.

@Kkk

Serio takie metody? A co jest u Ciebie na piśmie w zakresie obowiązków, wózek? No i ciekawe, czy pensja za owijanie taka sama jak dla operatora...

produkcja

jestem po rozmowie, czy to prawda że jest możliwy transport do pracy bo zapomniałam o to dopytać?

Janusz
@produkcja

Tak. Ktoś tu pisał w komentarzach, że transport jest darmowy tylko nie wiem z jakiego miejsca jest odjazd. To już musisz dopytać. A jak było na rozmowie? Od razu ci powiedzieli jaką dają stawkę? Byłbym wdzięczny za info.

transport
@Janusz

Jeżeli chodzi o transport, to mi powiedzieli że najlepiej do nich dzwonić i wtedy można ustalić wszystkie szczegóły indywidualnie w zależności do tego gdzie mieszkasz.

@transport

Z tego co piszesz, to wręcz odbierają spod domu? To by była super sprawa!

Katarzyna
@produkcja

Udało Ci się dostać do tej firmy? Jak Ci się pracuje? Podziel się swoją opinią, proszę.

produkcja
@Katarzyna

Póki co pracuje się dobrze, na hali jest dobra wentylacja więc zapach nie jest specjalnie uciążliwy, o chwili możesz się przyzwyczaić. Zobaczymy po dluższym okresie ale póki co nie żałuję

M

Jaki rodzaj umowy?

Zefir
@M

Jak pytałem na FB to mówili że umowa o pracę

@M

Umowa zlecenie, 9 godzin pracujesz

Hubert
@Zefir

Umowa zlecenie

OK

na produkcji naprawdę okej, warunki pracy jak na produkcje w Polsce bardzo dobre. Co prawda Orchowo, więc trzeba trochę dojechać ale jest zapewniany transport do pracy.

Leny
@OK

Potwierdzam, produkcja naprawdę wporządku

@OK

Czyli jak te warunki wyglądają? ;P Bo w sumie za wiele z produkcją do czynienia nie miałam i jestem ciekawa co i jak. Ten transport jest darmowy?

KL
@Monika

Jak nie miałaś doświadczenia, to ciężko będzie to opisać. Dbają mocno o standardy, na pewno bliżej im do europejskiej firmy niż do typowej polskiej. Transport jest darmowy, normalnie przywożą do roboty i odwożą z.

@KL

No jak się nie da opisać? Normalnie, czy obieracie ręcznie z łupin, czy obsługujecie maszyny, które to za Was robią, czy chodzi tylko o przebieranie większych cebul od mniejszych. Nie daj Bóg, może je kroicie? :D Dla mnie o taki opis chodzi, nie wiem, jak Monice :)

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
aix

A jak z pracą jako kierowca? Jaka folta?

Musa
@aix

Po fotach widziałem że DAFy, zerknij u nich na Facebooku

Janusz
@Musa

DAFy to dobre samochody tylko czy są w dobrym stanie technicznym. Wiesz może jak z serwisowaniem? Żeby w tasie nie było potem problemów.

ari
@Janusz

O flotę dbają, stan techniczny jest naprawdę dobry - każda awaria to przestuj i problem logistyczny

Stefan Mucha
@ari

@Janusz mała poprawka!!!!stan techniczny floty nie jest dobry!!!!jest bardzo dobry!!!!srednio od 200 do 300 tys km rocznie niema czasu na awarie????????????”problem logistyczny”????????????nie znamy takiego słowa problem!!! Pozdrowienia od ekip Onion Express I i Onion Express II

kandydat

czy jest szansa na prace na stanowisko mechanik dziś byłem na rekrutacji zależy mi

Mar

Jeżeli chodzi o halę to pełna profeska, firma na poważnie podchodzi do kwestii jakości. Na pewno nie jest to pierwszy lepszy zakład, widać różnicę.

S

Cześć, w dalszym ciągu poszukują ludzi do pracy przy produkcji? Co powiecie o warunkach?

natemat
@S

Jak dla mnie nie ma do czego się przyczepić

S
@natemat

A jak z ludźmi to znaczy czy można normalnie się dogadac z innymi pracownikami??

Iker
@S

W dalszym ciągu, zakład cały czas się rozwija to i rąk do pracy potrzebują.

Czy Snebo Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

K

Tak

Szapiro

Ile osób zatrudniają?

wiedzący
@Szapiro

W firmie pracuje łącznie około 230 pracowników

Yuba.

Widziałam, że firma szuka pracowników produkcji. Jak to wygląda w kwestii zmian (od której do której są zmiany) oraz czy weekendy są pracujące i jak to wygląda finansowo? Najniższa krajowa czy można liczyć na coś więcej?

maciej

Widziałem, że poszukują operatorów wózków widłowych. Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda praca i sama atmosfera? Pozdrawiam!

magazyn
@maciej

co do atmosfery, to przynajmniej z mojego punktu widzenia pracują tu naprawdę fajni ludzie. Zawsze mozna pogadać i nawet pomogą, co niestety w wiekszości zakładów w których pracowałem wcześniej się nie zdarzało

PRACOWNIK
@magazyn

Zgadzam się, nawet po krótkim czasie jak tu pracuje mam takie same doswiadczenia. Zobaczymy co będzie dalej.

zadowolony
@PRACOWNIK

jak dla mnie firma wygrywa fajną atmosferą w pracy

Angielski

Czy w ramach pracy biurowej, trzeba koniecznie mówić dobrze po angielsku? Wolę dopytać zanim aplikuję.

lelum
@Angielski

zależy na jakie stanowisko chcesz aplikować, ale na większości tak. Snebo jest międzynarodową firmą, więc znajomość angielskiego na pewno nie zaszkodzi.

lelum
@Angielski

napisz na jakie stanowisko chcesz aplikować to może będę w stanie Ci pomóc.

Dim

A możecie coś powiedzieć o pracy jako pełnomocnik ds. jakości? Angielski faktycznie musi być na dobrym poziomie, czy wystarczy komunikatywnie?

K

Ze swojej strony muszę naprawdę polecić, realnie dbają o pracownika poza tym cały czas starają się wprowadzać nowe udogodnienia dla pracowników.

Iga

Widziałem, że szukają osób do rekrutacji. Jakieś opinie dot. pracy w samym biurze?

B
@Iga

według mnie naprawdę dobra atmosfera! Samo biuro też jest nowoczesne, nie mam się do czego przyczepić.

Ciekawy

Widziałem na pracuj.pl że szukają spedytora. Wiecie coś o zarobkach bo jak zwykle nie są podane? Mają tam jakieś takie informacje o pracodawcy jak się wejdzie ale chyba niespecjalnie to uzupełnili i mało się dowiedziałem.

zainteresowany

Tak cicho zrobiło się na forum, czy jest powód tej sytuacji? Warto składać cv?

M
@zainteresowany

Moim zdaniem tak, każdy wyrabia swoje zdanie ale ze swojej strony polecam!

Jakie narzędzia pracy zapewnia Snebo Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Pracuś

Zależy na jakim stanowisku.

Ciekawy

Widzę, że na pracuj.pl jest ogłoszenie na stanowisko brygadzisty produkcji. Ktoś coś może powiedzieć o pracy w tej firmie? Polecacie? Jak zarobki?

Zostaw merytoryczną opinię o Snebo Sp. z o.o. - Orchowo

• Jak się pracuje w Snebo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Snebo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Snebo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 21 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Snebo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Snebo Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Snebo Sp. z o.o.

Snebo Sp. z o.o.